999 rezultate për

brendshem

Si po i jep "dritën jeshile" krimit në Shqipëri Ministri i Brendshëm me heshtjen e tij Oliverda Allmuça Diskursi publik i Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj mbështetet mbi sulme politike të k
"Të bardhë" nëpër lokale, Fevziu tregon për herë të parë si e mori Ministrin e Brendshëm në telefon Blendi Fevziu ka folur mbrëmë në Opinion në lidhje me pasuritë e paluajtshme të grupeve kriminale si dhe për influencën
Deklarata e frikshme e ministrit turk: Po përgatitemi për një tjetër tërmet të fuqishëm Megjithëse studimet dhe studiuesit vazhdojnë të këmbëngulin se tërmetet nuk mund të parashikohen, nga Turqia, një deklar
Incident në Kuvend, ministrin Sandër Lleshajn e lënë pa karrige (FOTO LAJM) Një incident ka ndodhur ditën e sotme ku nisi sesioni i ri parlamentar ku ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj mbeti pa k
MAQEDONI/ Shkarkohet kryeshefi, ngacmonte seksualisht kolegen e tij Kryeshefi i Stacionit Policor (SP) Gazi Babë është shkarkuar nga detyra nën pretekstin se gjatë vitit 2019 disa herë, nd
Si ka evoluar "salloni" në 600 vitet e fundit (FOTO LAJM) Kush nuk do ta donte të kishte një sallon të bukur dhe të rehatshëm? Është një mjedis ku ne kalojmë pjesën më të madhe t
Zv. ministri i Brendshëm jep lajmin e mirë për vrasjen mafioze të Kastriot Reçit me snajper Zv.ministri i Brendshëm Besfort Lamallari foli sot për paketën kundër krimit të organizuar, dhe vrasjet e bujshme të n
Ministri i brendshëm Çulev po bën plan për ta arrestuar Zaevin? Një mundësi të tillë e komenton gazetari i njohur, Eroll Rizaov, në kolumën e tij në Dojçe Vele. Megjithatë, këtë mundës
LSDM pranon kandidatin e VMRO-DPMNE-së për ministër të Brendshëm Kandidati i VMRO-DPMNE-së për ministër teknik të Punëve të Brendshme, Naqe Çulev është pranuar nga LSDM-ja. Lajmin e
PD: Të nisë menjëherë hetimi ndaj ministrit, po intimidon ekspertët Partia Demokratike reagoi menjëherë pas përplasjes mes ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe Drejtorit të Urbanisti
Lleshaj njësoj si Rama, i "sulet" mediave pas videos në Ministrinë e Brendshme Pas videos që qarkulloi në rrjete sociale ku nga një makinë private po shkarkoheshin ndihmat për të prekurit nga tërmeti
Ministri Lleshaj i ankohet Ramës për rrogën: Paguhem sa roja... Shqiptarët ankohen cdo ditë për rrogat e ulëta dhe orët e zgjatura. Por deri me sot nuk kishim dëgjuar një ministër të a
131 viktima nga sulmi terrorist në Francë, Parisi kujton sulmin e 2015 (FOTO LAJM) Një plagë ende e hapur, jo vetëm në Francë, ajo e sulmeve të nëntorit të vitit 2015 në Paris. Përballë sallës së koncert
Fevziu fton ministrin e Brendshëm në Bllok: Hajde shih banditët e rrugëve Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur edhe për krimin e organizuar teksa ishte i ftuar në emisionin “Opinion”.
Gruaja fuste "mall" në vendet intime për t'a futur në burg, e pësojnë keq 9 policë Pas zbulimit të një gruaje që fuste drogë për burrin në burgun e Fushë-Krujës, duke e fshehur në vende intime, Shërbimi
23 fëmijë, ish-ministri i Brendshëm tregon ferrin e shqiptarëve në kampin në Siri Ish-ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj, në një lidhje me skype nga SHBA për Ora News tregoi gjendjen që paraqitet në k
Si ka evoluar "salloni" në 600 vitet e fundit (FOTO LAJM) Kush nuk do ta donte të kishte një sallon të bukur dhe të rehatshëm? Është një mjedis ku ne kalojmë pjesën më të madhe t
Mediat e huaja me sytë nga Tirana, çfarë shkruajnë pas vendimit të Gjykatës për Saimir Tahirin (FOTO LAJM) Pas më shumë se 10 orë në dhomën e këshillimit, Gjykata për Krime të Rënda dënoi me 5 vite burg ish-ministrin e Brendshë
Gjykata vendos fatin e Tahirit, fjalët e fundit të ish-ministrit: Iki vetë në burg Gjykatën e Krimeve të Rënda është tërhequr për të marrë vendim për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Trupi gjyku
Italia dhe Malta propozojnë qendër emigrantësh në Shqipëri dhe Tunizi Tension në Helsinki midis vendeve të BE-së për çështjen e emigrantëve. Nga njëra anë Italia dhe Malta dhe nga ana tjetër