999 rezultate për

brighton

Liverpool në epërsi ndaj Brightonit (VIDEO) Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Brightonit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar për Redsat është i përhershmi, Moh
Klopp: Fitorja ndaj Brightoni është e domosdoshme Jurgen Klopp në një konferencë për shtyp ka thënë se fitorja ndaj Brightoni është e domosdoshme , nëse duhet të jemi në
Manchester City thyen rekordin e Chelseat me më së shumti pikë në një sezon (VIDEO) Manchester City ka mposhtur sonte Brighton & Hove Albion, duke thyer edhe një rekord tjetër në Premier League, atë me së
Pas 26 vitesh i shënuan gol Unitedit, Brighton fitore historike (VIDEO) Manchester United ka pësuar humbje në kuadër të xhiros së 36 të Ligës Premier. Djajtë e Kuq kanë humbur si mysafir në
Brighton-Manchester, shënohet goli i parë (VIDEO) Brighton ka kaluar në avantazh kundër Manchester United me një gol të shënuar në minutën e 57 nga Grob. United nuk ka
Hap fals për Tottenhamin, barazon në transfertë me Brightonin (VIDEO) Tottenham ka barazuar me rezultatin 1-1 kundër Brightonit në Premier League Kjo ndeshje ishte një ndeshje e mbetur e
Manchester United dyfishon rezultatin ndaj Brightonit (VIDEO) Manchester United ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Brightonit në "Old Trafford". Ai që ka shënuar është mesfushori
Ka gol në ndeshjen Manchester United - Brighton (VIDEO) Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Brighton në "Old Trafford". Ai që ka shënuar është sulmuesi belg, Romelu
Salah dhe trajneri i Brightonin zgjidhen si më të mirët e muajit Kampionati anglez, Liga Premier ka zgjedhur dy më të mirët për muajin shkurt, lojtarin dhe trajnerin. Mohamed Salahn dhe
Arsenali turpërohet sërish, mundet nga Brighton (VIDEO) Arsenali është mundur edhe sot nga skuadra e Brightonit me rezultatin 1-2, ndeshje e vlefshme për javën e 29-të të Premi
Eden Hazard bën gjestin e vitit në përfundim të ndeshjes ndaj Brighton (VIDEO) Sot Chelsea fitoi me shifrat e pastra 4-0 ndaj Brightoni, por diçka e habitshme u pa në fund të ndeshjes. Mesfushori
Chelsea - Brighton, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Chelsea fitoi sot kundër Brighton me shifrat 2-0 në "Stamford Bridge". Sipas WhoScored.com lojtari i ndeshjes është
Chelsea mposht pastër Brightonin dhe është shumë afër United (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të pastër me shifrat 2-0 ndaj Brightonit në "Stamford Bridge". Golat për Blutë e Londrës
Blutë e Londrës shënojnë edhe golin e dytë ndaj Brighton (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Brightonit në "Stamford Bridge" Është mbrojtësi, Marcos Alonso ai që ka dy
Shënohet goli i par në ndeshjen mes Chelseat dhe Brighton (VIDEO) Chelsea ka shënuar golin e avantazhit ndaj Brighton në fillim të pjesës së dytë. Autori i golit është sulmuesi spanj
Liverpooli shkatërron Brightonin dhe ngjitet në vendin e katërt (VIDEO) Liverpooli ka marrë një fitore të rëndësishme sot në transfertën e luajtur kundër Brighton në "Amex Stadium" Miqtë e
Brighton – Liverpool, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Liverpool do të mundohet të rrëmbej fitore edhe në javën e 15 të Ligës Premier. The Reds do të vizitojnë skuadrën e B
Man United fiton minimalisht ndaj Brighton, Tottenham ngec me WBA Janë luajtur sot disa ndeshje të Premier Leagues, ku ka pasur dhe surpriza, ku Tottenhami ka barazuar brenda me WBA.
Crouch zëvendëson Shaqirin, thyen rekordin më të madhë në Premier League Sulmuesi i Stoke City, Peter Crouch, ka bërë histori mbrëmë ndaj Brighton & Hove Albion. Crouch vendosi rekord në Pre
Arsenal - Brighton notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Arsenali ka fituar ndaj Brightonit me rezultat 2-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e shtatë të Ligës Premier. Topçin