999 rezultate për

bridge

Serbia is destabilizing Mitrovica Mayor of Mitrovica, Agim Bahtiri has met 15 foreign journalists to speak about the municipality of Mitrovica. Bahtiri s
Zyrtare: Remy tek Chelsea Sulmuesi i QRP, Loic Remy, ka nënshkruar marrëveshje katërvjeçare me Chelsean, kanë zbuluar dy klubet angleze. Remy ë
Dëmtohet Costa, 3 kandidatë për ta zëvëndësuar (FOTO LAJM) Papritmas, Chelsea mund të rikthehet sërish në merkato. Sulmujesi Diego Costa ka pësuar një dëmtim në stërvitjen e djesh
Costa dhe Chelsea të pandalshëm (VIDEO0 Diego Costa ka shënuar golin e dytë në dy ndeshje me Chelsean në Ligën Premier, derisa Blutë kanë shënuar fitore 2-0 nda
Chelsea €75m për Pogban? Chelsea planifikon të përmbushë kërkesat e Juventusit për shërbimet e Paul Pogbas. Klubet e interesuara kanë dështuar
Albania now a member of the initiative "Green Bridge" Environment Minister Lefter Koka and his counterpart from Kazakhstan Nurlan Kapparov signed today an agreement which mak
Shqipëria anëtarësohet në nismën “Green Bridge” Ministri i Mjedisit Lefter Koka dhe homologu i tij nga Kazakistani Nurlan Kapparov nënshkruan sot marrëveshjen e cila e
Albanians on protest in the bridge of Ibri Today, the citizens of Mitrovica will hold a peaceful protest against the Serb barricades over the Ibar River. The n
Inscriptions on the bridges, only in Macedonian In Skopje in the bridges, there are only Macedonian inscriptions. Although it is three months that it is promised to
Emigranti shqiptar u hodh nga trageti pas dëbimit nga Gjermania Dëbimi nga Gjermania duket se ka qenë shkaku i cili 39-vjeçari shqiptar Gentijan Peta të vetëhidhet nga trageti i linjës
Didier Drogba rikthehet në "Stamford Bridge" (FOTO LAJM) Të gjithë në "Stamford Bridge" e mbajnë mend atë penallti historike të ekzekutuar nga Didier Drogba, përballë Bayern Mun
Portieri huton kundërshtarin: Gjuaje penalltinë këtej (VIDEO) Në ndeshjen e kampionatit australian Wanderers mund të dyfishonin rezultatin teksa fituan një 11-metërsh ndaj Sydney FC
Pushimet e para për Kate Middleton e Prince George (FOTO LAJM) Dukesha e Cambridge Kate Middleton është fotografuar mjaft e qeshur teksa mbante vogëlushin e saj Princin George në krah
PSG bën gati 35 milionë euro për Matan Presidenti i Paris Saint-Germain Nasser Al-Khelaifi është i gatshëm ti ofrojë Chelseat 35 milionë euro për kartonin e Ju
Mou: Përgjegjësia vetëm e imja (FOTO LAJM) Surpiza që nuk i pret. Është për tu harruar ridebutimi i Jose Mourinhos me Chelsean në Champions League. "Bluve" të Lond
Baseli "habit" Chelsean në Stamford Bridge (VIDEO) Baseli ka befasuar Chelsean e Mourinhos duke e mposhtur me rezultat 2-1 para tifozëve të vet në Stamford Bridge në takim
Lamtumirë Inter! Eto'o te Chelsea Nuk ka rikthim: Samuel Eto'o nuk do të riveshë fanellën e Inter por me shumë mundësi do të jetë goditja e rradhës për Ch
Rikthimi i Mourinhos në "Stamford Bridge" (FOTO LAJM) Festë e madhe në shkallët e "Stamford Bridge" për rikthimin e Jose Mourinhos në stolin e Chelsea. "Special One" rikthehe
Zyrtare: Andre Schurrle te Chelsea (VIDEO) Andre Schurrle është zyrtarisht futbollist i Chelseat. Ish sulmuesi i Bayer Leverkusen ka firmosur me Blutë e Londrës dh
Torres është "9" që kërkon Barça Barcelonës nuk i mjafton Lionel Messi dhe Neymar dhe ka filluar punën për të afruar në skuadër edhe sulmuesin spanjoll t