999 rezultate për

bukuroshen

Gjebrea turret për bukuroshen Abazi: 20 mijë euro vlen ti?! Ardit Gjebrea ka reaguar përmes një statusi ne Instagram në lidhje me faktin se bukuroshja Almeda Abazi do të paguhet 20
Presidenti i Juves kapet "mat" me modelen turke (FOTO LAJM) Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli nuk mund të jetë më në qendër të spekulimeve lidhur me lidhjen e mundshme me një
Shvajni darkë me bukuroshen Ivanovic (FOTO LAJM) Dy transferimet e reja të Manchester United gjatë këtij sezoni Shvajnshtajnger dhe Shneiderlin kanë zhvilluar një fazë s
Neymar e "gdhin" me bukuroshen shqiptare (FOTO LAJM) Vera nuk ka qenë aspak e këndshme për Neymar, i cili braktisi Kupën e Amerikës në mënyrën më të keqe, duke u penalizuar
Pato në një lidhje me bukuroshen shqiptare (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare Almeida Abazi tani duket se është në krahët e brazilianit Alexandre Pato. 25-vjeçari Pato është njo
Juve fitoi jashtë fushave me bukuroshen Nargi (FOTO LAJM) Mbrëmë kishte betejë brenda fushës se blertë por edhe në shkallët e stadiumit. Përveç tifozeve të rastit, në tribunën V.
Hysaj zyrtarizon lidhjen me bukuroshen shqiptare (FOTO LAJM) Futbollisti i kombëtares shqiptare Elseid Hysaj, aktualisht lojtar i skuadrës së Empolit në kampionatin italian të futbo
Festë bardhezi dhe për bukuroshen Nargi (FOTO GALERI) Edhe Frederica Nargi ka qenë në "Juventus Stadium" për të festuar titullin kampion dhe Kupën e Italisë. Bukuroshja e Mat
Iturbe mohon flirtin me bukuroshen argjentinase (FOTO LAJM) "Nuk është e ndaluar të ndjekësh njerëzit, mjaft shpikët budallallëqe. Gjithë të mirat". Ky është tweet-i i Juan Manuel
Nuk i rinovojnë kontratën, 'nusja' e Topallit ngelet pa punë (FOTO LAJM) Pak kohë më parë ajo u vu në qëndër të vëmëndjes për shkak të lidhjes që kishte me djalin e Jozefina Topallit, e ndërsa
Xabi iku nga Reali për bukuroshen Russian Red? (FOTO LAJM) U përfol se ardhja e Toni Kroos te Real Madrid detyroi Xabi Alonson të transferohej te Bayern Munchen. Por kjo ghë u hod
Mashtrimi me "bukuroshen" e policisë, në Lazarat vetëm për një foto (FOTO LAJM) Dje dhe sot, fotografia e një femre të hijshme, e veshur me uniformën forcave speciale, ku ajo kishte dalë sëbashku me n
James McAvoy adhuron bukuroshen Lawrence: Ajo është djalli vetë Aktorja Jennifer Lawrence është spikatur vitet e fundit për aftësinë që ka demostruar në role të ndryshme, duke i dhënë
Ja si e injoron Nadal bukuroshen braziliane (VIDEO) Rafael Nadal u kthye në shtëpi me një tjetër trofe. Spanjolli mundi në Brazil ukrainasin Akeksander Dolgopolov, por arri
Matri-Nargi, në krizë dashurie? (FOTO LAJM) Mund të fshihet kriza e dashurisë pas paraqitjeve të dobëta dhe mungesave e golave tek Alessandro Matri, sulmuesi që u b
Cana bën për vete bukuroshen Rodrigues Kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana duket se ka bërë për vete bukuroshën Belen Rodrigues e cila i ka
Messi "çmend" bukuroshen izraelite Modelja izraeliane, Bar Refaeli, është magjepsur pas yllit argjentinas të Barcelonës, Lionel Mesi. Pas ndeshjes së Ligës