999 rezultate për

bukura

Lë pas Monika Belucin, kjo është femra më e bukur në planet Bukuria e grave aziatike ka qenë gjithmonë legjendare, ndërkohë që dhjetëra prej tyre janë bërë të famshme si aktore, kë
Nuk ishin të bukura, por këto femra thyen çdo tabu duke shkëlqyer (FOTO LAJM) Për fat të keq, gratë jo të bukura apo me tipare specifike, ndryshe nga të zakonshmit, në fytyrë, shpesh përbuzen apo, m
Rrugët më të bukura për festat e fundvitit, fotot do ju lënë pa mend (FOTO LAJM) Beteja për të bërë lagjen më të bukur dhe të zbukuruar për festa ka nisur anembanë botës. Në të gjithë Mbretërinë e B
Ide kreative për dhurata të lira (FOTO LAJM) Çdo Krishtlindje ne gjithmonë bëjmë pyetjen: çfarë duhet të blejmë për miqtë dhe familjen tonë? Është mirë nëse ju trego
Nuk ka vetëm stjuardesa të bukura por dhe "llupse" si kjo (VIDEO) Një stjuardesë është hequr nga puna, pasi u pa duke ngrënë ushqimin e udhëtarëve në pjatat që ishin përgatitur për to.
Luana prezanton makinën e saj super të shtrenjtë: E bukura dhe bisha (FOTO LAJM) Ajo zakonisht nuk preferon ti ekspozojë gjërat e shtrenjta që ka edhe pse duhet thënë se luksi nuk i mungon. Por maki
Çmenduri dhe luks, makinat më të bukura në botë me nuancën mat (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë që tendencat e fundit në përzgjedhjen e ngjyrave shkojnë nga nuancat mat, pra ato pa shkëlqim shkruan
Krishtilindjet erdhën, ja destinacioni ‘magjik’ që kanë zgjedhur Armina dhe Shkëlzeni! (FOTO LAJM) Me nisjen e muajit dhjetor, ka nisur dhe dëshira jonë për të udhëtuar. Sidomos kur në mendja na vjen ajo panorama e m
Ja kush janë femrat më të bukura dhe më të komentuara shqiptare Femrat më të bukura shqiptare dhe më të kmentuara nga publiku kanë një të përbashkët, ato kanë qënë që të tre-ja miss.
Jo thjesht të bukura, për çfarë janë diplomuar këngëtaret tona (FOTO LAJM) Muzika është një ndër pasionet e tyre më të mëdha, por duket se nuk ka qenë e mjaftueshme. Janë të shumtë artistët e
Fotografitë më të bukura në çastin e duhur (FOTO LAJM) Shumicën e kohës, për të bërë foto mbresëlënëse duhet një aparat fotografik dhe pak aftësi. Megjithatë, ndonjëherë k
10 gjërat që u pëlqejnë turistëve në Shqipëri!(FOTO LAJM) Shqipëria mbetet një nga vendet më të bukura për tu vizituar. Ajo vizitohet nga turistë të shumtë në cdo stinë të vitit
Valbona Selimllari poston foton e 21 viteve më parë, bukuria që nuk shuhet kurrë Valbona është dhe do mbetet gjithmonë një nga femrat më të bukura të Shqipërisë shkruan Albeu.com. Missi i parë Shqip
Kim Jong braktis raketat për të dhënë këshilla bukurie Lideri i Koresë Veriore Kim Jong-un braktisi bombat nukleare për llak thonjësh dhe buzëkuqë derisa u fotografua në një f
David Trezege tergon të bukurat e epokës së tij dhe si i qëndroi deri në fund besnik Juves David Trezege ka vizituar Madridin, ku është ndalur për një vizitë te miku i tij, Zinedin Zidan, në qendrën stërvitore t
Ramushi flet fjalë të bukura por Mali i Zi tashmë i kontrollon hektarët e Kosovës Mali i Zi, njëanshëm, i kontrollon edhe tetë mijë hektarët e territorit të Kosovës që pretendohet t’i kenë kaluar fqinji
Fotografitë më të bukura të kësaj vjeshte përreth botës (FOTO LAJM) Një fotografe nga Moska e quajtur Kristina Makeeva ka përgatitur një set fotografik që tregon se si duket vjeshta në ven
E bukura e Shqipërisë kthim pas në kohë, si dukej vite më parë (FOTO LAJM) Bota e modës në Shqipëri është mbushur me vajza shumë të bukura të cilat i sheh kudo në eventet e bukurisë që zhvillohen
Fotografitë më të bukura të kafshëve të egra gjatë 2017 (FOTO LAJM) Një ceremoni në Muzeun e Historisë Natyrore në Londër, do të zbulojë sot fituesit e konkursit të Fotografit të kafshëve
Mbretëreshat më të bukura në botë (FOTO LAJM) Familjet mbretërore gjithmonë tërheqin vëmendjen, shumica prej nesh mund të kenë zili jetën që bëjnë familja mbretërore.