999 rezultate për

bridge

Suarez i lumtur që nuk dolën pa gol nga Stamford Bridge Suarez është i lumtur që Barcelona nuk doli pa shënuar të paktën një gol në udhetim kundër Chelseat. Suaerz beson se gol
Krijohet loja vaksinë kundër fake news Një lojë me qasje edukative, u zhvillua nga një ekip studjuesish të Universitetit të Cambridge, në partneritet me shoqat
Azpilicueta: Iniesta nuk është i mirëpritur në Stamford Bridge Mbrojtësi i Chelseat, Cesar Azpilicueta, i ka tërhequr vërejtjen Andres Iniestas që të mos entuziazmohet me ardhjen në L
Bournemouth mposht bindshëm Chelsean në Stamford Bridge (VIDEO) Chelsea ka pësuar një humbje turpëruese në "Stamford Bridge" nga Bournemouth me rezultat 0-3, ndeshje e vlefshme për jav
Dukesha e Cambridge feston ditëlindjen Kate Middleton, dukesha e Cambridge, sot kremton ditëlindjen e saj të 36-të. E lindur si Catherine Elizabeth Middleto
Chelsea barazon pa gola ndaj Norwichit, kualifikuesi vendoset në Stamford Bridge (VIDEO) Norwich dhe Chelsea kanë barazuar pa gola këtë sfidë në "Carrow Road", ndeshje e vlefshme për FA Cup. Një ndeshje e
Shënohet goli i parë në Stamford Bridge (VIDEO) Atletico Madrid ka shënuar golin e avantazhit kundër Chelseat Për madrilenët shënoi mesfushori Niguez pas një krosim
Pronari i Chelseat nis bisedimet me beiznesmenët kinez për rikonstrukturimin e "Stamford Bridge" Pronari i Chelsea, Roman Abramovich zhvilloi bisedime me biznesmenët kinezë javën e shkuar rreth një investimi prej mbi
Conte ëndërron Immobilen, Conte mendon për t'ia bërë dhuratë Chelsea dhe pronari Roman Abramovich thuhet se shpreson të mbajë Antonio Conte të lumtur me një goditje për sulmuesin në
Conte ëndërron Immobilen, Conte mendon për t'ia bërë dhuratë Chelsea dhe pronari Roman Abramovich thuhet se shpreson të mbajë Antonio Conte të lumtur me një goditje për sulmuesin në
Predha e Luizit kalon Chelsean në avantazh (VIDEO) David Luiz ka kaluar Chelsean e tij në avantazh kundër Romës që po luhet në "Stamford Bridge". Pas një aksioni kundë
Jo një por dy, Kate është shtatzënë me binjakë? Një nga femrat më të pëlqyera në botë, Kate Middleton mund të jetë duke pritur binjakë, kështu po flitet. Dukesha e C
Chelsea - Arsenal dhuron spektakël por pa gola, notat e lojtarëve (FOTO ) Një atmosferë e shkëlqyer për të luajtur futboll në “Stamford Bridge”, koha është ideale dhe tifozët janë të karikuar. S
Lojtarin e merr ekipi i parë që do e kërkojë, por tek Liverpool ska shanse Sipas raporteve nga Anglia, Virgil van Dijk ka më shumë shans për t'u shitur tek Chelsea ose Manchester City sesa tek Li
Chelsea në histori të Premier Ligës (VIDEO) Ka nisur festa në “Stamford Bridge”. Chelsea ka festuar titullin e gjashtë kampion të Anglisë në histori të klubit. C
Dukesha e Cambridge tregon këmbët, era i ngre fundin e shkurtër në Galles (FOTO LAJM) Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton ka fluturuar në Galles-in jugor për një takim të organizuar nga Action for Children
Ja pse Duka dhe Dukesha e Cambridge nuk ecin asnjëherë për dore (FOTO LAJM) Është shumë e qartë që William dhe Kate janë shumë të lidhur me njëri tjetrin, por gjithsesi ata nuk e shfaqin shumë das
Conte blindon Costën: Do të luajë gjatë me Chelsea-n Antonio Conte beson që sulmuesi Diego Costa do të vazhdojë të qëndrojë në “Stamford Bridge” pasi është pjesë e rëndësish
Costa në Kinë? Ja përgjigja epike e sulmuesit Diego Costa ka reaguar përmes rrjeteve sociale në lidhje me largimin e mundshëm nga “Stamford Bridge” Pas përplasjes
Shpallet "Best Seller" libri mbi rolin e NATO-s në Kosovë i autorit Enver Bytyçi Cambridge Scholars Publishing në Londër ka shpallur prej datës 1 Nëntor 2016 si Best Sellers librin e autorit shqiptar E