999 rezultate për

bruyne

De Bruyne i kërkon Guardiolas të transferojë yllin e Premier League Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola është i interesuar për shërbimet e yllit të Aston Villas, Jack Grealish. A
De Bruyne konfimon se po negocion me City-n për rinovimin e kontratës Ylli i Manchester Cityt, Kevin de Bruyne ka zbuluar se ka nisur bisedimet për të rinovuar kontratën. Belgu ka kontrat
Deklarata e papritur e De Bruyne për Messin te City: As që më intereson Kevin De Bruyne nuk preket nga thashethemet që Lionel Messi mund të largohet nga Barcelona dhe të bashkohet me të në Man
Kevin De Bruyne shpallet lojtari më i mirë i Premier Legue për sezonin 2019/20 Kevin De Bruyne është bërë lojtari i parë i Manchester City që fiton çmimin e lojtarit më të mirë të Premierligës të mar
De Bruyne nuk ka rinovuar ende me Man.Cityn, kjo është arsyeja Man City dhe De Bruyne ende nuk kanë rënë dakord për të rinovuar kontratë së bashku. Edhe pse këto ditë flitej se mes
Akuzat kanë lidhje me lojtarin dhe babain e tij, në pranga agjenti i De Bruyne Nuk është dëgjuar në botën e futbollit që ju të shihni një lojtar të paditë agjentin e vet. Këtë e ka bërë mesfushori
ZYRTARE/ De Bruyne mposht treshen e Liverpool, shpallet lojtari më i mirë i vitit në Premier League vin De Bruyne është shpallur lojtari i vitit në Premierligë. Ylli i Manchester City, Kevin De Bruyne, sot është shpal
Kevin De Bruyne pas eliminimit: Është turp për ne Skuadra e Lyon sonte shokoj botën sonte duke e mposhtur Manchester Cityn me rezultat 1:3 dhe duke u kualifikuar në Ligën
Muller thyen rekordin e De Bruyne në Bundesligë Ikona e Bayern Munich, Thomas Muller, ka vendosur një rekord të ri në kampionatin elitar të fubollit gjerman. Muller,
De Bryne ndëshkon Chelsea me një super gol (VIDEO) Manchester City ka barazuar rezultatin 1-1 në përballjen ndaj Chelseas e vlefshme për javën e 31-të në Premier League.
Nuk u pa në ndeshjen ndaj City-t, kjo është arsyeja e mungesës së Ozil Ozil nuk ishte në formacionin startues e as në mesin e nëntë zëvendësuesve për ndeshjen e zhvilluar në ‘Etihad’. Arse
Nëse vendimi i UEFA-s për City-n nuk ndryshon, De Bruyne largohet UEFA ka dënuar Manchester City me dy vite mos paraqitje në Ligën e Kampionëve, si pasojë e shkeljes së rregullave të FFP
De Bruyne mendon se e ka kaluar koronavirusin edhe pse nuk është testuar Kevin De Bruyne beson se ai dhe familja e tij mund të ketë qenë e infektuar me koronavirus gjatë mbylljes në Manchester.
De Bruyne me fjalë të mëdha për Sancon: Ai djalë është i "çmendur" Jadon Sancho është në mesin e talentëve më të mirë që ka sot futbolli. 20 vjeçari po mahit në fanellën e Borussia Dor
Karantina shtyn De Bruyne të zgjasë karrierën Mesfushori belg i Manchester Cityt, Kevin De Bruyne, thotë se vendosja në karantinë shkaku i krizës së koronavirusit e k
De Bruyne i kënaqur me veten: Jam afër konkurimit për "Topin e Artë" Mesfushori i Mnchester City-t është optimist për veten tij. Ylli belg i Manchester City është shpallur lojtari i javë
De Bruyne optimist: Mund ta mposhtim Realin në "Santiago Bernabeu" Mesfushori i Manchester City-t, Kevin De Bruyne është besimplotë se skuadra e tij mund ta mposhtë Real Madridin në "Sant
Asisti ndaj Sheffield fut De Bruyne në historinë e Premier League Kevin de Bruyne e shkroi historinë në Premierligë të martën, kur u bë futbollisti i parë në histori që kontribuon me 15
Për të tretin vit rradhazi Hazard shpallet lojtari më i mirë belg Sulmuesi i Real Madridit, i cili u përball me konkurrencë nga Kevin de Bruyne dhe Romelu Lukaku, e fitoi çmimin për futb
Ylli i City-t: Mjaftuan 15 minuta për të ndërtuar planin për të shkatërruar United Mesfushori Kevin De Bruyne ka thënë se skuadrës së Manchester Cityt iu deshën vetëm 15 minuta për ta bërë gati të gjithë