999 rezultate për

brezi

Kombëtares Shqiptare i iku edhe një tjetër lojtar i brezit të artë "Përshëndetje të gjithëve. Dua t’u njoftoj se nga sot nuk do të jem pjesë e Kombëtares Shqiptare". Me këto fjalë e nis M
Brezi i "Turit", maturantët japin sot provimin e fundit Maturantët do t'i nënshtrohen sot provimit të fundit për këtë cikël duke testuar lëndët me zgjedhje. Matura shtetëro
"Brezi më i traumatizuar, ishte eksperiment", maturantët në protestë për tezën e Gjuhës Shqipe Ditën e djeshme maturantët i janë nënshtruar testit të Gjuhës Shqipe. Sipas tyre teza ishte me pyetje abstrakte, me s
Iniesta i vetëdijshëm: Nuk vjen më si brezi ynë te Barcelona Andres Iniesta bën pjesë në atë brez lojtarësh, të rritur në "La Masia", që e çuan Barcelonën në një nivel tjetër, të pa
SKANDAL/ Gjyqtari në Brazil nxjerr pistoletën nga brezi dhe kërcënon tifozët (VIDEO) Përdorimi i armëve në fushat e futbollit është kthyer në një modë. Pas Greqisë dhe Meksikës, një tjetër episod na vjen n
Të lindurit pas viteve ’80, brezi i selfie, ka një arsye A është e vërtetë që brezat e lindur pas 1980-ës, janë më narcisistë? Dorian Grei do të zbehej sot përpara ushtrisë së s
Telekom Albania rrit cilësinë e shërbimit me anë të brezit 800 Mhz (FOTO&VIDEO) Telekom Albania merr licensën për përdorimin e brezit të frekuencave 800 MHz. Kryetari i Këshillit Drejtues të AKEP, Z.
5 të plagosur nga sherri mes 2 familjeve në Levan, si iu mor arma policit nga brezi Sherri në Fier ku u plagosën pesë persona nisi mes dy familjeve në Levan, më pas vazhdoi edhe në ambientet e Urgjencës
Vodafone Albania blen frekuenca në brezin 800 MHz duke shtuar investimet për dixhitalizimin e vendit Vodafone Albania njoftoi se ka blerë të drejtën e përdorimit të frekuencave në brezin 800 MHz, me vlerën prej 7,440,001
A do ta padisin shqiptarët UNESCO-n për vendimin skandaloz? Me një Lahutë të vjetër në dorë dhe lotët që i binin teksa luante atë, Jonuz Delaj nuk po mund ta pranonte vendimin e UN
Brezit të makiatos! nga Arnold Skenderaj - Drejtuar neve brezit të makiatos pasardhës të brezit të Shqiptarit të Ri revolucionar. Drejtu
Ne, brezi i dalë nga furnella me vajguri! Nga Akademik Artan Fuga Andej kanë dalë deputetët, ministrat, profesorët, biznesmenët, drejtorët, kryeministrat,
Ne, brezi i dalë nga furnella me vajguri! Andej kanë dalë deputetët, ministrat, profesorët, biznesmenët, drejtorët, kryeministrat, a
Akademia e Biznesit të ALBtelecom diplomon brezin e katërt të studentëve (FOTO LAJM) Universiteti Politeknik dhe ALBtelecom nënshkruajnë një Memorandum Mirëkuptimi për një bashkëpunim strategjik të mëtejsh
Brezi i Erdoganit Presidenti Erdogan është në pushtet që prej marsit 2003. Shumë të rinj janë rritur nën regjencën e pushtetit të tij auto
Titulli IBF në boks, një "luftë e përgjakur" U konsiderua si "luftë e përgjakur" dueli midis boksierëve Lee Selby dhe Josh Warrington, e vlefshme për titullin IBF.
Periudha më e errët në historinë e Italisë? Ja në çfarë pozicioni rrezikojnë të përfundojnë Sipas llogaritjeve të bëra nga Mediaset Premium, Italia pas humbjes me rezultat 2-0 në miqësoren e luksit të zhvilluar n
Nisin përgatitjet për planin nacional të internetit të brezit të gjerë Ministria e Shoqërisë Informatike dhe Administratës po përgatitë Plan operativ nacional për zhvillim të rrjeteve të shpe
Serbia arreston dy shqiptarë në brezin kufitar Policia serbe ka arrestuar dy persona në fshatin Llaush të Podujevës, saktësisht në brezin kufitar Kosovë-Serbi. Arre
Ky është brezi që po rritet sot në gjimnaze Zënkat në shkolla, të cilat përfundojnë në plagosje edhe me mjete të forta apo armë të ftohta janë kthyer në një problem