999 rezultate për

bridge

Mourinho gjen fajtorin pas humbjes turpëruese nga Chelsea “Goli i hershëm në ‘Stamford Bridge’ ndryshoi krejtësisht strategjinë tonë”, kështu është shprehur portugezi pas humbjes
Chelsea pa frena, turpëron Unitedin e Jose Mourinhos (VIDEO) Chelsea ka mposhtur Manchester Unitedin në xhiron e nëntë të Premierligës, me rezultat 4:0 në ‘Stamford Bridge’. Skua
Ja çfarë mendon Mourinho për rikthimin si rival në "Stamford Bridge" Jose Mourinho këtë sezon nisi një aventurë të re me Manchester United, ndërkohë që do të rikthehet sërish në “Stamford B
Rama in Serbia: Borders must become bridges that unite us Present at the business forum Albania-Serbia, Prime Minister Rama said that Serbian investments in Albania are below the
Liverpooli mposht Chelsean (VIDEO) Liverpooli ka rrëmbyer tre pikë në xhiron e pestë në Premierligë, pasi mposhti Chelsean 2:1 në ‘Stamford Bridge’ Live
"Oxford" dhe "Cambridge" hapin dyert për të varfërit Universitetet më të mira britanike kanë ndryshuar politikën e pranimit të stundentëve. Kjo do të thotë që jo vetëm s
PSG me probleme, ja 3 formacionet e mundshme ndaj Chelsea-t (FOTO LAJM) Chelsea dhe Paris Saint-Germain do të përballen nesër në ndeshjen e kthimit në Ligën e Kampionëve. Mediat botërore ka
Higuain ende larg rinovimit, PSG dhe Chelsea bëhen gati Gonzalo Higuain po shkakton "ankth" te tifozët e Napolit. Sulmuesi argjentinas ka një kontratë me Napolin deri në qersho
Hiddink: Do të bëjmë maksimumin për kualifikimin Tekniku i Chelseat, Guus Hiddink, është shprehur optimist për ekipin duke thënë se ata janë ende në lojë dhe do të bëjnë
Chelsea "ruan nderin" në "Stamford Bridge" (VIDEO) Chelsea dhe United kanë dhuruar spektakël në "Stamford Bridge" në një ndeshje që përfundoi në barazim 1:1. Më tepër n
"Dridhet" Bayerni, super ofertë nga Anglia për Vidal Aventura e Arturo Vidal me Bayernin e Mynihut mund të zgjasë vetëm një vit. Sipas "Calciomercatonews", e ardhmja e futb
Kate vendos kurorën e Lady Dianës Në pritjen më të rëndësishme të vitit që mbajnë monarkët e Britanisë së Madhe në pallatin “Buckingham”, Dukesha e Cambri
15 blerjet më të dështuara në historinë e Chelsea-t (FOTO LAJM) Pas marrjes së presidencës nga Roman Abramovic, Chelsea ka bërë shumë goditje të mëdha në merkato, por jo të gjitha kanë
Lajm shumë i keq për Chelsea-n Jose Mourinho humbet një nga futbollistët më të rëndësishëm për 4 muajt e ardhshëm. Bëhet fjalë për portierin belg, Thib
Zbulohet emri i princeshës së sapolindur të Cambridge (FOTO LAJM) Charlotte Elizabeth Diana është emri i princeshës së sapolindur të Cambridge. Kate dhe William kanë zgjedhur ta quajnë v
Mourinho, 100 milionë për merkaton e ardhshme Sipas asaj që shkruan tabloidi britanik "The Sun", pavarësisht eleminimit në Champions League, Jose Mourinho do të jetë
Chelsea-PSG, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Sot në mbrëmje Champions League do të privohet nga një emër i rëndësishëm i futbollit evropian pasi në orën 20:45 në "St
Turpërohet United, nuk fiton ndaj skuadrës që s'ka harxhuar asnjë paund për lojtarët (VIDEO) Eshtë skuqur nga turpi skuadra 300 milionë paundëshe e Manchester United. Kjo për shkak të barazimit 0-0 ndaj skuadrës s
Cambridge United 0 £ vs Manchester United 235 milionë £ (FOTO LAJM) Manchester United do të luajë sot në mbrëmje ndeshjen e vlefshme për Fa Cup përballë modestëve të Cambridhe United. Qyte
Mourinho: Messi te Chelsea? Çfarë gënjeshtre! Mediat angleze e shikojnë të ardhmen e Lionel Messit te Chelsea, por diçka e tillë u mohua kategorikisht nga trajneri i