999 rezultate për

bridge

Britanikët kërkojnë kontroll mbi mediat sociale Ligjvënësit britanikë kërkojnë të vendoset një lloj kontrolli mbi rrjetet sociale duke paralajmëruar për një krizë të de
Chelsea i plotëson kushtet Sarrit, gati të ndërtoj një dyqan për pirjen e cigares Gjigandët e Premier Leagues, Chelsea thuhet se po kërkojnë të ndërtojnë një për pirjen e duhanit në Stamford Bridge për
Maurizio Sarri shihet në Stamford Bridge (FOTO LAJM) Maurizio Sarri është afër zyrtarizmit tek skuadrab angleze, Chelsea Football Club. Ai udhëtoi sot nga Milano për në
Skandali i të dhënave personale, gjobitet Facebook-u Enti rregullator britanik për mbrojtjen e të dhënave (ICO) njoftoi sot se do të gjobisë me 500 000 stërlina (565 000 eur
Zhveshje dhe kokainë, brenda botës së errët të Oxford dhe Cambridge (FOTO LAJM) Oxford dhe Cambridge njihen si dy nga univeristetetmë të mira në botë, por pavarësisht emrit të madh që ato mbartin, çfa
"Nëse Hazard dhe Willian largohen, Chelsea duhet të krijojë një skuadër të re" Ish mbrojtësi i Chelseat, Wayne Bridge beson se largimi i dy lojtarëve sulmues do të bënte që skuadra nga Stamford Bridg
Chelsea ndalon planet për ndërtimin e Stamford Bridge Roman Abramovich sot e ka vënë të ardhmen dhe pronësinë e tij në Chelsea në dyshim duke tërhequr kërkesën për vizë të re
Cambridge Analytica mbyllet pas skandalit me të dhëna Cambridge Analytica, firmë konsulente me seli në Britani, tha se do të mbyllet, pas akuzave se ka keqpërdorur të dhënat
Është harruar tek Chelsea, Monaco kërkon mbrojtësin brazilian E ardhmja mbrojtësit brazilian, David Luiz në “Stamford Bridge” lidhet ngushtësisht me atë që do të ndodhë me Antonio Co
Zuckerberk për keqpërdorimin e të dhënave: Kam gabuar, më vjen keq Themeluesi i Facebook njëkohësisht edhe Drejtori Ekzekutiv i kësaj kompanie, Mark Zuckerberk, është duke dhënë dëshminë
Tottenham thyen mallkimin, fiton pas 28 viteve në "Stamford Bridge" (VIDEO) Tottenham ka marrë një fitore të rëndësishme sot pasdite në Londër ndaj Chelseat në "Stamford Bridge". Spursat thyen
Formacionet zyrtare: Chelsea - Tottenham Chelsea dhe Tottenham do të përballen sot me njëra-tjetrën në derbin e Londrës në "Stamford Bridge". Blutë e Londrës
Zuckerberg drejt burgut, plas skandali më i madh i Facebook-ut Facebook është përfshirë në skandalin më të madh në historinë e tij. Facebook ka pranuar se ka lejuar një kompani të
Eden Hazard kërkon largimin nga Chelsea Eden Hazard është i sigurt për t'u larguar nga "Stamford Bridge" në merkaton e verës. Siç raportonte "The Times" një
Suarez i lumtur që nuk dolën pa gol nga Stamford Bridge Suarez është i lumtur që Barcelona nuk doli pa shënuar të paktën një gol në udhetim kundër Chelseat. Suaerz beson se gol
Krijohet loja vaksinë kundër fake news Një lojë me qasje edukative, u zhvillua nga një ekip studjuesish të Universitetit të Cambridge, në partneritet me shoqat
Azpilicueta: Iniesta nuk është i mirëpritur në Stamford Bridge Mbrojtësi i Chelseat, Cesar Azpilicueta, i ka tërhequr vërejtjen Andres Iniestas që të mos entuziazmohet me ardhjen në L
Bournemouth mposht bindshëm Chelsean në Stamford Bridge (VIDEO) Chelsea ka pësuar një humbje turpëruese në "Stamford Bridge" nga Bournemouth me rezultat 0-3, ndeshje e vlefshme për jav
Dukesha e Cambridge feston ditëlindjen Kate Middleton, dukesha e Cambridge, sot kremton ditëlindjen e saj të 36-të. E lindur si Catherine Elizabeth Middleto
Chelsea barazon pa gola ndaj Norwichit, kualifikuesi vendoset në Stamford Bridge (VIDEO) Norwich dhe Chelsea kanë barazuar pa gola këtë sfidë në "Carrow Road", ndeshje e vlefshme për FA Cup. Një ndeshje e