999 rezultate për

bukura

Limaj flet fjalë të bukura, fton pozitën dhe opozitën të bashkëpunojnë Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj ka ftuar pozitë e opozitë njerëz profesionist që të gjithë të bëhen bashkë
Lumturi për Luanën dhe Marinën, pse kjo ditë për to është më e bukura Ato e kanë shprehur gjithnjë se e duan nënën e tyre mbi gjithcka. Prandaj për motrat Vjollca dita e sotme është një n
Duken të bukura dhe ëngjëllore, por këto vajza janë djalli vetë Ato e kishin mashtruar studenten duke i premtuar punë të sigurt si dado në një prej vendeve lindore. Në të vërtetë ato i
Ermali luan me djalin, shikoni sa është rritur Joeli (VIDEO) Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi gjithmonë na shfaqet me situata qesharake dhe humoristike. Këtë herë pjesë e ''bë
Pamjet më të bukura të borës në të gjithë Evropën, në listë edhe fshati shqiptar (FOTO LAJM) "Bisha nga Lindja" përvec të ftohtit dhe acarit në të gjithë Europën, ka sjellë edhe pamjet mahnitëse të vendeve të mbul
6 mënyra për të bërë disa ëmbëlsira të thjeshta dhe të bukura (VIDEO) Ndonjëherë nuk është e nevojshme të harxhoni shumë para apo të bëni një rrëmujë të madhe. Në viden e mësipërme janë d
E bukura e Shqipërisë merr vendimin e madh (FOTO LAJM) Mark Zuckerberg duhet të ndihet i lumtur. Kur shumë përdorues po e braktisin Facbook, një nga gratë më të bukura shqipta
Halla e Noemit përlot me fjalët: E bukura ime nuk jeton më! (FOTO LAJM) Pas disa ditësh luftë me jetën, vajza e vetme e mbijetuar nga familja Preka, humbi jetën. Noemi u nda nga jeta sot, d
Vera Grabocka grua me fat, Timo Flloko i dedikon fjalët më të bukura Vera Grabocka, një nga regjisoret më të njohura shqiptare është treguar gjithmonë e rezervuar sa iu përket postime me fa
Urimi më i veçantë për bashkëshorten, e bën aktori i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Aktori i Portokallisë, Marin Orhanasi ka bërë një urim mjaft të veçantë për bashkëshorten e tij. Ai gjithnjë e ka shpreh
Ja çfarë fshihet pas fotove të bukura në Instagram! (FOTO LAJM) Sa miq keni parë që kanë postuar në rrjetet sociale një selfie të përsosur dhe keni menduar që ata bëjnë një jetë lukzos
Bisha e OTR në fakt nuk është bisha, por thjesht e bukura (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare dhe një ndër më të kërkuarat në treg e pas daljes në videklipin “Mama” e ba
Më e bukura në Lojërat Olimpike (FOTO LAJM) Ishte flamurmbajtësja e Estonisë dhe bukuria e saj nuk kaloi pa u vënë re. Po flasim për Saskia Alusalu, patinatorja
Policia i reagon Rexhep Selimit, thonë ca fjalë të bukura Policia e Kosovës ka reaguar lidhur me deklarimet e fundit të deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje lidhur me zhvillimet br
''Lëvizjet më të bukura produksioni nuk i filmonte'', rrëfehet Ana dhe Roza Lati Ana Lika, e ftuar në emisionin ''Why Not'' të Rozës ka rrëfyer pakënaqësitë e ''Dance With me''. Ajo ka rrëfyer se k
Të bësh selfie të bukura pa shkop Selfie janë ende në modë, për më tepër që telefonat e rinj që sapo kanë dalë ofrojnë edhe më shumë lehtësira për këto ll
E bukura e Shqipërisë pozon krah Jennifer Lopez (FOTO LAJM) ​Pamja e saj natyrale e liston ndër më të bukurat e Shqipërisë. Ardrola Dushi, Miss Universe Albania është duke
Kur tri femrat më të bukura bëhen bashkë, kështu e nisin ditën (VIDEO) Tek njera-tjetra ato gjejnë mbështetjen për të bërë edhe ato gjëra që të vetme nuk do t'i bënin. Kështu rezultati i
Kjo është dhurata më e bukur që mund ti bësh vetes për ditëlindje (VIDEO) Shpesh herë na ikin gjërat e bukura që ndodhin në ligat e dobëta. Këtë herë duhet të ndalemi në elitën e dytë të futb
Gruaja i tha të ujisë lulet pas vdekjes së saj, vite më vonë zbulohet arsyeja shokuese Kur vdes një njeri i dashur, të mësohesh me humbjen është jashtëzakonisht e vështirë. Megjithatë, herë pas here, kujt