999 rezultate për

bukura

Zbulohet lidhja mes Elvana Gjatës dhe Oriola Marashit (FOTO LAJM) Oriola Marashi dhe Elvana Gjata janë padyshim dy prej femrave më të njohura e më të komentuara të showbizit shqiptar, të
Këto janë këto fotografitë më të bukura të dasmave në botë (FOTO LAJM) Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale këtë verë padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e showb
Turistët duhet ta vizitojnë këtë vend në Zvicër, mësoni arsyen (FOTO LAJM) Vendi piktoresk në Alpet e Zvicrës Ascher dhe shtëpia bukolike me restorantin në të ka qenë gjithmonë një destinacion i
Një nga vajzat më të bukura shqiptare tregon arsyen pse është akoma beqare Agnesa Vuthaj është padyshim një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ish-missi i Kosovës ka rrëfyer një sekret: Ajo ës
Nga Kleopatra te Helena, sekretet e errëta të grave më të bukura të botës Të qenit e bukur, nuk është diçka e lehtë. Gratë më të bukura në histori, nuk lindën të tilla. Ato bënë shumë përpjekje
Kjo uniformë e Barçës po cilësohet si më e bukura e sezonit (VIDEO) Barcelona ka zbuluar edhe fanellën e saj të tretë për sezonin e 18/19. Megjithëse kjo është uniforma e tretë e Bracë
A janë këto fotografi dasmash më të bukurat në botë? (FOTO LAJM) Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale këtë verë padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e showb
Milionerja më e re botës tregon shenjën e rrallë të fëmijërisë Kylie jenner një nga motrat më të bukura të Kardashianëve ka postuar disa fotografi në makinën e saj luksoze, ku ka eks
Kujtime të paharruara, shikoni Messin ku ka qenë foshnjë Vëllai i Lionel Messi, Rodrigo, ka hedhur një foto në rrjetet sociale, në të cilët shihet Leo Messi si një foshnje dhe v
Bora Zemani largohet nga Digitalb pas konflikteve me drejtuesit Bora Zemani është një ndër moderatorët më të njohura për publikun shqiptar. Ajo është shprehur: “Unë kam kaluar tre v
Shqiptarja lë pas Kardashianët, fiton çmimin për të pasmet më të bukura në botë Harry Styles dhe Dua Lipa kanë fituar cmimin si dy pesonat më të pasmet me të bukura në botë. Dua triumfoi në sondazh
Veliaj: “Shkolla ‘Kosova’, më e bukura në Shqipëri; i kthyem nxënësve një hapësirë që donin ta bënin pallat” Nga administrata e shkuar në Bashkinë e Tiranës trualli i shkollës 9-vjeçare “Kosova” ishte përcaktuar të bëhej pallat.
Këto janë 10 plazhet më të mira në Europë (FOTO LAJM) Stina e verës së shpejti po troket dhe secili prej nesh dëshiron të përjetoj diçka speciale në ndonjë vend të bukur dhe
Aktori i "Portokallisë": O Edi, fshij b*thën me projektet e tua, rrugët janë copë (VIDEO) Aktori i Portokallisë, Rezart Veleshnja, ka qenë në llixhat e Bënjës në Përmet, një nga zonat më të bukura në vend, që ç
Luks i shfrenuar! A është vajza e Majlinda Bregut më e bukura në Shqipëri? (FOTO LAJM) Kejda Ajazi, vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu është padyshim një ndër vajzat më të bukura në Shqipëri. Pavarësis
Stil i guximshëm, Fevziu ka pantallonat e plazhit më të bukura që keni parë Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të pëlqyer në Shqipëri. Prej më shumë se 10 vitesh ai drejton "Opinion" n
Stil i guximshëm, Fevziu ka pantallonat e plazhit më të bukura që keni parë Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të pëlqyer në Shqipëri. Prej më shumë se 10 vitesh ai drejton "Opinion" n
10 kopshtet e luleve më të bukura në botë (FOTO LAJM) Nëse jeni të apasionuar pas natyrës, këto pamje janë vërtetë të mrekullueshme. Lule shumëngjyrëshe dhe të renditura njër
Deputeti socialist fiksohet pas Elvana Gjatës (FOTO LAJM) Kënga më e fundit e Elvana Gjatës e titulluar "Mike" ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve duke kthyer në origjinalitet muzik
U shpall më e bukura e Shqipërisë, Trejsi Sejdini shfaqet pa make up Trejsi Sejdini ose gangsterja e Elbasanit është kthyer në një nder femrat më të komentuara në media. Ajo njihet tash