999 rezultate për

bukuroshja

Fred Lela mbrojtës i kombëtares, bukuroshja lë nam në studio (VIDEO) Të mos e ndjekësh me vëmenduje Kombëtaren për disa nuk është pengesë për të folur për të. Së fundmi në emisionin Pro
Kjo është bukuroshja spanjolle që i ka marrë zemrën mbrojtësit të ri të Kombëtares (FOTO LAJM) Ivan Balliu është një prej lojtarëve më të rinj që tekniku italian i kombëtares kuqezi, Kristian Panuçi, ka ftuar në eki
I vodhi karrocën e djalit, modelja poston hajduten në Instagram (FOTO LAJM) Ajo është padyshim një nga figurat më të pëlqyera përsa i përket fushës së modelingut. Bukuroshja Saranda Shala ka bë
Kush është bukuroshja shqiptare që përfaqëson SHBA-të në “Miss World” (FOTO LAJM) Kompeticionet e bukurisë janë përdorur shpesh nga vajzat bukuroshe si trampolina për të vazhduar një karrierë në modelin
Mashtron 15 persona për vende pune, Bukuroshja “vjedh” 40 mijë euro Prezantohej te qytetarët si punonjëse institucionesh dhe që kishte lidhje e njohje me zyrtarë, mashtron 15 vetë, duke u
Zbulohet kush është “bukuroshja” që pozonte në krah të Enver Hoxhës Fotoja e ish diktatorit Enver Hoxha me ish-ministrin Fatmir Xhafaj është një ndër fotot më të komentuara në median onlin
Fitoi 10 000 euro në muaj në Mykonos duke bërë plazh, flet bukuroshja Në Maqedoni rroga mesatare është 350 euro. Kjo nuk është reale pasi këtu përllogariten rrogat e të pasurve ndërsa rroga
Zbulohet bukuroshja shqiptare shfaqet në videokliplin e famshëm të xhiruar në Shqipëri (FOTO) Videoklipi i këngës “Mama” të këngëtarit të njohur amerikan Jonas Blue është xhiruar i gjithi në Shqipëri dhe po bëhet h
Kush është bukuroshja që kandidon për deputete në listën e AAK-së? (FOTO LAJM) Zgjedhjet e parakohshme në Kosovë pritet të mbahen më 11 qershor, ndërsa partitë politike kanë sot afatin e fundit për t
"Haruni" i dashuruar në jetën reale, ja kush është bukuroshja që e ka në krah (FOTO LAJM) Seriali "Fate të kryqëzuara" është një ndër më të ndjekurit në vendin tonë. Ai pritet të mbarojë në muajin shtator,
A është kjo politikania më seksi në botë? (FOTO LAJM) 32 vjeçarja Nicole Minetti konsiderohet si një prej politikaneve më tërheqëse dhe seksi në botë. Ish modelja u fut n
Jonida Vokshi rrëfen për Capital T dhe rrogën marramendëse (FOTO & VIDEO) Një ndër moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar, Jonida Vokshi ka qenë e ftuar në Interview me Kelvin, në In Tv.
Bukuroshja ruse i kujton Drogba-s se çfarë ka humbur (FOTO LAJM) Babanë rus, nënën indiane, ndërsa ajo vetë është një bukuri ekzotike, që jo gjithçka e ka natyrale. Po flasim për Nita K
Rrëfehet bukuroshja që do t'i zërë vendin Marinës: Jam gati, kam njohje nga futbolli! (FOTO) Xhejmsi Dervishi rreth një muaj më parë ishte e ftuar në programin “Procesi Sportiv”, por produksioni nuk e kishin mendu
Zbulohet bukuroshja që do të zëvendësojë Marinën te "Procesi Sportiv" (FOTO) Marina Vjollca mund të jetë në sezonin e fundit nën drejtimin e emisionit shumë të ndjekur "Procesi Sportiv". Prej k
Nuk do ta besoni si quhet në të vërtetë Marina Fara (FOTO LAJM) Ajo është gjithmonë në qendër të vëmendjes për çdo gjë që bën në jetën e saj. Vajza e këngëtares së mirënjohur Eli F
Bukuroshja e Seria A interviston Mihajlovic: Gjithmonë e kam admiruar! Laura Barrieles është një personazh shumë i njohur në Itali. Bukuroshja që është imazhi i Seria A së fundmi ka bërë një
Xhemaili djersitet në fushë, Erjona "flirton" me fansat (FOTO) Erjona Xhemaili çdo ditë e më shumë po tërheq vëmendjen e mediave rozë në Itali. Bashkëshortja e futbollistit me ori
Viola Spiro vesh fustanin e bardhë (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur Viola Spiro ka tërhequr vëmendjen mbrëmjen e djeshme teksa ka publikuar një foto me një fustan nus
Noizy zëvendëson Encën? Ja bukuroshja që e puth (FOTO LAJM) Reperi Noizy është gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes të mediave. por kohët e fundit është përfolur shpesh për kr