999 rezultate për

bujupi

Sukses i garantuar, Genta Ismajli dhe Ardian Bujupi sjellin "Feel" (VIDEO) Vjen bashkëpunimi i radhës mes Genta Ismajlit, Ardian Bujupit dhe Dj Dalool me "Feel". Kjo këngë e cila kishte kohë që p
“Kjo qeveri meriton shkarkim” (FOTO-LAJM) Në ditën e 8 Marsit, një grup grash ka nënshkruar sot një peticion me synim mbështesjen e nismës “Kjo qeveri meriton shk
Kadaj-Bujupi në Gjakovë, mbështetje për Shtëpinë e Sigurtë Në kuadër të takimeve të AGK-së, një delegacion i prirë nga kryetarja Donika Kadaj-Bujupi, vizitoi Shtëpinë e Sigurtë në
Kandidatja e AAK-së përuron parkun në fshatin Lubozhdë Kandidatja për kryetare të komunës së Istogut nga Aleanca për Ardhëmerinë e Kosovës znj. Donika Kadaj-Bujupi po vazhdon
Ardian Bujupi kërkohet nga policia Nuk dihen arsyet, por pas një konfrontimi me një djalë të ri në një klub në Frankfurt, në Gjermani, Ardian Bujupi e ka s
Kadaj- Bujupi: Jam nis për fitore Ka vendosur që të jetë kandidate e AAK-së për kryetare të Burimit pa e imponuar askush dhe beson se do të dalë fituese q
Çmimi i energjisë nuk do të rritet Bordi i Zyrës së Rregullatorit për Energji bënë të ditur se brenda këtij viti nuk do të ketë ndryshime në strukturën tar
Ardian Bujupi publikon klipin “Penthouse” (VIDEO) Këngëtari nga Kosova, Ardian Bujupi ka publikuar klipin më të ri me titull “Penthouse”. Ardiani këtë herë vjen në bashkë
Ardian Bujupi, kandidat për të çuar Shqipërinë në Eurovizion Duke qenë se vitin e kaluar Shqipërinë në Eurovizion e përfaqësoi një këngëtare nga Kosova, këtë vit është parë një rikt
Qëndrimet e Shalës janë edhe të AAK-së Anëtarja e Kryesisë së Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Donika Kadaj-Bujupi ka thënë se kjo parti është e gatshme të hy
Përzierja e “VV” në punët e AAK-së, papjekuri politike Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës i quan qesharake thirrjet e Lëvizjes “Vetëvendosjes” drejtuar asaj që mos të hyjë në ko
Era e fortë shkakton dëme materiale Qyteti i Istogut në perëndim të vendit ka përjetuar më së shumti nga erërat e fuqishme të natës së mbrëmshme dhe ato të
Dafina Rexhepi duet me Ardian Bujupin Këngëtarja e re kosovare, Dafina Rexhepi, është duke përgatitur një surprizë të këndshme për fansat e saj. Gjatë qëndrim
Donika Bujupi: Thaçi të shkojë në psikiatri Në seancën e sotme të Kuvendit t Kosovës kanë shpërthyer akuzat e rënda, duke dalë edhe jashtë etikës. Deputetja e AAK-s
Ardian Bujupi eliminohet nga "Gjermania kërkon super-yllin" Pavarësisht rezultateve dhe vlerësimeve të mira, ishte shkruar që për Ardian Bujupin, mbrëmja e së shtunës në gjysmëfina
AAK-ja pa unitet për presidentin Sugjerimi i Gjykatës Kushtetuese dhe ftesa e përfaqësuesve ndërkombëtarë që deputetët të jenë të pranishëm në seancë, ku