999 rezultate për

bufon

Gabimi me Leçen? Doja të qaja Tashmë është kampion i Italisë me Juventusin e tij, megjithatë ai e kujton ende si një makth takimin me Leçen. Xhixhi Bu
Pirlo rikthehet, Bufon jo Andrea Pirlo është riaftësuar dhe është në gjendje për të luajtur për Itali
Bufon ne drejtim te Premier Liges Juventusi ka vendosur të shesë portierin më të mirë italian, Gianluigi Buffon, në drejtim
Bufon beson se Italia e rifiton Kupen e Botes Endrra e Bufonit, por edhe ajo e të gjithë lojtarëve të tjerë të Marçelo Lipit, &eu
Bufon: Mos na masakroni! Xhanluixhi Bufon rebelohet menjëherë pas sulmeve të mediave italiane ndaj humbjes 1-0 nga Egjipti. ‘
Juve gati te lere Bufonin Klubi i Juventusit mund të lejojë largimin e portierit Xhanluixhi Bufon në rast se vjen një ofert&eu