999 rezultate për

brown

ALARM/ Bota kërcënohet nga armët bërthamore Udhëheqësit botërorë që janë mbledhur për Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së duhet ta trajtojnë kontrollin e armëve bërt
Maradona i prek të gjithë me mesazhin për shokun e vdekur “Erdhe dhe më takove në Dubai bashkë me djalin tënd, që më tha se çfarë po të ndodhte. Ende nuk arrij ta besoj, seps
Gangsteri shqiptar në SHBA, në një film për krimin dhe dhunën (FOTO LAJM) Do të ishte një zgjedhje e zgjuar për ata që jetojnë në pjesë të caktuara të Bronksit t’i referoheshin djalit muskuloz d
Kur aligatori shfaqet rrugve të Floridas (VIDEO) Mark Sher po shëtiste me një veturë të vogël elektrike që zakonisht përdoret nga lojtarët e golfit, kur para tij u shfaq
Chris Brown ndjek të dashurën e Fero-s, por ajo çudit me zgjedhjen e saj Reperi Fero dhe Arbenita Ismajli janë kthyer në një nga çiftet më të komnetuar në mediat rozë. Kjo pasi ata nuk ka k
Legjenda e Unitedit tregon se si ndalet Eden Hazard Ish mbrojtësi i "Djajve të Kuq" Wes Brown, mendon që taktikat e Alex Ferguson mund të ndihmojnë për ta ndal sulmuesin në
Chris Brown bën follow në Instagram këngëtaren shqiptare Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Samanta Karavella emrin e të cilës mbajnë shumë hite, gjithashtu ndër këngëtaret
Mbrojtësi shënon një super autogol në Champions League (VIDEO) Mbrojtësi i Crusaders, Rodni Brown, u bë protagonist, edhe pse ekipi i tij u mund 9-0 me rezultat të përgjithshëm nga Lu
Një ditë pasi e rrahën barbarisht, këngëtarja shqiptare këngë me Chris Brown Duket se BabyGee do të hedhë një hap goxha të madh në tregun e muzikës ndërkombëtare. Ajo postoi një fotografi në një
Baby G bashkëpunimin me Chris Brown? (FOTO LAJM) Këngëtarja Baby G që së fundmi është përfshirë në një përleshje fizike me modelen Bleta Gashi ka publikuar disa fotograf
Rihanna flet ashpër për Chris Brown dhe Drake, zhgënjehen këngëtarët Në një intervistë të dhënë kohëve të fundit Rihanna është shprehur se marrëdhënia me Chris Broën ka qenë e pavlefshme pë
Chris Brown konfirmon datat e turneut të tij Chris Brown ka konfirmuar turneun e tij të ri. Ylli i muzikës R&B ka konfirmuar turneun “Heartbreak on a Full Moon” në b
Ndahet nga jeta në moshën 49-vjeçare aktorja e njohur Mediat e huaja raportojnë se është ndarë nga jeta në moshën 49 vjeçare aktorja e njohur DuShon Monique Brown . Mësohet s
E rrahu brutalisht në 2009, Chris Brown uron Rihannën për ditëlindje Në vitin 2009 showbizi botëror u shokua nga rrahja brutale që Chris Brown i bëri të dashurës së tij në atë kohë Rihannës
Chris Brown harron dhunën që ushtroi ndaj Rihannës dhe i bën një ftesë publike Të gjithë e mbajnë mend momentin kur reperi i njohur Chris Brown rrahu keq të dashurën e tij asokohe Rihanna. Edhe pse k
Mos ndoshta me këtë postim Chris Brown sapo lajmëroi turneun muzikor (FOTO LAJM) Rikthehet në qendrën e vëmendjes këngëtari Chris Brown i cili para disa muajsh u përfol vetëm për problemet me ish të da
Komedia e Steve Brown që për pak u kthye në tragjedi (VIDEO) Ky është momenti tronditës, kur një komedian u sulmua nga një burrë i cili po shihte shfaqjen e tij. Steve Brown po j
E rrahu keq në 2009, Chris Brown dhe Rihanna bëhen bashkë Lidhja e dashurisë së Chris Brown me Rihannën është komentuar gjatë në faqet rozë, por këtë herë janë bashkuar për një a
E rrahu keq në 2009, Chris Brown dhe Rihanna bëhen bashkë Lidhja e dashurisë së Chris Brown me Rihannën është komentuar gjatë në faqet rozë, por këtë herë janë bashkuar për një a
Ja disa zakone të çuditshme të shkrimtarëve të famshëm Nga Victor Hugo në Dan Brown, duke kaluar në Truman Capote: kryeveprat dhe librat që janë cilësuar si best seller shpe