999 rezultate për

bukura

Kush bën poza më të bukura, vajzat e showbizit në sfidë kundër njera-tjetrës? Rashel Kolaneci u bë e njohur që në paraqitjen e saj të parë në emisionin ''Xing me Ermalin''. Por pas largimit nga
Dikur i thërrisnin çun, sot është një nga vajzat më të bukura në Shqipëri Ishte vetëm 16 vjeç, Nevina Shtylla kur u shpall “Miss Shqipëria 2010”. Ka luajtur rol protagonist në “Ti mund të më qua
Nëna të devotshme në shtëpi, vajzat më të bukura të showbizit shqiptar VIP-et shqiptare që janë nëna në shoëbizin shqiptar janë të shumta. Secila prej tyre e bukur, një nënë e devotshme dh
Veshjet “chemisier”, modelet më të bukura të stinës Nëse veshja e zezë është në krye të veshjeve të garderobës femërore, është një tjetër që meriton absolutisht hapësirë në
Dalin fotot e të dashurës së Gaz Pajës: "E bukura e dheut" (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, aktori i njohur Gaz Paja është duke shijuar një histori të bukur dashurie me një vajzë bonde. Vetë
Bashkëshorti turk i Almedës flet për vajzat shqiptare Duke qenë se është i lidhur me modelen shqiptare, Tolgahan gjatë intervistave të ndryshme që ka barë nga mediat turke nu
Nuk jeni gabim, disa arsye të bukura pse jeni single Njerëzit në këtë botë kane mendime të ndryshme për gjithcka. Edhe të qënit në një marrëdhënie ose jo futet në kategoritë
E vërteta e hidhur e fotove të bukura në Instagram (FOTO LAJM) Kur shihni foto të bukura të modeleve Instagram, a mendoni se një ekip i madh fotografësh po punon prapa skenave? Por
Ramushi pranon injorimin e femrës në qeverisje, flet fjalë të bukura Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, mori pjesë në konferencën “Java e gruas", organizuar nga Institu
Vipat shqiptarë urojnë 8-Marsin, dedikime të bukura për nënat (FOTO LAJM) 8 Marsi është Dita Ndërkombëtare e Grave në të gjithë botën, megjithatë në vendin tonë kjo ditë është pak me e veçantë p
Limaj flet fjalë të bukura, fton pozitën dhe opozitën të bashkëpunojnë Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj ka ftuar pozitë e opozitë njerëz profesionist që të gjithë të bëhen bashkë
Lumturi për Luanën dhe Marinën, pse kjo ditë për to është më e bukura Ato e kanë shprehur gjithnjë se e duan nënën e tyre mbi gjithcka. Prandaj për motrat Vjollca dita e sotme është një n
Duken të bukura dhe ëngjëllore, por këto vajza janë djalli vetë Ato e kishin mashtruar studenten duke i premtuar punë të sigurt si dado në një prej vendeve lindore. Në të vërtetë ato i
Ermali luan me djalin, shikoni sa është rritur Joeli (VIDEO) Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi gjithmonë na shfaqet me situata qesharake dhe humoristike. Këtë herë pjesë e ''bë
Pamjet më të bukura të borës në të gjithë Evropën, në listë edhe fshati shqiptar (FOTO LAJM) "Bisha nga Lindja" përvec të ftohtit dhe acarit në të gjithë Europën, ka sjellë edhe pamjet mahnitëse të vendeve të mbul
6 mënyra për të bërë disa ëmbëlsira të thjeshta dhe të bukura (VIDEO) Ndonjëherë nuk është e nevojshme të harxhoni shumë para apo të bëni një rrëmujë të madhe. Në viden e mësipërme janë d
E bukura e Shqipërisë merr vendimin e madh (FOTO LAJM) Mark Zuckerberg duhet të ndihet i lumtur. Kur shumë përdorues po e braktisin Facbook, një nga gratë më të bukura shqipta
Halla e Noemit përlot me fjalët: E bukura ime nuk jeton më! (FOTO LAJM) Pas disa ditësh luftë me jetën, vajza e vetme e mbijetuar nga familja Preka, humbi jetën. Noemi u nda nga jeta sot, d
Vera Grabocka grua me fat, Timo Flloko i dedikon fjalët më të bukura Vera Grabocka, një nga regjisoret më të njohura shqiptare është treguar gjithmonë e rezervuar sa iu përket postime me fa
Urimi më i veçantë për bashkëshorten, e bën aktori i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Aktori i Portokallisë, Marin Orhanasi ka bërë një urim mjaft të veçantë për bashkëshorten e tij. Ai gjithnjë e ka shpreh