999 rezultate për

bukura

Çmenduri dhe luks, makinat më të bukura në botë me nuancën mat (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë që tendencat e fundit në përzgjedhjen e ngjyrave shkojnë nga nuancat mat, pra ato pa shkëlqim shkruan
Krishtilindjet erdhën, ja destinacioni ‘magjik’ që kanë zgjedhur Armina dhe Shkëlzeni! (FOTO LAJM) Me nisjen e muajit dhjetor, ka nisur dhe dëshira jonë për të udhëtuar. Sidomos kur në mendja na vjen ajo panorama e m
Ja kush janë femrat më të bukura dhe më të komentuara shqiptare Femrat më të bukura shqiptare dhe më të kmentuara nga publiku kanë një të përbashkët, ato kanë qënë që të tre-ja miss.
Jo thjesht të bukura, për çfarë janë diplomuar këngëtaret tona (FOTO LAJM) Muzika është një ndër pasionet e tyre më të mëdha, por duket se nuk ka qenë e mjaftueshme. Janë të shumtë artistët e
Fotografitë më të bukura në çastin e duhur (FOTO LAJM) Shumicën e kohës, për të bërë foto mbresëlënëse duhet një aparat fotografik dhe pak aftësi. Megjithatë, ndonjëherë k
10 gjërat që u pëlqejnë turistëve në Shqipëri!(FOTO LAJM) Shqipëria mbetet një nga vendet më të bukura për tu vizituar. Ajo vizitohet nga turistë të shumtë në cdo stinë të vitit
Valbona Selimllari poston foton e 21 viteve më parë, bukuria që nuk shuhet kurrë Valbona është dhe do mbetet gjithmonë një nga femrat më të bukura të Shqipërisë shkruan Albeu.com. Missi i parë Shqip
Kim Jong braktis raketat për të dhënë këshilla bukurie Lideri i Koresë Veriore Kim Jong-un braktisi bombat nukleare për llak thonjësh dhe buzëkuqë derisa u fotografua në një f
David Trezege tergon të bukurat e epokës së tij dhe si i qëndroi deri në fund besnik Juves David Trezege ka vizituar Madridin, ku është ndalur për një vizitë te miku i tij, Zinedin Zidan, në qendrën stërvitore t
Ramushi flet fjalë të bukura por Mali i Zi tashmë i kontrollon hektarët e Kosovës Mali i Zi, njëanshëm, i kontrollon edhe tetë mijë hektarët e territorit të Kosovës që pretendohet t’i kenë kaluar fqinji
Fotografitë më të bukura të kësaj vjeshte përreth botës (FOTO LAJM) Një fotografe nga Moska e quajtur Kristina Makeeva ka përgatitur një set fotografik që tregon se si duket vjeshta në ven
E bukura e Shqipërisë kthim pas në kohë, si dukej vite më parë (FOTO LAJM) Bota e modës në Shqipëri është mbushur me vajza shumë të bukura të cilat i sheh kudo në eventet e bukurisë që zhvillohen
Fotografitë më të bukura të kafshëve të egra gjatë 2017 (FOTO LAJM) Një ceremoni në Muzeun e Historisë Natyrore në Londër, do të zbulojë sot fituesit e konkursit të Fotografit të kafshëve
Mbretëreshat më të bukura në botë (FOTO LAJM) Familjet mbretërore gjithmonë tërheqin vëmendjen, shumica prej nesh mund të kenë zili jetën që bëjnë familja mbretërore.
Bukuria është kudo! Fotot mahnitëse tregojnë të bukurën në 10 vende të ndryshme të botës (FOTO LAJM) Fotografja rumune Mihaela Noroc ka marrë 500 portrete të grave të bukura nga bota, përcjell albeu.com. Portretet, të
Shehi: Amerika voton Trump-in që rri me gra të bukura, shqiptarët zgjodhën Ramën Dashamir Shehi është një ndër politikanët më me përvojë në politikën shqiptare dhe si duket s’ka ndërmend të ndalet.
Pato flet për rikthimin në Itali Alexandre Pato nuk e përjashton mundësinë që një ditë të kthehet te Milani. “Kam kaluar shumë vite të bukura në Ita
Këto pamje zbulojnë sekretet më të bukura të planetit (FOTO & VIDEO) Këto pamje zbulojnë disa nga sekretet më të bukura të planetit, të cilat nuk e dinim se ekzistonin. Pamje të rralla t
Kafshët më të çuditshme që keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Eksplorimi i botës nuk ka të bëjë vetëm me zbulimin e peisazheve të bukura, pamjeve, arkitekturës apo artit por edhe me
Dikur konkurrente të betuara, sot mike të ngushta (FOTO LAJM) Thonë se është më mirë të kesh një mik se një thesar. Ato të dyja ishin në kërkim të kurorës së çmuar të bukurisë, por