999 rezultate për

brown

Rihanna dhe Chris Brown, ribashkim? Pas sulmit të Chris Brown ndaj Rihannas në 2009, ish-çifti i famshëm ka patur shumë pak komunikim. Megjithatë kjo sit
Chris Brown, Shpërthim të dhunshëm në 'GMA' Chris Brown shpërtheu në zemërim prapa skenave të "Good Morning America" ​​këtë mëngjes. Ai ka përplasur një
Emma Watson heq dorë nga studimet Emma Watson ka zbuluar se ajo do të marrë pushim nga kolegji. Aktorja e filmave “Harry Potter”, e cila u regjistrua në
Bankat do të shkatërrojnë Perëndimin dhe botën Ish kryeministri britanik, Gordon Brown tërhoqi vërejtjen se kolapsi i ri ekonomik-financiar prapë mund të kërcënojë keq
Mungesa e helmit i zgjatë jetën Mund të besoni ose jo, por një i dënuar me vdekje në SHBA ka mundur të sigurojë edhe disa muaj jetë më shumë, pasi helmi
Gordon Brown jep doreheqjen Gordon Brown ka dhënë dorëheqjen si kryetar i qeverisë dhe si lider i Partisë Laburiste. Në
Britani, Brown deshmon per luften ne Irak Kryeministri britanik Gordon Brown po pergatitet per te raportuar para hetuesve mbi rolin e tij ne luften ne Irak dhe rr
SHBA, Rihana flet per dhunimin e saj nga Chris Brown Ylli i muzikës së R&B, Rihana ka pohuar për herë të parë detaje nga dhunimi që i ndod
Chris Brown rikthehet te kendoje ne muajin tetor Këngëtari i rrymës R&B Chris Brown ka caktuar mbajtjen e koncertit të tij rikthyes në New Jerse
Whitney Houston, "Bobby Brown ishte droga ime" “Ishte droga ime”. Kështu ka folur Whitney Houston për bashkëshortin Bobby Brown me të c
Gordon Brown mund te dorehiqet Gordon Brown pranon per here te pare se eshte gati te jape doreheqjen.Ne nje interviste te publikuar sot nga e perditshm
Brown pranon disfaten ne zgjedhje Kryeministri britanik, Gordon Brown ka pranuar se zgjedhjet lokale të së enjtes ishin një humbje e dhimbs
Kerkohet doreheqja e Brown Në një goditje tjetër te fuqishme ndaj autoritetit të kryeministrit britanik, Gordon Brown, një