999 rezultate për

brown

S'ka ndjenja, miqësi mes Rihanna-s dhe Brown Pak kohë më parë Chris Brown pranoi se me Rihannan kanë mbetur miq të mirë dhe se mes të dyve nuk ka asgjë më shumë.
Chris Brown dhe Rihanna tashmë miq Chris Brown është plotësisht i bindur se tashmë për Rihannan nuk ka më ndjenja dhe se ata e respektojnë njëri-tjetrin, p
Chris Brown harron Rihannan Në intervistën e parë pas daljes nga burgu, Chris Brown ka pranuar se Rihanna i përket së shkuarës dhe se familja është
Brown lë pas burgun, në 16 shtator sjell albumin e ri (FOTO LAJM) Chris Brown i cili njihet për agresion është lënë i lirë dhe nuk do të qëndrojë asnjë ditë më shumë në qeli, ndonëse nuk
Chris Brown i shpëton atentatit, plagoset miku i tij producent Chris Brown i cili ka qënë shënjestër e të shtënave me armë zjarri, fatmirësisht ka shpëtuar pa asnjë dëmtim, ndërsa ësh
Basketbolli “bashkon” Rihanna-n dhe Brown Rihanna dhe Chris Brown ndonëse nuk janë më bashkë, ata janë shpesh në qëndër të vëmëndjes së paparacëve. Një ndeshje ba
Chris Brown dëshiron një fëmijë nga Karrueche Zërat e fundit thonë se Chris Brown dëshiron një fëmijë nga e dashura e tij Karrueche Tran, me të cilën është ndarë dhe
Vrasja që shokoi Amerikën (VIDEO-FOTO) Rrethinat e qytetit Ferguson në SHBA janë përfshirë nga trazirat, pas vrasjes së një adoleshenti me ngjyrë. Ai u qëllua
Chris Brown i dashuruar me Rihannën Chris Brown është ende i dashuruar me Rihannën. Burime të afërta të këngëtarit kanë thënë për "Daily Mail" se herë pas h
Brown ende i dashuruar me Rihannën Chris Brown po bën përpjekjet e fundit për tu rikthyer me Rihannën. Ai është ndarë nga Karrueche Tran, pasi modelja rapo
Rihanna ndan sërish Chris Brown nga e dashura Chris Brown është ndarë sërish nga e dashura dhe shkak është bërë Rihanna. Ndonëse tashmë është kthyer në një rutinë, fa
Një "selfie" në spital nga Chris Brown dhe Drake Një "selfie" qesharake nuk i ka shpëtuar as këngëtarit të famshëm Chris Brown. Ky i fundit së bashku me Drake, kanë bërë
Zgjidhen aktorët që do luajnë rolin e Houston dhe Brown Tashmë janë përzgjedhur aktorët të cilët do të luajnë rolin e Whitney Houston dhe Bobby Brown. Dy aktorët e rinj dhe të
Chris Brown: Rihanna apo Karreuche? (FOTO LAJM) Më në fund, Karreuche Tran është prononcuar në lidhje me të dashurin e saj, ku më herët u përfol se ata janë ndarë. Sipa
S'ka ndarje, Chris Brown fotografohet me të dashurën (FOTO LAJM) Një ditë më parë, thashethemet flisnin për një ndarje të mundshme të këngëtarit Chris Brown me të dashurën, por ja që zë
Harron ish të dashurën, Chris Brown me një tjetër (FOTO LAJM) Vetëm dy ditë më parë, u raportua se Chris Brown ishte ndarë nga e dashura, si pasojë e një fotoje provokative që ajo ki
Chris Brown ndahet nga e dashura, shkak fotoja provokative Një tjetër ndarje vjen për Chris Brown, i cili i ka dhënë fund me modelen 26 vjeçare. Ka qënë një foto e saj shumë provo
Tur në Amerikë, Noizy bën foto me Chris Brown (FOTO LAJM) Noizy ka mahnitur fansat e tij, teksa ka postuar një foto me këngëtarin amerikan Chris Brown. Reperi i njohur shqipt
Urren këngët e ish të dashurës, Brown s'do ti dëgjojë as në lokal Chriss Brown pasi kaloi një periudhë të vështirë pas ndarjes me Rihanan, tashmë nuk duron më të dëgjojë këngët e saj.
Do ti ngjajë Jessica Rabbit, shpenzon 2 vite për të ngushtuar belin (FOTO LAJM) Një grua e cila për vite me radhë ka qënë e fiksuar pas një personazhi të një filmi me kartona, nuk e ka menduar gjatë,