999 rezultate për

bujupi

NISMA: Shteti policor po legjitimohet nga koalicioni qeverisës Arrestimin e deputetes së opozitës, Donika Kadaj-Bujupi dhe bastisjen e banesave të dy deputetëve tjerë të opozitës, Alb
Prokurori kërkon një muaj paraburgim për Kadaj-Bujupin Prokurori i shtetit ka kërkuar 30 ditë paraburgim për deputeten Donika Kadaj-Bujupi. Një informacion të tillë e ka ko
Ja momenti i arrestimit të Donika Kadaj-Bujupit (VIDEO) Update - Është arrestuar para pak minutash shefja e Grupit Parlamentar të AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi Lajmin e ka kon
Vajza e Donika Bujupit: Policia hyri në banesë me maska dhe me armë Vajza 15 vjeçare e Donika Kadaj Bujupit, Doruntina Bujupi, ka rrëfyer momentin e arrestimit të nënës së saj. Ajo ka thën
Përfundon marrja në pyetje e Donika Kadaj-Bujupit Ka përfunduar marrja në pyetje e deputetes Donika Kadaj-Bujupi në Prokurorinë Themelore të Prishtinës, ndërsa tani ajo ë
Lama: Keqardhje për arrestimin e Kadaj-Bujupit, por... Deputetja e LDK-së, Alma Lama, thotë se, ndjen keqardhje për arrestimin e deputetes së AAK-së, Donika Kadaj Bujupi, por
Kadaj-Bujupi: Mund të na burgosin, por... Shefja e grupit parlamentar të AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi, ka thënë se deputetët mund t'i burgosurin por sipas saj nuk
Gazin lotjsellës e hodhi Donika Kadaj-Bujupi Update - Express mëson se gazin lotsjellës në Kuvend e ka hedhur kryetarja e Grupit Parlamentar të AAK-së, Donika Kadaj
Thirrjet e Policisë së Kosovës janë refuzuar nga Kadaj-Bujupi dhe Topalli Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani theskoi se Policia e Kosovës lidhur me seancën e djeshme dhe bazuar në vend
Rexhep Selimi e solli, Donika Kada-Bujupi i hoqi siguresën gazit (VIDEO) Gazetari i INFOKUS njofton se, në sallën e kuvendit, para se të hidhej gazi lotsjellës, janë parë duke diskutuar deputet
Edhe Donika Kada Bujupi hodhi gaz lotsjellës (VIDEO) Gaz lotsjellës nuk ka hedhur vetëm deputeti i Vetëvendosjes, Faton Topalli. Siç shihet në videon e mësipërme, të një
Opozita bojkoton dhe Kryesinë Partitw opozitare sicc kishin paralajmwruar kanw bojkotuar mbledhjen e sotme tw Kryesisw sw Kuvendit. Përfaqësues e O
Njihuni me shqiptarin xham ngrënës (VIDEO) Dhëmbët janë dhe një ndër pjesët më të rëndësishme të shëndeti tonë dhe në shumë raste është e rëndësishme që të kemi nj
Deputetët e AAK-së braktisin seancën Deputetët e AAK-së kanë braktisur seancën parlamentare, pas ndërprerjes së fjalës që i është bërë deputetes Donika Kadaj
Kadaj-Bujupi shyqen projektligjin për Gjykatën Specialen (FOTO LAJM) Shefja e Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Donika Kada Bujupi, ka shqyer projektligjin për Gjykat
Gati hartimi i një rezolute kundër arrestimit të Haradinajt Deputetja e AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi ka kërkuar nga deputetët e Kuvendit të Kosovës që të ngrejnë një rezolutë të për
Kumanova, Kadaj-Bujupi: Hetim i pavarur nga ndërkombëtarët Kryetarja e Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Donika Kadaj-Bujupi, ka shprehur keqardhjen e saj p
AK: Korrupsioni e klanet po e shkatërrojnë vendin Kryesuesja e Grupit Parlamentar të AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi, akuzon qeverinë se po e fut vendin në varfëri, korrupsio
Donika -Kadaj-Bujupi: Ky është koalicioni i krimit Putin-Escobar-Kastro Deputetja e AAK-së, Donika Kadaj-Bujupi ka shprehur mllefin kundër koalicionit PDK-LDK, duke thënë se ky është koalicion
Ndërkombëtarët do "ndërhyjnë" në Kosovë? Kosova është në prag të një "ndërhyrje" të ndërkombëtarëve, për shkak të krizës institucionale dhe politike që ekziston