999 rezultate për

burg

Dalin përgjimet e reja: Fred Alizoti komandon Ramën nga burgu (VIDEO) Ish-krymeinistri, SAli Berisha, pak minuta më parë ka publikuar një audio përgjim ku sipas tij, Fredi Alizoti komandon R
Vrasës serial, burg përjetë 'Tony Montanës' shqiptar Gjykata Qendrore Penale në Britani ka dënuar me burgim të përjetshëm shqiptarin Mane Driza, që përdorte emrin Sokol Dren
Nuk ia fali kurrë, del shkaku i masakrimit me thika të shqiptarit në burgun famëkeq grek (FOTO LAJM) Pamjet e masakrimit të shqiptarit Arbër Bako në burgun famëkeq grek Koridalos kanë llahtarisur shqiptarët edhe grekët du
Kishte të dashur avokaten greke, kush është bosi shqiptar i mafias në burgjet greke Shpërndarje e pamjeve të therjes së Arbër Bakos në burgun famëkeq të Koridalos në Greqi kanë kthyer vëmendjen e autorite
Lirohen 'fajdexhinjtë' e Shkodrës Gjykata e Apelit liron 6 nga 12 të ndaluarit të operacionit “Maranaj” në Shkodër. Nga grupi i fajdeve janë liruar kë
Krimet e Rënda marrin vendimin për burrin që mbyti gruan në Patos, dënohet edhe mjeku Gjykata për Krime të Rënda ditën e sotme ka vendosur që të dënojnë me me 35 vite burg Namik Velajn. Velaj akuzohet p
Vrau shokun për unazën e martesës, 20 vite burg për "Tony Montanan" shqiptar Mane Driza, shqiptari që njihet edhe si “Tony Montana”, është dënuar me 20 vite burgim nga një gjykatë angleze për vrasj
"Bum, bum i qëllojmë në qafë", si e porositi mafia shqiptare vrasjen e dëshmitarëve në gjyq Përgjimet e autoriteteve greke kanë zbardhur të gjithë aktivitetin kriminal të mafies së burgut të Koridhalos në Greqi,
Vrau tre persona, dënohet me 27 vite burgim Gjykata Themelore e Prizrenit, e ka dënuar me 23 vjet burgim të akuzuarin për vrasje të rëndë, Eshref Shemallarin, pasi
Kriminale, 26 shqiptarë u vranë në burgjet greke në dy vitet e fundit Shpëtim Zinxhiria-Athinë Shqiptarët e vrarë nuk duhen parë si jashtëtokësor apo si numra shifror nga shteti sh
Një televizion merr në intervistë burrin që vrau barbarisht gruan dhe vajzën (VIDEO) Pjetër Ndrecaj, i dënuari me burgim të përjetshëm për vrasjen e gruas dhe vajzës së tij në Gjakovë, në një intervistë ka
Ndërron jetë në spital pas tentativës për vetëvrasje në burg xhaxhai i Arjela Muratit, studentes që u vra nga i dashuri Ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës 38-vjeçari Bujar Murati, i cili tentoi vetëvrasjen në qelinë e tij të burgut në 1
U vetëvar në burgun e Beratit, i dënuari humb jetën pas 18 ditësh në Spitalin e Traumës Një prej të burgosurve në IEPV-në e Beratit ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës në Tiranë në orët e para të mëngjesit
Të dhëna tronditëse pas masakrimit të shqiptarit në burgun grek (VIDEO) Mediat greke kanë zbardhur një ngjarje të rëndë kriminale që është parandaluar nga autoritetet. Është fjala për ‘mafien
Barbari! Vjen reagimi i fortë nga Greqia pas pamjeve të therjes së shqiptarit (VIDEO) Pamjet e masakrimit me thika të Albert Bakos, ndërkohë që gardianët bëjnë sehir në qelitë e burgut famëkeq të Koridalos
Shqiptari u ther në burg, reagon Ministria greke e Drejtësisë (VIDEO) Një shqiptar u dhunua dhe u ther me thikë nga disa shtetas grek e afrikanë mbrëmjen e djeshme në një burg grek. Video
E therën në sytë e policëve që bënin sehir, kush është shqiptari i masakruar në burgun grek (VIDEO) Burgjet greke janë ndër burgjet që mbajnë më së shumti të burgosur shqiptarë. Kohët e fundit përleshja mes bandash n
I vranë babain dhe xhaxhain, gjyshi i boksieri i lutet policisë: Na e lini dy ditë Fahri Vejuka, gjyshi i Asmer Bilalit, ish-boksierit që ndodhet në burg i arrestuar si pjesë e grupit “Bajri”, ka një lut
Pamje të rënda! Shqiptari masakrohet me thika në sy të gardianëve në burgun grek (VIDEO) Burgjet greke janë ndër burgjet që mbajnë më së shumti të burgosur shqiptarë. Kohët e fundit përleshja mes bandash n
Dje i vranë babain e xhaxhain, çfarë poston ish-boksieri nga burgu (FOTO LAJM) Vrasja e dy vëllezërve Astrit dhe Brahim Bilali tronditi Shkodrën ditën e djeshme. Njëri nga viktimat, Astriti ishte