999 rezultate për

burrel

I preu rrugën me kallash në dorë, si e kërcënoi i forti i Burrelit prokurorin Policia ka vënë në pranga ditën e sotme një të shumë kërkuar në Burrel të identifikuar si Marko Bushi. Ky emër nuk ë
Kreu i një grupi kriminal, kapet mes Tiranës i rrezikshmi nga Burreli Policia e Tiranës ka vënë në pranga një person të shumë kërkuar nga Burreli të identifikuar si Marko Bushi. Bushi ak
Gjendet një burrë i vdekur në Burrel Një burrë është gjetur i pajetë në këtë pasdite në qytetin e Burrelit. Policia e ka identifikuar si Ibrahim Migla, 53
Kërcënoi me armë një femër, arrestohet 23-vjeçari në Mat Policia ka vënë në pranga një të ri në Mat pasi në bashkëpunim m enjë tjetër i kanë zënë pritë dhe kanë kanosur me armë
Kjo është 80-vjeçarja nga Burreli që Rama do t'a bëjë deputete (VIDEO) Gjatë takimit të tij në Burrel, Edi Rama u përball edhe më një grua 80-vjeçare që iu ankua për një serë problematikash,
I vendosi tritol kryetarit të bashkisë, arrestohet 37-vjeçari në Mat Policia e Matit ka vënë në pranga autorin e dyshuar për vendosjen e eksplozivit në dy ngjarje në Burrel. Burime zyrt
Shpërthim tritoli në derën e banesës së kryebashkiakut të Matit Një shpërthim tritoli ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Burrel. Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Drita" në Burrel dhe lën
Aksidenti në Burrel, oficeri i policisë drejtonte mjetin ku u aksidentua prokurori dhe djali i tij Një aksident i frikshëm ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Burrelit, te vendi i quajtur "KRyqëzimi i Barhanit"
Aksident i frikshëm në Burrel, plagoset djali i mitur i prokurorit Një aksident i frikshwm ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Burrelit. Nga të dhënat e para mësohet se janë pë
Policia jep detaje rreth shpërthimi në Burrel Një shpërthim me tritol ka ndodhur para pak minutash jashtë një biznesi në lagjen “Drita” na Burrel. Nga ky shpërthim
Hidhen në erë dy automjete në pronësi të një biznesmeni në Burrel Një shpërthim tritoli ka ndodhur jashtë një mobilierie në lagjen "Drita" në Burrel mbrëmjes e kësaj të mërkure. Nga t
Dëm miliarda lekë, shkatërrohet rruga Rrëshen-Burrel (FOTO LAJM) Aksi Rrëshen–Burrel, në të cilën degëzohet edhe rruga për në Kurbnesh e më tej për në zonën e Lurës, është shkatërruar.
E dekonspiroi e dashura angleze, si u kap grupi burrelsave që çonin shqiptarë në Angli (FOTO LAJM) Numri i shqiptarëve që kalojnë ilegalisht në Britaninë e Madhe po rritet nga dita në ditë ndërkohë që autoritetet vendas
Armë, kapsolle e shkop bejsbolli, policia arreston të “fortët” e Burrelit (VIDEO) Policia ka nisur kontrolle të rrepta në të gjithë qytetin e Burrelit duke vënë në pranga disa shtetas. Një shtetas 2
Atentati mes të “fortëve” në Burrel, policia arreston dy shtetas Një atentat me armë zjarri ka mbetur me armë zjarri dje në mbrëmje në qëndër të qytetit të Burrelit. Ditën e sotme p
Të shtëna me armë zjarri në Burrel, një i plagosur Të shtëna me armë zjarri ka patur ditën e sotme në qendër të Burrelit, ku një person mësohet se ka mbetur i plagosur rën
Makina merr flakë në ecje e sipër në Milot-Burrel, lëndohet shoferi Një automjet është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në aksin rrugor Milot-Burrel, ku ka marrë edhe dëmtime drejtues
Vidhnin transformatorët e kabinave elektrike në Dibër e Burrel, 4 të arrestuar Policia e Burrelit ka vënë në pranga 4 persona pasi akuzohen se kryenin vjedhjen e transformatorëve të kabinave elektrik
Rama "bllokon" ministrat: Pushimet verore vetëm në Shqipëri! Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas disa shkrimeve të mediave greke se ai po kalon pushimet në Parga së bashku me bashk
Zhduket pa lënë gjurmë 7 vjeçari nga Burreli Një fëmijë 7 vjeçar nga Burreli ka humbur kontaktet me familjen. 7 vjeçari Majklen Buci nga fshati Shëlli, ka humbur k