999 rezultate për

burrel

Ja si u ndihmua Aleks Burreli nga roja e biznesmenit dhe 3 qipriotët Mediat qipriote së fundmi kanë zbuluar detaje të tjera nga vrasja e biznesmenit qipriot, Fano Kalopsidiotis që ndodhi nj
Vrasja e biznesmenit, autori Aleks Burreli i dënuar për trafik kokaine Detaje të reja dalin në dritë në lidhje me shqiptarin Aleks Burreli, i cili është në kërkim për vrasjen e biznesmenit qi
Vrasja e biznesmenit, Burreli qëlloi Jani Voglin pas masakrës Policia e Qipros pas përfundimit të autopsisë dhe hetimeve të deritanishme, ka zbuluar detaje të reja për atentatin me k
Vrasësi me pagesë u vra nga shoku i tij për t’i mbyllur gojën Kanë dalë në dritë detaje të tjera për identitetin e dy shqiptarëve, që dyshohet se janë autorë të atentatit me 4 të vra
Atentati biznesmenit, shqiptari shpallet në kërkim ndërkombëtar Policia qipriote ka shpallur në kërkim dy shtetas shqiptarë të cilët janë të dyshuar si vrasës me pagesë dhe autorë të n
Zbardhen detajet e atentatit ndaj biznesmenit qipriot dhe lëvizjet e shqiptarëve Policia qipriote raportohet se është vënë në lëvizje për kapjen e shqiptarit Aleks Burreli, akuzuar si atentatori i bizn
Aksident me pasojë vdekjen e një të moshuari në Burrel Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur këtë mbrëmje në dalje të Burrelit. Aksidenti ka ndodhur rreth
Ja si u shkatërrua mjeti që u rrëzua në tunelin e Shkopetit (FOTO LAJM) Update- Dy të vdekur dhe dy të plagosur është bilanci i rëndë i një aksidenti që ka ndodhur rreth orës 14:00 në aksin rr
Shkel me 3 orë lejen, i burgosuri shpallet në kërkim Një i dënuar për "prostitucion" dhe "trafik të miturish" ka shkelur lejen duke u vonuar me plot tre orë. Bëhet fjalë për
Tritol makinës së ish kryetarit të komunës në Burrel Për herë të dytë i kanë vendosur lëndë plasëse makinës së ish kryetarit të Komunës në Burrel. Raportohet se një sasi lën
Mjeku që propozoi Bleonën kthehet tek familja Mjeku nga Burreli që mori një famë të jashtëzakonshme pasi i propozoi këngëtares Bleona Qereti, është kthyer pranë famil
I japin mjekimin e gabuar 12-vjeçares nga Burreli, familjarët apel për ndihmë Një histori e dhimbshme është publikuar në rrjetet sociale, ku mjekët i kanë dhënë mjekimin e gabuar 12­ vjeçares së qua
I besuari i Ramës në Burrel, çon drejt vetëvrasjes specialisten e OSHE Partia Demokratike, nëpërmjet zëdhënëses Oriela Nebijaj, akuzon Qeverinë se po i hap rrugë punësimit të militantëve part
Të burgosurit në Burrel votojnë për herë të parë Në Burrel, të burgosurit votojnë sot për herë të parë. Kujtojmë këtu se kjo është hera e parë që të dënuarit dhe të para
Arrestohet një person pasi tentoi të fusë drogë në burg Tentativa për të futur drogë në burg ka rezultuar pa sukses, pasi një person është vënë në pranga në Burrel. Lidhur me k
Ekzekutohet 35 vjeçari në aksin Burrel-Milot Një 35­vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri pasditen e djeshme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Burrel­Milo
Grabitet një pikë karburanti në Burrel, plagoset roja Dy persona të maskuar kanë grabitur një pikë karburanti në qytetin e Burrelit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00 pas m
Makina përplas për vdekje 5 vjeçaren në Burrel Një aksident me pasojë jetën ka ndodhur në Burrel, teksa ka humbur jetën një vajzë 5 vjeçare. Sa i takon kësaj ngjarje t
4 hurt in a road accident 4 people have been hurt in a road accident that happened this afternoon in Gurres, Mat. According the preliminary data,
Katër të plagosur gjatë një aksidenti në Mat Një aksident me pasojë katër të plagosur është shënuar gjatë pasdites së të shtunës në komunën Gurrës në Mat. Nga të dhë