999 rezultate për

bridge

Bayern në sulm për Drogba Klubi më i suksesshëm në historinë e futbollit gjerman, Bayerni i Munchenit, është i vendosur që të lëshohet në një sulm
Byhler: Bridge in Prilužje is a reality Commander of KFOR in Kosovo, Erhard Buler said to the inhabitants of the village Prilužje that the construction of the b
Manchester United shumë vite pa fituar në Stamford Bridge Skuadra e Manchester United ka shumë vite pa dalë nga stadiumi i Chelsea Stamford Bridge i fituar dhe trajneri Sir Alex
Bosingwa, drejt Milanit Kërkimi i një mbrojtësi të djathtë e çon Milanin në Londër, më saktësisht te Chelsea. Nga ekipi i udhëhequr nga Carlo An
Cambridge, universiteti më i mirë në botë Universiteti i Cambridge-t e ka kapërcyer Havardin dhe është bërë universiteti i parë joamerikan në listën globale të in
Gjeniu 15 vjeçar regjistrohet në Cambridge Djaloshi 15 vjeç i cili kurrë nuk ka shkuar në shkollë u bë studenti më i ri i Universitetit prestigjioz Cambridge në 20
Pranohet ne Cambridge, s'ka as shkolle fillore? Një 14-vjeçar anglez pritet që së shpejti të pranohet në universitetin e njohur britanik
Wayne Bridge kalon te City Skuadra e Manchester Cityt ka konfirmuar se ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e krahut të majtë t
Na mungon vetebesimi ne Stamford Bridge, thote Lampard Mesfushori i Chelseat, Frank Lampard, thotë se ata kanë humbur ndjenjën e fitores të cilën e ki
Lampard: Stamford Bridge mbetet nje fortese Mesfushori i Chelseat Frank Lampard ka thënë se ajo që ndodhi në Stamford Bridge në ndeshjen ku
Ferguson: E duam titullin në Stamford Bridge Nëse United e fiton ndeshjen kundër Chelseat këtë fundjavë, atëherë kjo do të th