999 rezultate për

bukura

Më të bukurat në botë, makinat që i mahnitën të gjithë (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë që tendencat e fundit në përzgjedhjen e ngjyrave shkojnë nga nuancat mat, pra ato pa shkëlqim shkruan
Putin para vizitës në Austri flet fjalë të bukura për BE-në Rusia nuk ka interes në dobësimin e Bashkimit Evropian, tha presidenti rus, Vladimir Putin, përpara vizitës së sotme në
Sot është një nga modelet më të bukura, por ja si dukej Oriola Marashi fëmijë (FOTO LAJM) Oriola Marashi është padyshim një nga modelet shqiptare që komentohet shumë në media e rrjete sociale. Kjo për fakti
Më të bukura se nënat, i njihni vajzat e motrave Bregu (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu është padyshim një nga politikanet shqiptare më në formë. Kujdesin nd
Më e bukura e Shqipërisë një nënë e rreptë? Ka qenë gjithnjë e rezervuar për jetën e saj private dhe një këtë e ka nënvizuar edhe vetë në intervista të ndryshme.
Është një ndër modelet më të bukura, por a e dini cili është profesioni i vërtetë i Xhesika Berberit? Ajo është cilësuar si më e bukura në Ballkan. Bëhet fjalë për modelen bukuroshe Xhesika Berberi. E ftuar dje në “Xin
Kjo ishte më e bukura e dasmës mbretërore (FOTO LAJM) Lady Kitty Spencer Kitty është mbesa 27-vjeçare e princeshës së ndjerë Diana dhe ajo dukej si mishërimi modern i hallës
"Ti je pasuria ime", emocionon nëna e Marinës (FOTO LAJM) Moderatorja simpatike Marina, sot feston ditëlindjen. Ajo ka marrë urime pa fund, por një nga më të bukurit ishte nga në
Miss-et ndër vite, çfarë bëjnë sot me vajzat më të bukura të Shqipërisë? (FOTO LAJM) Ndoshta një nga konkurset e vetme serioze në vendin tonë përsa i përket bukurisë, "Miss Albania" ka nxjerrë ndër vite fy
Prezantuesja në Eurovizion, kërkesë publike Eugentit: Bëj tatuazh emrin tim Eugent Bushpepa pati një performancë të shkëlqyer mbrëmjen e sotme në Eurovizion. Prezantuesja e Eurovision 2018, Fil
Luksoze dhe të shtrenjta, makinat më të bukura në botë me nuancën mat (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë që tendencat e fundit në përzgjedhjen e ngjyrave shkojnë nga nuancat mat, pra ato pa shkëlqim shkruan
Suarez karikohet para El Clasicos: Kam kujtime të bukura në këtë ndeshje Suarez dëshiron që skuadra e tij ta fitojë edhe takimin e dytë të El Clasicos për këtë sezon. Ai ka folur edhe për disa
Më e bukura e Shqipërisë, Valbona tregon për herë të parë për fëmijët Kur bëhet fjalë për Valbona Selimllarin ajo lidhet gjithmonë me të bukurën. Ish-Miss Albania nuk e ka humbur për asnjë m
Është konsideruar si më e bukura, çfarë ka Eli Fara më shumë se të tjerat? Ajo padyshim është kthyer në një ikonë bukurie në Shqipëri. E ftuar në Xing me Ermalin, Eli i është përgjigjur dhe di
Rama dhe Haradinaj kanë shansin që fjalët e bukura për shqiptarët t'i bëjnë realitet (DOKUMENT) Pavarësisht fjalëve të bukura nga udhëheqësit kryesorë në Shqipëri dhe Kosovë qytetarët e të dyja vendeve ende vuajnë në
Mendoni se vipet tona janë të bukura? Shikoni motrat e tyre "bisha" (FOTO LAJM) Edhe pse ato kanë mundësi të përfitojnë nga fama e motrave të tyre preferojnë të rrinë në qetsi dhe të mos bëjnë "zhurmë
Mendoni se Luana është më e bukura? Epo e keni gabim (FOTO LAJM) Në skenë po shfaqen gjithnjë e më shumë femra, të cilat janë të bukura, kanë stil, bëjnë karrierë, dhe po ashtu fitojnë
Kush bën poza më të bukura, vajzat e showbizit në sfidë kundër njera-tjetrës? Rashel Kolaneci u bë e njohur që në paraqitjen e saj të parë në emisionin ''Xing me Ermalin''. Por pas largimit nga
Dikur i thërrisnin çun, sot është një nga vajzat më të bukura në Shqipëri Ishte vetëm 16 vjeç, Nevina Shtylla kur u shpall “Miss Shqipëria 2010”. Ka luajtur rol protagonist në “Ti mund të më qua
Nëna të devotshme në shtëpi, vajzat më të bukura të showbizit shqiptar VIP-et shqiptare që janë nëna në shoëbizin shqiptar janë të shumta. Secila prej tyre e bukur, një nënë e devotshme dh