999 rezultate për

bufon

Nga Buffon te Barton, njihuni me lojtarët kumarxhinj (FOTO LAJM) Nga Buffon te Barton, njihuni me lojtarët kumarxhinj (FOTO LAJM) Kumarin mund ta quajm ndryshe dhe si sëmundja e shek
Buffon pranon kushtet e Juventusit, gati rikthimi Ditët e fundit, ka qarkulluar lajmi i bujshëm se Gianluigi Buffon do të kthehet te Juventusi. Portieri u largua para
E mbylli me PSG, Buffon mes Juventusit dhe transferimit në Amerikë Gianluigi Buffon njoftoi ditën e djeshme se e mbylli pas një viti aventurën 1-vjeçare te PSG, ndërsa tashmë duhet të mar
Buffon: Ëndërroj të luaj deri 80 vjeç, gjyshi në portë me bastum Gianlugi Bufon duket sikur nuk ka nder mend të tërhiqet kurrë nga futbolli duke mbrojtur portën. Por edhe pse nuk po
Neymar i shpreh dashurinë Leticia Bufonit, shikoni si ja kthen ajo (FOTO LAJM) E dashura e re për Neymar quhet Leticia Bufoni. Ylli i sulmit të PSG-së shkroi në Instagram për të : "Unë të dua e dash
Buffon kërkon portën, Areola-Trapp kundërshtarë të vështirë Në më pak se dy muaj Gianluigi Buffon i ka fituar të gjitha zemrat e tifozëve parizienë me thjeshtësinë, këshillat dhe b
Buffon reagon pas paralajmërimeve të trajnerit të PSG Buffon nuk ka bërë një paraqitje shumë të kënaqshme me klubin e PSG dhe ditën e djeshme trajneri i kësaj skuadre, Thomas
Tifozët protestojnë para lojtarëve të Juventusit: Shtrëngoni by… (VIDEO) Juventusi do të vizitojë të shtunën Interin, në një tjetër “finale” që do të përcaktojë fatet e të dyja skuadrave. T
E gjithë stadiumi e vërshëlleu, ndërsa Buffon duartroket (VIDEO) Një gjest fantastik, ka ndodhur në momentin e këndimit të himneve, pak çaste përpara fillimit të takimit mes Italisë dhe
Buffon: Tashmë duhet të japim një përgjigje përballë Shqipërisë Pikërisht pak para se t'i japë fund karrierës së tij, Bufon përballet me një ndër sfidat më të mëdha, sepse Italia rrez
Performanca ndaj Italisë tregoi se Buffon duhet ti lirojë vendin Donnarummas Humbja ndaj Span jës, por ende jo matematika, detyron Italinë të planifikojë fitore në ndeshjet e mbetura dhe “play-off”
Dy penallti në dy javë, VAR i kthehet në makth Juventusit (VIDEO) Përdorimi i teknologjisë në Serinë A ka sjellë ndryshime të mëdha dhe këtë po e kupton më mirë Juventusi, i cili në dy j
Befason De Biasi, ja kë votoi për lojtarin më të mirë në FIFA Mbrëmë në Zyrih u shpërndanë çmimet për më të mirët në vitin 2016 në futboll. Ndërmjet votave të trajnerëve për futbolli
Buffon dorëzohet: Neuer nuk krahasohet me një plak si une Finalja e parakohshme Itali-Gjermani po afron, teksa në fushë do të zbresin dy portierët më të mirë në botë, Manuel Noje
Buffon: Ja kur do t'i varë 'këpucët në gozhdë' Gianluigi Buffon nuk ka ndërmend që të tërhiqet nga futbolli, madje ai ka rrëfyer se ka një objektiv të qartë. Gardiani
Bufon sërish baba, por tani me një gazetare (FOTO LAJM) Tani nuk ka asgjë për të fshehur, barku i Ilaria D'amico flet vet. Gazetarja e Sky-it është shtatzënë me portierin e Juv
Buffon dhe Casillas, luajnë përballjen e fundit ... Të dy janë ndër portierët më të mirë në botë të të gjitha kohërave. Buffon dhe Casillas kanë qenë legjendat e këtyre klu
Vidal mesazh Buffonit: Shihemi në finale Entuziazmi i Arturo Vidal, pas kualifikimit në 1/8 e Botërorit është legjitim, sepse Kili i tij shfaqi njëpotencial të j
Xhanluixhi Bufon i trembet më shumë Milanit se Napolit Për kapitenin e skuadrës së Juventusit dueli për titull ende nuk është mbyllur, por më shumë sesa Napolit, Xhanluixhi Bu
5 pretendentët për fitimin e Serie A (FOTO LAJM) Juventusi do të debutojë në sezonin e ri të Serisë A pa portierin Gigi Buffon. Numri një nuk do të jetë në dispozicion t