999 rezultate për

brendshem

Sot pritet shkarkimi i Vellkovskit Pasi që hetim i i brendshëm në MPB vërtetoi se është bërë shkelje e procedurës për udhëtime zyrtare, Qeveria sot në sean
Ministri i Brendshëm kapet mat me prezantuesen, përkëdhelje të nxehta në plazh (FOTO LAJM) Puthje dhe pasion nën ombrellë për ministrin e Brendshëm italian ne Romagna. Pushime komplet italiane për Matteo Salvini
Merkel e vendosur, arrin marrëveshjen me ministrin e "dorëhequr" Kthesë 360 gradë në politike gjermane. Kancelaria Angela Merkel dhe ministri i Brendshëm Horst Seehofer bien dakord
Dërgoi Xhafajn në shtëpi pastaj ndodhi tragjedia, minutat e fundit të shoferit të ministrit Mesnatën e 30 qershorit, i ndjeri Shkëlzen Qordja, pasi ka lënë në shtëpitë përkatëse ministrin e Brendshëm dhe shoqërue
Gazeta e opozitës: Mafia vrau shoferin e Xhafajt Në orët e para të ditës së sotme është gjetur i vdekur në rrethana ende të paqarta shoferi i ministrit të Brendshëm, Fat
Zbulohet emri, kush është shoferi i Xhafajt që u gjet i vdekur sot Ditën e sotme u gjet i vdekur punonjësi i Gardës së Republikës, njëkohësisht, shofer i ministrit të Brendshëm Fatmir Xha
Avokati i Haxhiajt “kërcënon” Berishën, përmend ditarin e ish-ministrit të Brendshëm Izet Haxhia ka vendosur që ta rihapë dosjen e Azem Hajdarit, për të cilën është dënuar me 25 vjet burg. Ish truproja
Xhafaj jep dritën jeshile nga Gjermania: Pro negociatave! Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka udhëtuar këtë herë drejt Berlinit ku është pritur nga ministri Federal i Brendshëm
Azilantët në Gjermani, ministri i Brendshëm "kërcënon" kancelaren Merkel Frontet janë tensionuar ekstremisht në Gjermani: Në grindjen brenda unionit konservator të kristiandemokratëve dhe krist
Ministri italian kërcënoi emigrantët me largim, çfarë pritet të ndodhë Nga Bernd Riegert Numri i azilkërkuesve dhe migrantëve që vijnë në Itali krahasuar me një vit më parë ka rënë me
Arsyet kryesore pse euro po kap fundin në Shqipëri Monedha e përbashkët nuk ka të ndalur në rënien që ka nisur në tregun e brendshëm. Sipas kursit zyrtar të Bankës së S
I rrezikphet jeta në Shqipëri, "babalja" kërkon azil në Kosovë Autoritetet e Kosovës kanë nisur procedurat për azil për Albert Veliun, nga Shqipëria, i njohur ndryshe dhe si “Dëshmita
Pranga, peshq e drogë, çfarë po ndodh poshtë zyrës së Xhafajt (FOTO LAJM) Një protestë po zhvillohet në këtë momente poshtë zyrës së Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj. Të rinj e të reja n
Kërkohet rrëzimi i tij, Rama "shfaqet" papritur para Kryeministrisë (FOTO LAJM) "Po kërkojmë një ministër të brendshëm që e ka vëllain trafikant por që opozita nuk e di që e ka vëllain trafikant.
"Pasha po vijmë", protestuesit nga e gjithë vendi po dynden drejt Tiranës (FOTO LAJM) Ditën e sotme në orën 11:00 do të mbahet protesta e shumëlajmëruar e opozitës, e cila do të kulmojë në bulevardin "Dëshm
Deklarata e Xhafajt, reagon për herë të parë PD Pas deklaratës së ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar edhe Paloka. Përmes një deklarate zyrtare Paloka re
"Kërkohet Ministër i Brendshëm", Rama me dorë të hekurt ndaj portalit satirik Ironia në rrjetet sociale ka shkuar deri aty sa ditën e sotme të qarkullojnë kudo në media njoftimet e një faqeje në web
Paralajmëruan trazira, Rama injoron keq opozitën Dita e të shtunës është paralajmëruar si dita e protestës së opozitës. Opozita ka lajmëruar dhe ka marrë leje për pro
Dhunë, tension e kaos, çfarë pritet të ndodhë sot në Kuvend Sot në orën 10.00 mblidhet Kuvendi për mbajtjen e seancës së radhës parlamentare. Seanca e sotme pritet të shoqërohet
Berisha deklaron se Xhafaj do shkarkohet, tregon emrin e ri të Ministrit të Brendshëm Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar se ekzistojnë edhe regjistrime të tjera, por që nuk dihet se cfarë përmbajtje