999 rezultate për

brendshem

Haradinaj takohet me ministrin e Brendshëm të Shqipërisë Kandidati për kryeministër nga koalicioni PAN Ramush Haradinaj ka pritur sot në zyrën e tij ministrin e Brendshëm të Shq
Sërish ministër i Brendshëm? Tahiri i jep fund diskutimeve Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ishte sot në kampin e FRESSH-it në Jalë duke i dhënë përgjigje ndërkohë edhe fakt
Dejan Andonov emërohet zëvendës ministër i Kontrollit të Brendshëm Qeveria e Maqedonisë, ka bërë sot disa ndryshime në disa sektore në Ministrinë e Punëve të Brendshme. Më saktësisht,
LSI sulmon ashpër Demiraj: Nga doli droga në Itali? Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili me anë të një statusi në Facebook ka ironizuar ministrin e Brendshëm
Xhafaj i rrëmben Tahirit për herë të dytë ministrinë e Brendshme Deputeti Fatmir Xhafaj zhvilloi dje një bashkëbisedim me gazetarët, në cilësinë e Kryetarit të Komisionit të Reformës në
Dorëhiqen dy këshilltarët e ministrit të Brendshëm Dy këshilltarët e ministrit të Brendshme Dritan Demiraj kanë dhënë dorëheqjen. Dy këshilltarët e dorëhequr janë Muha
Ministri Teknik i Brendshëm, i pasionuar pas sporteve ekstreme Ministri Brendshëm Dritan Demiraj, dashamirës i sporteve ekstreme, është zhytur për 50 minuta në Jalë, duke treguar një
Ministri malazez: Demarkacioni, problem i brendshëm i Kosovës Edhe pse ka më shumë se dy vite që Marrëveshja e Demarkacionit me Malin e Zi është nënshkruar, Kosova ende nuk e ka rati
Demiraj flet për shkarkimin e zv/ministrit të LSI-së: Ja kur do e firmos Ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj sqaron arsyen pse zëvendësministri i Brendshëm, Ilir Marko, vazhdon të ushtrojë det
Akuzoi ashpër Tahirin, Rama shkarkon zv/ministrin e Brendshëm Kryeministri i vendit, Edi Rama ka shkarkuar zv/ministrin e Brendshëm, Ilir Markon pas përplasjeve me ish-ministrin Tahi
Ministri i Brendshëm Demiraj, takim me kryebashkiaken e PD Ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj po zhvillon me kryetaren e bashkise së Shkodrës, Voltana Ademi. Burime pranë tak
Policia, ende pa asnjë raport për incidentin e fundit në Kuvend Ministria e Punëve të Brendshme ende nuk e ka përfunduar raportin me hetimin e rastit të Sigurimit të brendshëm të Kuven
Ndërron jetë sulmuesi në Paris, zotëronte armë dhe eksploziv Shoferi i cili sulmoi makinën e policisë në Paris ka ndërruar jetë. Lajmin e bën të ditur ministri i brendshëm i Francë
Thirrjet e Ramës për policinë, Meta rrëfen bisedën me Ministrin e Brendshëm Kreu i Kuvendit Ilir Meta pas sesionit të jashtëzakonshëm në Kuvend ka mbajtur një komunikim për mediat ku ka shprehur s
Si shkaktohet marramendja dhe si parandalohet Çdo njeri prej nesh ndonjëherë ka përjetuar ndonjë rast të marramendjes. Marramendja si çrregullim i bilancit trupor
Ministri i Brendshëm takim urgjent me drejtorët e Policisë në qarqe Ministri i Punëve të Brendshme, Dritan Demiraj ka zhvilluar një takim me drejtuesit vendorë të 12 qarqeve dhe drejtuesit
Donald Trump i jep medaljen e ekselencës djalit të ish-ministrit të Brendshëm Presidenti i SHBA, Donald Trump i ka dhënë medaljen e ekselencës një nxënësi shqiptar që studion në Amerikë. Djali m
Rama: Ja kush do të jetë Ministri i ri i Brendshëm nëse fitoj zgjedhjet Kryeministri Edi Rama ka zbuluar eminin e ministrit të Brendshëm pas marrjes së mandatit të dytë. Kryeministri ka de
Rama tregon emrin e ministrit të Brendshëm nëse PS fiton zgjedhjet Kryeministri Edi Rama ka zbuluar të parin emër të kabinetit qeveritar, nëse fiton zgjedhjet parlamentare të 25 Qershorit
Dosja “Shullazi”, prokuroria thërret dëshmitarë dy ish-ministrat e Ramës Vazhdojnë hetimet mbi “dosjen e Shullazit”, dhe Prokuroria e Krimeve të Rëndë ka kërkuar të thirren si dëshmitar dy ish