999 rezultate për

burg

Avokatët kërkojnë që Janeva të mbrohet në liri Pas përfundimit të marrjes në pyetje, avokatët e ish prokurores speciale Katica Janeva deklaruar se ata do të kërkojnë q
20 vite burg pa asnjë faj, rrëfimi i Zgurit: Fëmijët i gjeta të martuar, shkaku ishte motra ime (FOTO LAJM) Në shtëpinë e Vasil Zgurit, në Voskopojë, hijet e së shkuarës kanë mbërthyer çdo skaj. Prej dekadash, ai dhe zonja e tij
Ministrja e Mbrojtjes qëtëson qytetarët: Nuk parashikohen tërmete Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka ftuar qytetarët që të qëndrojnë në shtëpitë e tyre dhe të mos panikojnë pas lajmev
Tërmeti dëmtoi burgjet, shtohen masat për rrezikun e arratisjeve Lëkundjet e forta të tërmetit kanë shkundur edhe themelet e burgjeve, për këtë arsye ninistrja e Drejtësisë Etilda Gjona
Kushtet skandaloze në burgje, KiE i jep shuplakë qeverisë Komiteti Kundër Torturës pranë Këshillit të Europës publikon raportin e gjetjeve pas monitorimit të burgjeve në vendin t
Lihet në burg gjyqtari Sali Berisha, dyshohet se mori ryshfet Është lënë burg gjyqtari i Gjykatës Themelore të Pejës, Sali Berisha i cili akuzohet për shpërdorim detyre dhe marrje ry
Jeneva mbetet në burg, Gjykata nuk pranon pronën e saj si garanci (VIDEO) Gjykata Penale ka refuzuar kërkesën e ish prokurores speciale Katica Janeva, e cila ofroi garancion pronë të patundshme
Prokuroria e do në burg: Do apelojmë vendimin për Tahirin Prokuroria për Krime të Rënda ka reaguar pas vendimit të dhënë një ditë më parë nga gjykata, ndaj ish- ministrit të bren
I mori jetën babait, Gjykata lë në fuqi dënimin me 21 vite burg për Selman Aliajn Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda lë në fuqi dënimin me 21 vite burg për Selman Aliaj i cili akuzohet se vrau babain
Mehmedi shënon gol të spektakolar në fitoren e Wolfsburgut (VIDEO) Admir Mehmedi po kalon nëpër një formë fantastike. Sulmuesi shqiptar ka qenë protagonist në fitoren e Wolfsburgut në
Ishte fëmijë i turpshëm: Flet gruaja që ushqente Ronaldon me hamburger falas Është zbuluar punëtorja e McDonald, e cila i jepte hamburger falas, Cristiano Ronaldos, kur ai ishte fëmijë i varfër dhe
Ndryshe nga Tahiri, ish-drejtori i Policisë Jaled Çela nuk i shpëton burgut Ndonëse u dënua për të njëjtën vepër penale si Saimir Tahiri, "shpërdorim detyre", Jaeld Çela, ish-drejtor i Policisë së
Nuk do bëjë asnjë ditë burg, vendimi do apelohet nga Tahiri Pavarësisht dënimit me 3.5 vite burg për shpërdorim detyre Saimir Tahiri nuk do të bëjë asnjë ditë burg, sepse edhe ky d
Gjykata dënon me 3.4 vite burg Saimir Tahirin Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është shpallur fajtor nga gjykata e Krimeve të rënda. Tahiri është dënuar me 5
Gati ligj i ri, burg për ata burra që tradhtojnë gratë Indonezia përgatitet të miratojë një ligj të ri e të shumëdiskutuar, i cili kriminalizon marrëdhëniet seksuale jashtë ma
Aleksandër Kokorin lirohet nga burgu, firmos direkt me gjigantët rus (VIDEO) Futbollisti rus Aleksandër Kokorin është liruar më në fund nga burgu duke e mbyllur këtu çështjen për të cilën ishte aku
Gjykata vendos fatin e Tahirit, fjalët e fundit të ish-ministrit: Iki vetë në burg Gjykatën e Krimeve të Rënda është tërhequr për të marrë vendim për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Trupi gjyku
Tahiri në burg? Vendoset sot fati i ish-ministrit Gjykata e Krimeve të Rënda do të vendosë sot për fatin e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Ne seancën e datë
Katica Janevës i caktohen plus 30 ditë paraburgim “Këshilli penal pranë Gjykatës penale në Shkup, duke vepruar në bazë të propozimit të Prokurorisë Themelore Publike për
Njihuni me bomberin e Salzburgut: Vetëm 19 vjeç dhe realizoi Hat-trick në Champions (VIDEO) Sulmuesi i Salzburg Erling Braut Haland, është kthyer në idhullin e tifozerisë, shkruan Albeu.com. Talenti 19 vjecar