999 rezultate për

bujupi

Sigurohet edhe një votë për demarkacionin Donika Kadaj-Bujupi është rikthyer në partinë e Ramush Haradinajt, pasi pati një kalim në Vetëvendosje. Nga kjo Qeveria
Donika Kadaj rikthehet në AAK, kjo është politika Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj ka konfirmuar rikthimin e Donika Kadaj-Bujupi në Aleancën për Ardhmërinë e K
Dorëheqja e radhës në Vetëvendosje, largohet Donika Bujupi Donika Kadaj Bujupi është deputetja e radhës nga Lëvizja Vetëvendosje që ka hequr dorë nga të gjitha pozitat në kryesinë
Donika Kadaj-Bujupi braktis mbledhjen e VV Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosjes, Donika Kadaj- Bujupi e ka braktisur mbledhjen e Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëv
Ardian Bujupi thotë se s’do të ketë mëshirë në 2018-ën Ardian Bujupi po përgatitet për vitin 2018! Këngëtari ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram me anë
Kurti dhe Donika mbeten në paraburgim Deputetët Albin Kurti dhe Donika Kadaj-Bujupi do të vazhdojnë të mbahen në paraburgim, raporton Gazeta Express. Ky ës
VV: Arrestimi i Kurtit dhe Kadaj-Bujupit, dorëzim i qeverisë Haradinaj ndaj klanit “Pronto” Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar ndaj arrestimit të dy deputetëve të saj, Albin Kurtit dhe Donika Kadaj-Bujupit. “Arre
Shkelën arrestin shtëpiak, arrestohen Albin Kurti dhe Donika Kadaj-Bujupi Deputetët e Vetëvendosjes, Albin Kurti dhe Donika Kadaj-Bujupi janë arrestuar nga Policia e Kosovës. Lajmi është konf
Gjykata lëshoi urdhëresë për Albin Kurtin dhe Donika Bujupin Pasi Albin Kurti e Donika Kadaj-Bujupi nuk u paraqitën në gjykatë, gjyqtari Beqir Kalludra lëshoi urdhëresë për sjellje
Kadaj-Bujupi: Nuk do të përkrahim këdo për kryetar të Kuvendit Në mbledhjen konstituive të Legjislaturës së VI, kuvendi nga radhët e veta do të zgjedh Kryetarin dhe nënkryetarët, të c
Kadaj-Bujupi: Dehari ka qenë i gatshëm të shkojë në vetëmohim për drejtësinë Donika Kadaj-Bujupi nga radhët e Vetëvendosjes, ka thënë se partia e saj është shpërblyer në zgjedhjet e 11 qershorit ng
Kadaj-Bujupi: Premtimet e Veselit, të njëjta me ato të Thaçit më 2007 Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Donika Kadaj-Bujupi, me anë të një postimi në Facebook ka thënë se premtimet e Kadri
Arrestohet deputetja Donika Kadaj Bujupi në kufi me Maqedoninë Deputetja e Vetëvendosjes, Donika Kadaj Bujupi është arrestuar nga policia në kufi me Maqedoninë. Lajmi është bërë i
Demarkacioni, Kadaj-Bujupi paralajmëron tensione në Kuvend Deputetja e Vetëvendosjes Donika Kadaj-Bujupi, ka paralajmëruar se në Kosovë do të ketë tensione nëse Demarkacioni kalon
Vetëvendosje paralajmëron tensione në Kuvend Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosjes, Donika Kadaj-Bujupi, ka thënë se përpjekja për të rikthyer Demarkacionit, pa i përmi
Këngëtarja misterioze përkrah Ardian Bujupit Këngëtari Ardian Bujupi po përgatitet të sjellë projektin e tij të parë muzikor për vitin 2017. Këtë herë Bujupi do
Ardian Bujupi vjen në bashkëpunim me Willy William “Kiss kiss” do të jetë bashkëpunimi më i ri i këngëtarit Ardian Bujupi me Willy William. Willy William u bë i njohur
Arrestohen dy deputete të VV-së, i'u gjetën gaz lotësjellës Policia e Kosovës ka arrestuar deputeten e Lëvizjes Vetëvendosje, Donika Kadaj-Bujupi. Ajo nuk është lejuar të hyjë
Kadaj: Veseli kryekriminel, regjimi si ai i Millosheviqit Donika Kadaj-Bujupi, ka thënë se arrestimet e aktivistëve të Vetëvendosjes tregojnë regjimin në të cilin po jetojnë qyte
VV bojkoton presidentin Përfaqësuesit e Lëvizjes Vetëvendosje kanë braktisur sallën ku u zhvillua debati për Demarkacionin me Malin e Zi, menjëh