999 rezultate për

burrel

Rama: 600 vende të reja pune nga përpunimi i kromit në Burrel Përmes rrjetit social Facebook, kryeministri Rama ka komentuar fillimin e përpunimit të kromit në Burrel, duke e cilësua
Anulohet vizita e Ramës në Burrel, shkak problemet me shëndetin Për shkak të problemeve me shëndetin, kryeministri Rama ka anuluar vizitën në Burrel. Burreli dhe Bulqiza ishin përgatit
Shpërthim me eksploziv në Fushë-Krujë dhe Burrel, nuk ka të lënduar Dy shpërthime me eksploziv janë shënuar pas mesnate në Fushë-Krujë dhe në Burrel. Uniformat blu konfirmojnë se fatmirësi
Burreli, pritet rikthimi i talentit 21-vjeçar Klubi i Burrelit po e mendon seriozisht ngjitjen në Kategorinë Superiore në sezonin e ardhshëm, ku ka përforcuar skuadrë
Car explodes in the center of Burrel Update- The owner of the car that exploded today in the city of Burrel, Gazmir Dema said to the police that he did not h
Shpërthen një makinë përpara bashkisë së Burrelit Update- Pronari i mjetit që shpërtheu paraditen e sotme në Burrel Gazmir Dema ka pohuar ne polici se nuk ka pasur asnje
Bllokohet aksi Burrel-Tiranë, vargu i makinave shkon në 1 km Banorët e Ulzës dhe Bazit në shenjë proteste kundër Reformës territoriale kanë bllokuar mbasditen e sotme rrugën naciona
Asgjesohen 450 rrënjë Canabis në Burrel Policia duket se e ka marë seriozisht asgjesimin e lëndëve narkotike në vend, ku në aksionin më të fundit janë asgjësuar
Çuçi nga Burreli: Opozita të bëhet pjesë e proçesit për reformën territoriale Në vijim të konsultimeve për reformën administrative- territoriale, ministri i Shtetit për Çeshtjet Vendore, Bledi Çuçi
Gjendet i pajetë 30-vjeçari në Burrel, dyshohet të ketë rënë nga shkëmbi Një 30-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në Burrel. Policia bën me dije se viktima është Arben Kaceli nga X
Burrel-Klos, përplaset një furgon me një autoveturë, plagosen katër persona Katër persona kanë mbetur të plagosur në një aksident në aksin rrugor Burrel-Klos. Aksidenti është shënuar rreth orës 17
Shefi i klubit të Burrelit dënohet me 12 ndeshje pezullim Janë zbardhur vendimet e Komisionit të Disiplinës për futbollin shqiptare, ku Shefi i Klubit të Burrelit, Drilon Skura k
Burrel, mbyllet greva e 17 të burgosurve Është mbyllur pas 5 ditësh greva e urisë e 17 të dënuarve të burgut të Burrelit. Vendimi për të mbyllur grevën nga të dë
Grabitje me maska dhe armë, 3 persona marrin 2 mln lekë Grabitjet me armë dhe maska po kthehen në ngjarje të ditës edhe këtë fillim viti. Paraditen e sotme në afërsi të Shkopet
Shtatë veta helmohen nga hurmat në Burrel Pas kërpurdhave, një tjetër produkt shpallet “non grata” për banorët e Burrelit. Në vetëm 24 orë 7 persona janë para
Burrel, 3 të tjerë të helmuar nga kërpudhat Tre raste të tjera janë raportuar sot të helmimit me kërpudha në Klos të Burrelit. Bëhet e ditur se personat e helmuar j
Lufta ishte e ashpër, por s’ka pasur shtëpi të verdhë Ish-komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, aktualisht Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, zhvilloi dje një vizitë t
Burrel, eksploziv një lokali pranë bashkisë Shpërthim tritoli në qendër të qytetit të Burrelit. Ngjarja është shënuar rreth orës 03:00 të mëngjesit të sotëm në një
Gjykata dënon me 300 mijë lekë babain e Nazime Vishës Sikur të mos mjaftonte dënimi i 18 vjeçares Nazime Vishës, një tjetër pjesëtar i famlijes Visha ka probleme me drejtësin
Aksident në aksin Burrel-Klos, katër të plagosur Një aksident me pasojë plagosjen e katër personave ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Burrel-Klos. Të plagosurit janë