999 rezultate për

bruyne

De Bruyne: Manchester City ka grup të mrekullueshëm Mesfushori i skuadrës së Manchester City, Kevin De Bryne ka theksuar së fundmi se çelësi i suksesit në futbollin e sotëm
Lë pas dëmtimin, De Bruyne kthehet të luaj për Cityn Manchester City këtë javë do të luaj në Premier League ndaj skuadrës së Burnley. Pas një dëmtimi të tmerrshëm mesfus
De Bruyne tregon sekretin e Bernardo Silva Në një intervistë për “Sky Sports”, mesfushori i Manchester City, Kevin De Bruyne zbuloi një sekret të bashkëlojtarit, B
Mbretëresha e City-t? Kjo është bashkëshortja e De Bruyne (FOTO LAJM) Kevin De Bruyne mund të jetë larg fushave për momentin i dëmtuar, por të paktën ka mundësinë të ndihmojë gruan e tij Mic
Kjo është data kur kthehet Kevin de Bruyne Mesfushori i Manchester Manchester City, Kevin de Bruyne luajti vetëm një ndeshje në këtë sezon, kur u aktivizua si zëv
Çmendet Guardiola, nuk e shet lojtarin për 250 milion euro Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka ngritur shumë skuadrën që nga ardhja e tij. Ai duket se ka një marr
De Bruyne 3 muaj larg fushave, Guardiola i gjen zëvendësuesin Fati i keq duket se nuk i ndahet lojtarit belg, të Manchester City, Kevin De Bruyne. Lojtari ka pësuar një dëmtim q
De Bruyne dëmtim serioz, kaq kohë do të qëndrojë jashtë Pak ditë më parë skuadra e Manchester City është alarmuar pas një dëmtimi serioz të mesfushorit belg, Kevin de Bruyne.
E konfirmon City, ja sa do të mungoj De Bruyne Raportohet se Kevin De Bruyne ka pësuar një dëmtim të rëndë sot në stërvitje. Por klubi anglez ka konfirmuar gjithçka
Tronditet City, ylli i skuadrës dëmtohet rëndë Manchester City është tronditru këtë të mërkurë nga një dëmtim serioz i Kevin De Bruyne. Mesohet se De Bruyne ka pasu
Telenovelë dashurie te Belgjika, këta dy lojtarë nuk flisnin për shkak të një femre Belgjika, arriti të dalë në vendin e tretë në Botërorin "Russia 2018". Faktori kryesorë i këtij suksesi sipas specia
Ylli belg injoron Mbappen: Nuk e njihja Mesfushori i Belgjikës, Kevin De Bruyne, e ka pranuar se dinte shumë pak rreth Kylian Mbappes para një sezoni e gjysmë,
De Bruyne: Presioni ndihet, por dua të bëhem kampion Bote Përkrah trajnerit Martinez, në konferencën e fundit për mediat para ndeshjes gjysmëfinale të Kupës së Botës ishte edhe y
Belgjika "turpëroi" Brazilin, De Bruyne tregon sekretin Mesfushori belg, Kevin De Bruyne ishte një nga lojtarët më të mirë mbrëmjen e djeshme kundër Brazilit. Ai arriti të
Ja lojtari i ndeshjes (FOTO LAJM) Kombëtarja e Belgjikës ka shënuar fitore sensacionale ndaj Brazilit me rezultat 2:1 për t’u kualifikuar për në gjysmëfin
De Bruyne tregon ofertat që ka refuzuar për t'iu bashkuar Cityt De Bruyne u largua nga Wolfsburg në vitin 2015 për City për një shifër të raportuar rreth 70 milionë euro. De Bruyne
De Bruyne zgjedh më të mirin midis vetes dhe Salah Salah dhe De Bruyne padyshim janë dy yjet më të mëdhenj të Premier Leagues, por për të zgjedhur më të mirin është pyetu
De Bruyne i pakënaqur me krahimin me Messin dhe Ronaldon: Unë shënoj 10, ata 100 De Bruyne nuk e pëlqen krahasimin me Messin dhe Ronaldon. Ka qenë Pep Guardiola, i cili vazhdimisht e ka thënë vazhdimi
Real Madrid ka gati mega oferten për mesfushorin e Manchester Cityt Kevin De Bruyne është njëri nga futbollistët me formën më të mirë në Premier League ashtu edhe në futbollin evropian.
De Bruyne dëshirë e madhe e Realit dhe Barçës, por City nuk ka ndërmend ta lërë Një mes mesfushorëve më të mirë në botë, në këtë sezon, Kevin de Bruyne muajt e fundit ka qenë një ndër emrat më të përf