999 rezultate për

brown

Sapo del nga burgu nis bashkëpunimet, rikthim nga Brown Pasi ka humbur shumë kohë në burg, Chris Brown kërkon sërish të shpërthejë në skenë. Për këtë, ai ka kërkuar bashkëpunim
Festa e shthurur për Chris Brown pas daljes nga burgu (FOTO) Lirimi i Chris Brown nga burgu është festuar me një ndejë në të cilën ishin të pranishme disa yje pornografike. Porno
Ja çfarë surprize e priti Brown pas burgut Vetëm pak ditë pasi ka dalë nga burgu, Chris Brown është përballur me një surprizë të veçantë nga e dashura e tij. Model
Del nga burgu Chris Brown: “I përulur dhe i bekuar" Pas shumë muajsh qëndrimi në burg, këngëtari Chris Brown është lënë i lirë. Ai ka lënë qelinë ditën e hënë, ndërsa në Tw
I armatosuri vret shtatë persona në SHBA (FOTO-LAJM) Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Kaliforninë Jugore ku një person i armatosur ka qëlluar pranë kampusit të Unive
131 ditë burg për Chris Brown, shkel lirimin me kusht (FOTO LAJM) Janë plot 131 ditë, të cilat këngëtari Chris Brown do ti kalojë në qeli, pasi ai është shpallur fajtor për shkeljen e li
Chris Brown, i mërzitur nga jeta në qeli Reperi amerikan, Chris Brown, si duket nuk po mundet ta durojë dot jetën pas hekurave të qelisë. Ai u transferua në b
Një muaj burg për Chris Brown Reperi amerikan, Chris Brown, do të vuajë rreth një muaj burg, për shkak të shkelje së lirimit me kusht. Chris ishte
"Luftë e Ftohtë" mes Rihanna dhe Karrueche Tran (FOTO LAJM) Këngëtarja nga ishujt Barbados Rihanna dhe modelja Karrueche Tran duket se kanë disa gjëra të përbashkëta. Të dyja kanë
Emergjencë në Kaliforni si shkak i thatësirës 2014 mund të jetë viti më i thatë i regjistruar ndonjëherë në Kaliforni. Guvernatori Jerry Brown ka shpallur gjendjen e
F1, Ross Brown lë Mercedes-in Ross Brawn do të lërë në fund të vitit skuderinë “Mercedes” të Formula 1. Tekniku britanik mbulonte funksionin e drejtor
Trajneri i Celtic: Neymar, një balerinë (VIDEO) Edhe një ditë pas humbjes me Barcelonën, në një ndeshje që pa si protagonist edhe arbitrin Stephane Lannoy që përjashtoi
Brown shpenzon 200 mijë £ për Cadillacun e saj të blinduar (FOTO-VIDEO) Një makinë të tillë mbajnë kryesisht Presidentët apo njerëzit e botës së krimit të cilët janë gjithmonë në rrezik, por t
Kalle Soni Malaj kalle (VIDEO) Një video interesante është postuar në profilin zyrtar të Soni Malaj në Facebook. Ka qënë vetë këngëtarja e mirënjohur,
Rihanna provokuese në Instagram (FOTO LAJM) Rihanna është e famshme për shijet e saj në veshje dhe të dielën këngëtarja nga Barbados postoi në Instagram disa foto k
Rihanna shtatzanë me Chris Brown? Sipas zërave të ndryshëm të mediave të huaja rozë qarkullojnë fjalë se Rihanna është shtatzënë me të dashurin e saj Chri
Rihanna: Nuk e kuptoj dashurinë Rihanna ka thënë se nuk e kupton dashurinë. Këngëtarja nga Barbados, e cila ka një lidhje të ngatërruar me Chris Brown,
Chris Brown xheloz për Rihannan Chris Brown është i shqetësuar se Rihanna mund ta tradhëtojë atë në kohën që po zhvillon turin e saj nëpër botë. Në një
Jennifer Lopez dhe Chris Brown bashkë Një bashkëpunim i mundshëm muzikor mes Jennifer Lopez dhe Chris Brown duket se është shumë pranë realizimit. Të dy yjet
Chris Brown vazhdon të tregojë sjelljen e një "djali të keq" (FOTO-LAJM) Chris Brown është bërë protagonist i disa sjelljeve jo të hijshme gjatë kësaj jave. Pasi ka lënë badygardin e tij te pre