999 rezultate për

bukuroshen

Noizy në siklet, prindërit s’i pranojnë bukuroshen në shtëpi Reperi i njohur Noizy është ndër më të preferuarit nga femrat shqiptare, por në fakt Noizy i ka vënë syrin këngëtares me
Takimi i zonjave, njihni bukuroshen e martuar me Kim Jong Un (FOTO LAJM) Takimi i sotëm mes liderëve të dy koreve të ndara ishte kryelajmi botëror. Nga ky takim pritet të fillojë edhe faza e ul
Conor McGregor fotografohet me bukuroshen shqiptare, por fansat e akuzojnë për prishje martese (FOTO LAJM) Rita Ora dhe Conor McGregor kanë qenë të dy të pranishëm në një mbrëmje ku shpërndaheshin çmimet e modës në Britani natë
Drake i jep fund lidhjes me bukuroshen Bella Hadid Reperi Drake, me sa duket i ka dhënë fund lidhjes me modelen Bella Hadid, dhe këtë e ka bërë nëpërmjet një mesazhi. B
E njihni princeshën e Inis Gjonit, bukuroshen Coco Antonel? (VIDEO) Motrat Gjoni janë njohur gjithmonë për jetën e tyre prej princeshash dhe të njëjtën gjë po trashëgojnë edhe tek fëmijët
Vajza e Majlinda Bregut simpatike? S’keni parë bukuroshen e Ornelës (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin tashmë vajzën ish ministres demokrate Majlinda Bregu. Kejda tërhoqi vëmendjen e medias me pamien e
Njihuni me" bukuroshen e fjetur" në jetën reale Një vajzë 11 vjeçare është e bindur se është "Bukuroshja e fjetur" nga jeta reale, për shkak se vuan nga një sëmundje e
Mezul Ozil shijon pushimet me super bukuroshen turke (FOTO LAJM) Futbollisti i njohur turko-gjerman, Mesut Ozil po kalon pushime të paharrueshme më super të dashurën turke. Lojtari i Ar
Milan transferoi jo vetëm Musacchio-n, por dhe bukuroshen Irene (FOTO LAJM) Musacchio gjatë kësaj vere ka qenë transferimi i parë i drejtuesve të rinj kinezë të kuqezinjve, teksa cilësohet si një
Ronaldo fton super bukuroshen letoneze ta shohë në aksion (FOTO LAJM) Ronaldo është nën hetime për fshehje të ardhurash në Spanjë, por kjo nuk e ndalon atë që të jetë mjaft aktiv jashtë rrje
Milan transferon jo vetëm Musacchio-n, por dhe bukuroshen Irene (FOTO LAJM) Musacchio është transferimi i parë i drejtuesve të rinj kinezë të kuqezinjve, teksa cilësohet si një blerje e goditur. M
Portieri i Barcelonës martohet me bukuroshen Daniela Jehle (FOTO LAJM) Portieri i Barcelonës, Marc-Andre te Stegen ka vendosur që të hedhë një hap të rëndësishëm në jetë, pasi është martuar m
Zbulohet "sekreti" i Fabregas, ja kush e frymëzon (FOTO LAJM) Cesc Fabregas po kalon një moment magjik, si me Chelsean ashtu edhe në jetën private përkrah bashkëshortes Daniella Sema
Ja si e festoi Ronaldo Shën Valentinin Ronaldo me bukuroshen spanjolle (FOTO) Cristiano Ronaldo e ka festuar duke bërë “shopping” ditën e Shën Valentinin në Madrid së bashku me të dashurën e tij Geo
Neymar feston ditëlindjen me super bukuroshen braziliane (FOTO LAJM) Neymar nuk do të jetë sonte në përballjen e Kupës së Mbretit ndaj Atletico Madrid. Sulmuesi është i padisponueshëm për s
"Donzhuani" Ronaldo sot feston 32-vjetorin, ja 32 femrat me të cilat ka pasur lidhje (FOTO) Një ndër futbollistët më të mirë në historinë e futbollit, Cristiano Ronaldo sot feston 32-vjetorin e lindjes. Ylli port
Me bukuroshen Erjona në tribunë Xhemaili është i pandalshëm (FOTO LAJM) Berim Xhemaili shpërtheu dje me një dopietë personale në fitoren ndaj Torinos, e cila në fakt u vendos nga këmbët e tij.
Portieri i PSG-së pushime të nxehta me bukuroshen braziliane (FOTO) Bukuroshja braziliane Izabel Goulart po kalon pushimet më të dashurin e saj, portierin e Paris Saint Germain, Kevin Trap
Ronaldo lidhje të shfrenuar me bukuroshen Rodriguez (FOTO) Cristiano Ronaldo nuk fshihet më me të dashurën e re. Ata janë shfaqur sërish në Madrid duke kaluar një tjetër mbrëmje s
Elita Rudi dhe Gjiko në romancë? Disa foto që qarkulluan së fundmi në median rozë, hidhnin hije dyshimi për një lidhje të mundshme midis Gjikos dhe Elita