999 rezultate për

brendshem

Akademiku serb: Kosova nuk është zemra e Serbisë Akademiku serb, Dusan Todorovic ka thene se Kosova nuk është pjesë e Serbisë. Ai e ka akuzuar presidentin e Serbisë,
U "braktis" nga Rama, Tahiri i zhgënjyer distancohet nga PS (FOTO LAJM) Shumë emra të rinj kanë hyrë në Parlamentin e ri të Shqipërisë, por ka pasur ndryshime edhe brenda radhëve të deputetëve
Uragani “Irma” merr rrugën për në Florida Uragani më i fuqishëm i regjistruar ndonjë herë në rajonin e Atlantikut, “Irma” është nisur drejt Haitit dhe Republikës
Zgjedhja e Ruçit kreu i Kuvendit, PD bën paralajmërimin e fortë Kryeministri Edi Rama sot zyrtarizoi Gramoz Ruçin kryetari i Kuvendit të Shqipërisë. Fabian Topollaj, këshilltari i
Skenarët nga dialogu i brendshëm serb për Kosovën Serbia, përmes dialogut të saj brendshëm për Kosovën, të iniciuar javë më parë nga presidenti serb Aleksandar Vuçiq, po
Disa mënyra natyrale për të shëruar dhimbjen e veshit Ndodh shpesh që dhimbjet në vesh të jenë treguar i problemeve të tjera në organizëm. Shkaqet e dhimbjes duhet të jenë
Lista me 124 “shefat” e drogës, Luan Rama: Meta të thërrasë Llallën dhe Ajazin Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Luan Rama në një postim të tijin në Facebook shkruan se situata nga zjarret
LSI sfidon Ramën: Çfarë po ndodh me 124 kriminelët? LSI I ka shkruar sërish kryeministrit Edi Rama për listën me 124 kriminelët e drogës në vend. Me anë të një postimi
Brnabiç: Qeveria do të marrë pjesë në dialogun e brendshëm për Kosovën Kryeministrja serbe, Ana Brnabiç e cila po qëndron në Podgoricë ka theksuar se qeveria e udhëhequr nga ajo do të marrë p
Haradinaj takohet me ministrin e Brendshëm të Shqipërisë Kandidati për kryeministër nga koalicioni PAN Ramush Haradinaj ka pritur sot në zyrën e tij ministrin e Brendshëm të Shq
Sërish ministër i Brendshëm? Tahiri i jep fund diskutimeve Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ishte sot në kampin e FRESSH-it në Jalë duke i dhënë përgjigje ndërkohë edhe fakt
Dejan Andonov emërohet zëvendës ministër i Kontrollit të Brendshëm Qeveria e Maqedonisë, ka bërë sot disa ndryshime në disa sektore në Ministrinë e Punëve të Brendshme. Më saktësisht,
LSI sulmon ashpër Demiraj: Nga doli droga në Itali? Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili me anë të një statusi në Facebook ka ironizuar ministrin e Brendshëm
Xhafaj i rrëmben Tahirit për herë të dytë ministrinë e Brendshme Deputeti Fatmir Xhafaj zhvilloi dje një bashkëbisedim me gazetarët, në cilësinë e Kryetarit të Komisionit të Reformës në
Dorëhiqen dy këshilltarët e ministrit të Brendshëm Dy këshilltarët e ministrit të Brendshme Dritan Demiraj kanë dhënë dorëheqjen. Dy këshilltarët e dorëhequr janë Muha
Ministri Teknik i Brendshëm, i pasionuar pas sporteve ekstreme Ministri Brendshëm Dritan Demiraj, dashamirës i sporteve ekstreme, është zhytur për 50 minuta në Jalë, duke treguar një
Ministri malazez: Demarkacioni, problem i brendshëm i Kosovës Edhe pse ka më shumë se dy vite që Marrëveshja e Demarkacionit me Malin e Zi është nënshkruar, Kosova ende nuk e ka rati
Demiraj flet për shkarkimin e zv/ministrit të LSI-së: Ja kur do e firmos Ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj sqaron arsyen pse zëvendësministri i Brendshëm, Ilir Marko, vazhdon të ushtrojë det
Akuzoi ashpër Tahirin, Rama shkarkon zv/ministrin e Brendshëm Kryeministri i vendit, Edi Rama ka shkarkuar zv/ministrin e Brendshëm, Ilir Markon pas përplasjeve me ish-ministrin Tahi
Ministri i Brendshëm Demiraj, takim me kryebashkiaken e PD Ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj po zhvillon me kryetaren e bashkise së Shkodrës, Voltana Ademi. Burime pranë tak