999 rezultate për

bruyne

Zyrtare: Kevin de Bryne rinovon kontratën me Cityn Manchester City dhe Kevin de Bruyne kanë arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës deri në vitin 2023. Skuadra an
Heynckes: Edhe këmishën e fundit do shisja për këtë lojtarë Trajneri i Bayern Munichut, Jupp Heynckes ka thënë se do të shiste edhe këmishën e fundit për mesfushorin belg, Kevin de
Ka luajtur me Chelsean dhe Cityn, por De Bruyne fëmijë ishte tifoz me rivalin e tyre (VIDEO) Kevin De Bruyne në një intervistë të tijën kur luante në akademinë e Gentit në Belgjikë ka treguar për ëndrrat e tij.
De Bruyne e shikon si shpëtimtar Sanchezin Pep Guardiola nuk do ta ketë në dispozicion Gabriel Jesusin për dy muaj pas lëndimit të ligamentit të gjurit, derisa Ser
Guardiola paralajmëron United nga ky lojtar Trajneri i Manchester Unitedit, Pep Guardiola, e ka paralajmëruar Manchester Unitedin para derbit sot pasdite se mesfush
Real Madrid kontakton agjentin e De Bruyne Real Madridi është i interesuar për Kevin De Bruyne, sipas një raporti nga mediat angleze. Një raport në faqen e tifo
Pas Neymar e Mbappe, PSG do edhe De Bruyne Paris Saint Germain nuk njeh limite në merkato. Pasi shpenzoi dicka më shumë se 400 milionë Euro për të afruar në sk
De Bruynen dhe City arrijnë akordin për rinovimin e kontratës Manchester City janë afër që të arrijnë marrëveshje me Kevin De Bruynen për kontratën e re edhe pse ai kërkohet me ngulm
De Bruyne zbulon se kush është rivali i Cityt për Kampionat Kevin De Bruyne beson se gara për titullin e Ligës Premier është tashmë midis dy skuadrave rivale lokale, Manchester Cit
De Bruyne: Në Sarajevë gjetëm fushën më të keqe në botë (VIDEO) Ylli i Belgjikës, Kevin De Bruyne ka shfryer ndaj fushës në Sarajevë duke e cilësuar si të papranueshme pasi skuadra e t
City me triumf komod (VIDEO) Manchester Cityt i ka mjaftuar dy gola ndaj Shakhtar Donetsk për të marrë tre pikë dhe për të kryesuar grupin F me 6 pik
Formacionet zyrtare: Man.City - Crystal Palace Manchester City do të mundohet të vazhdojë ecurinë e mirë në Ligën Premier. Citizens në xhiron e gjashtë të ligës eli
Kevin De Bruyne: Më pëlqen një blerje si ajo e Sanchezit Kevin De Bruyne mbështet interesimin e Mançester Siti për Alexis Sanchez. Ai thotë se ekipi do të përfitonte nga nënshkr
De Bruyne i bën një surprizë të dashurës në ditën e lindjes së saj (FOTO) Kevin de Bruy është fejuar me bukuroshen Michele Lacroix në ditën e lindjes së saj. Ylli i City-it ka zgjedhur vendin më
E pabesueshme, ja kush është futbollisti më i mirë në Euro 2016 (Foto) Kevin de Bruyne është shpallur futbollisti më i mirë në euro 2016/ Teksa ka përfunduar faza e grupeve dhe 1/8 e finales
City me dhembje koke, 10 javë pa Kevin De Bruyne Kualifikimi në finalen e Kupës së Ligës ka ardhur me një kosto të madhe për Manchester City-n që do të humbasë për rreth
De Bruyne i jep fund sezonit, rrezikon edhe Europianin Një lajm i keq ka mbërritur nga infermeria për Manchester City dhe kombëtaren e belgjikës. Sulmuesi belg Kevin De Bru
Humb Italia dhe Zvicra e shqiptarëve (VIDEO) Italia u mposht me rezultatin 3-1 në fushën e Belgjikës, ndërsa sonte ka humbur edhe Zvicra ku luajnë shumë futbollistë
PRAPASKENA/ De Bruyne ishte shumë pranë Bayernit Kevin de Bruyne është tashmë futbollist i Mançester Sitit, por në ditët e fundit të gushtit ishte shumë pranë kalimit te
City bën një blerje rekord, mbërrin në Manchester Ylli i Wolfsburgut, Kevin de Bruyne, ka udhëtuar në Manchester ku do të finalizojë transferimin e tij te Manchester City