999 rezultate për

bukuroshen

Darmian fejohet me bukuroshen italiane (FOTO LAJM) Nuk po përjeton momentin më të mirë në karrierë në fushë, por jashtë saj shkëlqen. Në prag të ndeshjes të së mërkurës nd
Njihuni me bukuroshen ruse, bën foto të çmendura duke rrezikuar jetën (FOTO) Ajo është jo vetëm një femër shumë e bukur, por dhe me shumë guxim. Angela Nikolau po bëhet shumë e famshme nga rrejetet
Haxhi Krasniqi në lidhje me bukuroshen shqiptare (FOTO LAJM) Boksieri i njohur dhe shumë i suksesshëm, Haxhi Krasniqi është dashuruar kokë e këmbë. Lidhja e tij me modelen Heidi Lus
Ronaldo kapet sërish "mat" me bukuroshen spanjolle (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është shumë i lumtur me lidhjen e re me Georgina Rodriguez. Fotot e reja të shpërndara në mediat socia
Sekreti i bomberit Belotti është Giorgia (FOTO LAJM) Andrea Belotti po kalon një moment të artë me skuadrën e tij Torino, ndërkohë që u shfaq protagonist edhe me kombëtaren
Kristin Prengaj refuzon ofertat: Ka një arsye të fortë (FOTO LAJM) Shpesh kemi pyetur pse nuk e shohim në një program televiziv bukuroshen Kristin Prenga. Pyetja në fakt e ka një përgjigj
Njihuni me bukuroshen që ka refuzuar Adrianin, Ledrin dhe Cozman (VIDEO) Adrian Gaxha, Ledri Vula dhe Cozman mund të konsiderohen si ndër meshkujt më “Don Zhuan” të skenës sonë. Mirëpo, nuk
Ronaldo takime sekrete me bukuroshen italiane (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo vijon të jetë protagonistë jashtë fushave të lojës. Pak javë më parë u raportua se Ronaldo ishte në nj
Ronaldo kapet mat me super bukuroshen italiane (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka sukses jo vetëm në fushë, por edhe jashtë saj. Pas fitores së Championsit dhe Europianit, ylli port
Sa me fat Totti! Shijon pushimet me bukuroshen Ilary (FOTO LAJM) Legjenda e Romës, Francesco Totti është duke u relaksuar në ishullin e Sardenjës më bashkëshorten e tij. Ai është kap
Gotze feston suksesin me super bukuroshen gjermane (FOTO LAJM) Mario Gotze mesa duket është më i suksesshëm jashtë fushave të lojës. Pasi dështoi të shfaqte vlerat e tij më të mira në
Europiani humbet edhe super bukuroshen shqiptare (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare Erjona Sulejmani, bashkëshortja e Xhemailit, vijon të mbetet në qendër të vëmendjes në Europian.
Kjo është bukuroshja e portierit të Romës (FOTO LAJM) Portieri i Romës, Szczesny shumë shpejt do të lidhë kurorë me bukuroshen Marina Luczenko. Ata janë fejuar së bashku prej
Jovetic synon rikuperimin dhe një vend në zemrën e Galantit (FOTO LAJM) Claudia Galanti është eliminuar nga programi i famshëm në Itali "Isola dei Famosi", por bukuroshja italiane nuk ka vend
Super bukuroshja polake kërkon të bëjë për vete Messin (FOTO LAJM) Të gjithë janë të dashuruar pas Messit. Meshkujt adhurojnë magjitë e tij që bënë me topin, ndërkohë që femrat kërkojnë
Dybala një bomber edhe jashtë fushave (FOTO LAJM) Velinat dhe futbollistët duken si një kopje e pandarë. Bobo Vieri me Elisabeta Canalis, është një kopje e paharrueshme,
Albana Osmani i bashkohet PD? Mos vallë kemi surpriza te reja nga ana e Partisë Demokratike? Ne ende nuk kemi marrë një përgjigje, por ama shumë pikëp
Evra në një lidhje me bukuroshen italiane (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Juventusit, Patrice Evra duket se ka nisur një histori të re dashurie në Itali. Sipas "Corriere Dello Sport"
E mbani mend “Zhaden”? Ja sa ka ndryshuar ajo (FOTO LAJM) Giovanna Antonelli është aktore shumë e famshme dhe njihet për rolet e veçanta dhe tepër interesante. Në Shqipëri akt
E dashura e "rreme" e Sergio Robertos (FOTO LAJM) Gjatë këtyre ditëve u përfol shumë për të "dashurën" e Sergio Robertos, pasi në disa media amerikano latine dhe në ato i