999 rezultate për

brown

Dr. Brownstein: Si të mos prekemi nga kanceri Kanceri është një sëmundje që po rrëmben miliona jetë çdo vit në mbarë botën. Sipas të dhënave më të fundit sot në botë
E rrahu keq në 2009, Chris Brown i komenton Rihannës (FOTO LAJM) Rihanna ka shkëlqyer në paraqitjen e saj në Karnavalet në vendin e saj në Barbados dhe mesa duket aq shumë e bukur ëhs
Zbulohet misteri i madh: Më në fund Chris Brown rrëfen pse e rrahu Rihannën Kanë kaluar 8 vite që nga lajmi i bujshëm që Chris Brown rrahu diven e muzikës pop, Rihanna dhe njerëzit akoma nuk e kan
Chris Brown te festa e LSI? Këngëtari i famshëm muzikës Hip Hop, Chris Brown ka pozuar në një foto bashkë me një person të dytë, duke mbajtur flamur
David Brown rikthen në treg Mini klasikun e para 60 vjetëve (FOTO LAJM) Kompania David Brown Automotive, e cila në panairin e sivjetmë të automobilave në Gjenevë prezantoi modelin Speedback GT
E TMERRSHME/ Publikohen dëshmitë e fëmijëve të abuzuar nga britaniku Brown Pas kërkesës për liri të britanikut David Brown, gazetari Armand Bajrami ka risjellë në vëmendjen e publikut dëshmitë e
Trondit David Brown: Fëmijët janë abuzuar, por mua më akuzuan sepse... John David Brown i dënuar për abuzime seksuale me të mitur, pranon për herë të parë se fëmijët e strehuar në fondacionin
Gjykata rrëzon kërkesën e anglezit të dënuar për pedofili Gjykata e Tiranës ka hedhur poshtë kërkesën e anglezit David Brown i cili është akuzuar nga drejtësia shqiptare me 11 vi
Chris Brown sërish me një të dashur modele Një tjetër modele dyshohet se është e dashura e re e këngëtarit Chris Brown. Reperi 27-vjeçar, i cili ka qënë i lidhur m
Chris Brown: Drake është "djalë mami" Kush do ta kishte menduar se Chris Brown kishte parashikuar ndarjen e ish të dashurës së tij me Drake. Ai është shprehur
Chris Brown nuk ndalet me kërcënimet Chris Brown vijon ende të jetë agresiv, ndonëse janë bërë publike tashmë mesazhet kërcënuese të cilës i janë drejtuar bu
Kërcënoi një grua, forcat speciale rrethojnë shtëpinë e Chris Brown (VIDEO) Forcat speciale amerikane kanë rrethuar shtëpinë e reperit Chris Broën, duke kërkuar që të hyjnë në banesën e tij. Fo
Vrasjet në Dallas, ish-rezervisti ishte i përgatitur për sulm të gjerë Sipas asaj që bën të ditur shefi i policisë së këtij qyteti. Ish-rezervisti që qëlloi për vdekje 5 oficerë policie në D
Skandal në koncertin e Chris Brown, ja çfarë ndodhi (VIDEO) Koncerti i këngëtarit Chris Broën në vendin tonë mesa duket ka patur edhe disa prapaskena jo të këndshme. Mësohet se
Shqiptarët se vranë mendjen nga çmimet e "kripura" për Chris Brown (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme, Chris Brown ishte i pranishëm në një lokal në Durrës duke i kushtuar çdo adhuruesi të tij fillimisht
Zbulohet skandali/ Rita Ora ndalohet të zbresë në Shqipëri (VIDEO) Bujë mjaft të madhe bëri ardhja e Chris Brown në Durrës, por fatkeqësisht mungesa e Rita Orës ka bërë që të shpërthejnë
"Çmenden" shqiptarët, 3000 euro për të parë Chris Brown-in? Reperi i famshëm, Chris Brown ka mbërritur në Shqipëri. Që në momentin e parë që ka zbritur në aeroportin e Rinasit kanë
Chris Brown çmend fansat shqiptarë, shumë shpejt në Durrës (FOTO) Të gjithë fansat janë çuditur teksa janë njoftuar se idhulli i tyre Chris Brown do të mbajë një koncert në Durrës. N
Zbulohet shkaku i vdekjes së vajzës së Whitney Huston Bota humbi një divë si Whitney Houston, por edhe më tragjike ishte për familjen pas vdekjes së vajzës së saj. Teksa
Vdes në moshën 97 vjeçare piloti më i famshëm britanik Kapiteni Eric Brown, një nga pilotët më të famshëm britanik ka ndërruar jetë në moshën 97 vjeçare. Brown është piloti