999 rezultate për

bukura

E bukura e shqiptarisë tregon arsyen pse është akoma beqare Agnesa Vuthaj është padyshim një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ish-missi i Kosovës ka rrëfyer një sekret: Ajo ës
Këto janë kështjellat më të bukura në Angli (FOTO LAJM) Trashëgimia Awards 2019 ka zbuluar vendet më të mrekullueshme ku mund t’i viziton në Britani të madhe. Ndër to kështj
E bukura e Shqipërisë bën ndryshimin drastik në fytyrë, habiten fansat (FOTO LAJM) Ajo është një femrat më të bukura shqiptare që po e ndan suksesin e saj mes SHBA-ve dhe trojeve shqiptare. Adrola Dus
Suedia rekomandon 15 plazhet më të bukura shqiptare (FOTO LAJM) Shqipëria po mbush gjithmonë e më shumë listat e vendeve që sugjerohen nga kompani e blogje të njohur udhëtimi, si desti
Pritje e veçantë për futbollistët e Francës në Moldavi Pasditen e së enjtes, lojtarët e përfaqësueses franceze kanë mbërritur në Chisinau ku do të luajnë kualifikuesen e parë
Me b*kini dhe flokë të shkurtra, e bukura e shqiptarisë si rrallëherë (FOTO LAJM) Adrola Dushi përherë di të shkëlqejë. Ish- Missi, shquhet për bukurinë e saj natyrale dhe jo rastësisht është ndër fe
Në listën e femrave më të bukura në botë: Trullos shqiptarja (FOTO LAJM) Tika Camaj është modelja shqiptare që është bërë e njohur për gjithë botën. Modelja që punon për Victoria’s Secrets p
Tërbuan publikun, ku janë sot 11 vajzat e bukura të ekranit (FOTO LAJM) Shumë vajza të njohura të ekranit e kanë nisur karrierën e tyre si velina në emisione të ndryshme ose si vajza imazhi pë
Në listën e femrave më të bukura në botë: Kush është shqiptarja? (FOTO LAJM) Tika Camaj është modelja shqiptare që është bërë e njohur për gjithë botën. Modelja që punon për Victoria’s Secrets p
Modelja shqiptare në listën e 12 femrave më të bukura në botë (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Tika Camaj po korr një sukses të jashtëzakonshëm në karrierën e saj si modele. Së funmdi
Pa ngjyra, por këto fotografi janë më të bukurat në rrjet (FOTO LAJM) Fotot bardhezi janë jashtëzakonisht magjepse. E për ndonjë arsye, ato duken më goditëse se sa ato me ngjyra. Ndoshta
Kryemadhi: Na falni për gazin, gjëra të bukura do të vijnë Pas takimit me euro deputetët të cilët zbarkuan sot në Tiranë, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u shpreh se opozita
Këto janë vendet më të bukura për të shkrepur fotografi (FOTO LAJM) Jeni i cmendur për të shkrepur fotografi dhe t'i hidhni në Instagram? Atëherë me patjetër duhet t'i dini këto vende përr
Cila foto e VIP-ave ishte më e bukura për festën e Dashurisë (FOTO LAJM) Dihet se edhe në raste festash, sytë shkojnë pak më tepër nga VIP-at të cilët kanë shumë fansa në rrjete sociale. Edh
8 këngëtaret më të bukura para viteve 90 që çmendën shqiptarët (FOTO LAJM) 1.Parashqevi Simaku është padyshim ikonat e muzikës shqiptare të vieve ’80. Parashqevia fitoi dashurinë e publikut me zë
Njihuni me 10 shtetet që kanë vajzat më të bukura (FOTO LAJM) Agjensia e njohur botërore e anketave The Top Tens së fundi ka rënditur listën e shteteve që kanë vajzat më të bukura. E
Të kuruara në detaj, kush janë politikanet më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM) Në Shqipëri të gjithë janë hutuar nga Rama dhe tentativa etij për të qenë më sharmanti. Por për të zbutur disa axhen
Më të bukurat e Shqipërisë, çfarë jete bëjnë sot misset tona? (FOTO LAJM) Ndoshta një nga konkurset e vetme serioze në vendin tonë përsa i përket bukurisë, "Miss Albania" ka nxjerrë ndër vite fy
Kjo vogëlushe është sot njëra nga moderatoret më të bukura shqiptare (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Hygerta Sako ka publikuar në rrjete sociale një foto të vjetër të fëmijërisë së saj. Në këtë fot
Njihuni me ushtaret më të bukura në të gjithë botën (FOTO LAJM) Në historinë botërore padyshim që një vend të rëndësishëm kanë zënë edhe femrat, që në një mënyrë apo në një tjetër janë