999 rezultate për

brendshem

Jemi një shtet ku ministri dhe zv.ministri i Brendshëm shëtisin në makinë me trafikantë Duket në kufijtë e së pabesueshmes, por ka ndodhur në Shqipëri. Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë në pyetje deputet
Deklarata e fortë e gazetarit: Tahiri nuk fundoset pa Ramën Gazetari Basir Çollaku ka folur sërish në lidhje me çështjen e drogës në Shqipëri duke hedhur akuza të rënda në drejtim
Thellohet çështja, Tahiri ka udhëtuar edhe në Itali me makinën që u shiti Habilajve Zbardhja e 1800 faqeve përgjimeve ka nxjerrë në pah detaje të reja në lidhje me përfshirjen e ish-ministrit të Brendshëm
Deklarata e fortë e Ministrit të Brendshëm: 4 grupe të tjera të skeduara Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj gjatë diskutimit për buxhetin në Kuvend ka deklaruar se policia do të pastrohet nga t
Disa mënyra natyrale për të shëruar dhimbjen e veshit Ndodh shpesh që dhimbjet në vesh të jenë treguar i problemeve të tjera në organizëm. Shkaqet e dhimbjes duhet të jenë
Problemi më i madh në Serbi lidhet me Kosovën Statusi i Kosovës është çështja më e rëndësishme nacionale e Serbisë, në zgjidhjen e së cilës do të mundë të kontribuont
Prokuroria konfirmon se Saimir Tahiri ka përdorur makinën e Orest Sotës Burime nga grupi i hetimit që po verifikon origjinën e 863 mijë eurove të kapura të Orest Sotës bëjnë me dije se prokuro
Në zyrën e Tahirit kishte një derë sekrete? Ish-ministri i Brendshëm sqaron të vërtetën Fjalët se në zyrën e Saimir Tahiri kur ishte ministër i Brendshëm, ka pasur një derë sekrete janë përhapur shumë shpejt
Iu kapen dy patentat, si Tahiri mohoi publikisht pronësinë e një skafi (VIDEO) Ditën e djeshme u bë publik incidenti i rradhës në lidhje me ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri. Në makinën e n
Zbulohet cfarë diskutoi Ministri i Brendshëm i Italisë dhe Fatmir Xhafaj Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj dhe homologu i tij italian Marco Minniti nënshkruan sot në Tiranë protokollin "Mbi f
Ministri i Brendshëm italian thirrje kolegëve shqiptarë: Nuk ka kriminelë të paprekshëm Guardia di Finanza prezantoi sot raportin vjetor për kultivimin e lëndëve narkotike në Shqipëri nga “Misioni i monitorim
Mënyra natyrale për të shëruar dhimbjen e veshit Ndodh shpesh që dhimbjet në vesh të jenë treguar i problemeve të tjera në organizëm. Shkaqet e dhimbjes duhet të jenë
Skandali me Tahirin, ministri italian "shmang" Ramën në Tiranë Ministri i Brendshëm i Italisë, Marco Minniti sot zhvilloi një vizitë të shkurtër në Tiranë, ku mori pjesë në një takim
Kanabisi në Shqipëri, nis konferenca për prezantimin e raportit italian Ka nisur konferenca për prezantimin e raportit të Guardia di Finanza për kultivimin e kanabisit. Në konferencë gjend
Dosja “Habilaj”, ministri italian takohet me Xhafajn Ministri i Brendshëm i Italisë, Marco Minniti së bashku me një delegacion të nivelit të lartë të ministrisë dhe Policin
Ministri i Brendshëm italian dhe zyrtarët e tij vijnë në Shqipëri për shkak të Habilajve? Ministri i Brendshëm i Italisë, Marco Minniti do të mbajë nesër një vizitë zyrtare në Tiranë. Ai do të jetë i shoqër
S'bëhet fjalë për kamionist, "Saimiri" që përmendin Habilajt është Saimir Tahiri Gjatë një lidhje telefonike për ‘News24’, gazetari i ‘Meridionews’ Dario De Luca që publikoi dosjen e përgjimeve të grup
Qeverisë serbe nuk i intereson mendimi i opozitës për Kosovën Askush nga opozita nuk është ftuar të marrë pjesë në dialogun e brendshëm për të gjetur një zgjidhje për Kosovën. Kës
Arrestohet djali i ministrit të brendshëm në Ukrainë Hetuesit antikorrupsion kanë arrestuar djalin e ministrit të brendshëm të Ukrainës, Arsen Avakov. Oleksandr Avakov, ë
E FUNDIT/ Jep dorëheqje kreu i SHISH Mediat kanë bërë të ditur se sapo dhënë dorëheqjen Drejtori i Shërbimit Informativ Shtetëror, Visho Ajazi Lika. Dorëh