999 rezultate për

bukura

Njihuni me xhamitë më të bukura në botë, mes tyre dhe një shqiptare (FOTO LAJM) Përveç lidhjes shpirtërore me besimtarët, objektet e kultit kanë qenë gjithnjë edhe vepra të rëndësishme arti, që kanë m
Harroni vajzat e Instagramit, këto janë të bukurat e shekullit XXI (FOTO LAJM) Bukuria është një koncept që nuk ka një kuptim strikt, më e bukura për njerëz të ndryshëm është e ndryshme dhe vjen në f
Një nga femrat më të bukura shqiptare befason pa grim (FOTO LAJM) Adrola Dushi, cilësohet si femra më e bukur në trojet shqiptare. Ajo mban epitetin si njëra ndër femrat më të bukura
Zgjidhen 10 sportistet më të bukura në botë, mes tyre edhe një shqiptare (FOTO LAJM) Vajza të bukura nuk ka vetëm në pasarelat e modës, por edhe në garat sportive. Të shumta janë sportistet, që përveç a
Njihuni me anën tjetër të stjuardesave, vajza të bukura dhe të këndshme (FOTO LAJM) Njihen si vajza serioze të bukura dhe me një veshje provokuese. Por edhe stjuardesat janë vajza të këndshme dhe komike.
Nata e fundit e Sabihasë, një prej vajzave më të bukura dhe intelektuale që u pushkatua nga komunistët! Diti Biçaku rrëfen qelitë e ftohta të burgut të grave intelektuale… Pak çaste para se Sabiha Kasimati të pushkatohej, të
Lum James Rodriguez për fansen e flaktë të tij (FOTO LAJM) Sportistët, e në veçanti futbollistët, duket se janë të preferuarit e modeleve dhe femrave të bukura në mbarë botën F
Këto janë varrezat më të bukura në botë, në një nga to mund të hani qershi (FOTO LAJM) Varrezat nuk janë vende për t’u vizituar nga turistët, por ka nga ata që i pëlqejnë t’i shikojnë. Për të interesuarit
"Meshkuj, hajdeni, jam në dispozicion", një nga gratë më të bukura në botë kërkon dashurinë Charlize Theron konsiderohet si një nga femrat më të bukura në botë. Ajo në vitin 2014 u bë e njohur për shkak se fi
Me forma të bukura dhe e dredh trupin, kjo është e dashura e Putin (FOTO LAJM) Alina Kabayeva, 35 vjeçare nga Moska, dhe fituese e medaljes së artë në gjimnastikë, është e dashura e presidentit të Ru
E bukura e shqiptarisë tregon arsyen pse është akoma beqare Agnesa Vuthaj është padyshim një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ish-missi i Kosovës ka rrëfyer një sekret: Ajo ës
Këto janë kështjellat më të bukura në Angli (FOTO LAJM) Trashëgimia Awards 2019 ka zbuluar vendet më të mrekullueshme ku mund t’i viziton në Britani të madhe. Ndër to kështj
E bukura e Shqipërisë bën ndryshimin drastik në fytyrë, habiten fansat (FOTO LAJM) Ajo është një femrat më të bukura shqiptare që po e ndan suksesin e saj mes SHBA-ve dhe trojeve shqiptare. Adrola Dus
Suedia rekomandon 15 plazhet më të bukura shqiptare (FOTO LAJM) Shqipëria po mbush gjithmonë e më shumë listat e vendeve që sugjerohen nga kompani e blogje të njohur udhëtimi, si desti
Pritje e veçantë për futbollistët e Francës në Moldavi Pasditen e së enjtes, lojtarët e përfaqësueses franceze kanë mbërritur në Chisinau ku do të luajnë kualifikuesen e parë
Me b*kini dhe flokë të shkurtra, e bukura e shqiptarisë si rrallëherë (FOTO LAJM) Adrola Dushi përherë di të shkëlqejë. Ish- Missi, shquhet për bukurinë e saj natyrale dhe jo rastësisht është ndër fe
Në listën e femrave më të bukura në botë: Trullos shqiptarja (FOTO LAJM) Tika Camaj është modelja shqiptare që është bërë e njohur për gjithë botën. Modelja që punon për Victoria’s Secrets p
Tërbuan publikun, ku janë sot 11 vajzat e bukura të ekranit (FOTO LAJM) Shumë vajza të njohura të ekranit e kanë nisur karrierën e tyre si velina në emisione të ndryshme ose si vajza imazhi pë
Në listën e femrave më të bukura në botë: Kush është shqiptarja? (FOTO LAJM) Tika Camaj është modelja shqiptare që është bërë e njohur për gjithë botën. Modelja që punon për Victoria’s Secrets p
Modelja shqiptare në listën e 12 femrave më të bukura në botë (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare, Tika Camaj po korr një sukses të jashtëzakonshëm në karrierën e saj si modele. Së funmdi