999 rezultate për

brendshem

Sandër Lleshi shfaqet si Ministër i Brendshëm: Me PS-në më lidh vetëm Rama Sandër Lleshi i ftuar në Opinion, theksoi se në karrierën e tij nuk ka çfarë të fitojë më, pasi e ka arritur majën me gr
Ish-ministri Tahiri bën gati "bombën", çfarë pritet të ndodh sot Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri prej kohësh është kthyer në një faktor kyç ne politikën shqiptare. Së fundmi
"Skandal! Ministri i ri i Brendshëm çdo muaj 2 rroga shteti, gati për të tretën" Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha ditwn e sotme ka publikuar njw mesazh nga qytetari dixhital, ku ky i fundit thot
Ish-Presidenti: Dorëheqja e Xhafajt ishte e imponuar Ish-presidenti Bujar Nishani i ftuar në News 24 ka folur për dorëheqjen e Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj. Sipas
Anulimi i konferencës, Tahiri tregon të vërtetën: Këtë do thoja Ish-ministri i Brendshëm, njëherësh ish-deputeti i PS-së, Saimir Tahiri ka anuluar konferencën e njoftuar për ditën e so
"Na e sugjeroi Kadare" si u njoh Rama me ministrin e ri të Brendshëm Pas dorëheqjes së Fatmir Xhafajt, postin e tij do ta marrë Sandër Lleshi. Këtë njoftim e ka bërë vetë kryeministri R
Kush është ministri i ri i Brendshëm, Gjeneral Sandër Lleshi Sandër Lleshi është njoftuar se do të jetë ministri i ri i Brëndshëm i cili do të zëvendësojë Fatmir Xhafën. Këtë e
Kush do jetë Ministri i ri i Brendshëm (FOTO LAJM) Ministri i ri i Brendshëm do të jëtë Sandër Lleshi. Ai do të zëvendësojë në këtë detyrë Fatmir Xhafajn. Njoftimi u bë n
Jep dorëheqjen ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj Jep dorëheqjen ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Lajmin per kete zhvillim kaq te papritur brenda kabinetit qeveri
Paralajmërimi i Tahirit për konferencën: Do të bëj deklarata të forta Analisti Lorenc Vangjeli ka folur në RTSH në lidhje me konferencën që Tahiri pritet ta mbajë gjatë javës së ardhshme.
Humbja e Milanit tërbon ministrin e Brendshëm, Salvini: Skandaloze... Derbi i Milanos mes Interit dhe Milani ka marrë nuanca politike. Së fumdi ka qënë ministri i Brendshëm, Mateo Salvin
Shkarkohet Ministri i Brendshëm, kush do ta zëvendësojë Sekretari organizativ i partisë së Behxhet Pacollit, Rrahim Pacolli, ka konfirmuar se ka shkarkuar nga detyra Ministrin
Pritet shkarkimi i Ministrit të Brendshëm të qeverisë Haradinaj Ministri i ri i Brendshëm, Bejtush Gashi, i cili ka marrë detyrën vetëm pak muaj më parë, pritet të shkarkohet së shpejt
Sot gjykata vendos për fatin e dosjes “Tahiri”, çfarë pritet të ndodhi Gjykata do të vendosi ditën e sotme për fatin e dosjes se ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, i cili është nën heti
Gafa e Salvinit, publikon intervistën e një mafiozi Si Ministër i Brendshëm i Italisë, Matteo Salvini, ka armë të forta të betejës së tij politike, luftën kundër emigrantëv
Ndryshime radikale në sistemin e emigracionit në Itali Italia ndodhet në prag të një ndryshimi radikal në sistemin e emigracionit e në të drejtën e marrjes së nënshtetësisë it
Ministri i Brendshëm i Serbisë: Jemi gati të arrestojmë Hashim Thaçin Ministri i Brendshëm i Serbisë, Nebojsha Stefanoviq, tha sot se Ministria që ai drejton do të veprojë në përputhje me ur
Sulmi ndaj gazetares, reagon ish-Ministri i Brendshëm Sulmi ndaj gazetares Klodiana Lala është komentuar edhe nga ish-Ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj. Ai ka bërë një
Sot pritet shkarkimi i Vellkovskit Pasi që hetim i i brendshëm në MPB vërtetoi se është bërë shkelje e procedurës për udhëtime zyrtare, Qeveria sot në sean
Ministri i Brendshëm kapet mat me prezantuesen, përkëdhelje të nxehta në plazh (FOTO LAJM) Puthje dhe pasion nën ombrellë për ministrin e Brendshëm italian ne Romagna. Pushime komplet italiane për Matteo Salvini