999 rezultate për

bregun

Ditë zie për Majlinda Bregun, humb një njeri shumë të dashur Dita e sotme është një ditë zie për Majlinda Bregu. Majlinda Bregu sot ka humbur vjehrrin në moshën 97-vjeçare. P
Tragjedi në brigjet e Vlorës, valët e detit nxjerrin 3 viktima Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Trupi i një gruaje është nxjerrë në bregun e Zvërnecit nga dallgët e detit.
Demokratëve nuk u del inati me Bregun: U bëre ti... (FOTO LAJM) Majlinda Bregu është tashmë nën sulmin e dhjetra demokratëve të mërzitur me postimin e fundit të saj ku theksonte se nuk
Demokratët "masakrojnë" Bregun në Facebook: Paç faqen e zezë! Pas shpalljes së hapur garën për kryetar partie të Partisë Demokrate, ka reaguar sërish Majlinda Bregu. Me një statu
Demokratët “grijnë” Majlinda Bregun: Bëre paradë mode për 4 vite Pas akuzave të rënda në drejtim të kreut të PD-së dhe kërkësës që ai të dorëhiqet, demokratët kanë shpërthyer ashpër nda
Një peshkaqen gjigant del në bregun e Meksikës (VIDEO) Jo shpesh mund të shohim një peshkaqen kaq afër, por kur ndodh, të gjithë nxjerrin celularët dhe fillojnë ta filmojnë.
Evakuohen njerëzit nga "Syri i Londrës" Atraksioni i popullarizuar turistik, "Syri i Londrës", është evakuuar sot pasi në bregun e lumit Temza është gjetur muni
Pasi i hoqi nga lista, Basha godet sërish Bregun, Topallin e Patozin Kreu i PD-së, Lulzim Basha pas shumë kritikave ka folur për ndryshimin e listave kandidatëve për deputetë. Pavarësis
Meksikë, tërmeti 6.9 ballë çan tokën Një tërmet i fuqishëm ka tronditur mëngjesin e sotëm Meksikën. Fuqia e termetit ka çarë edhe tokën dhe ka shkaktuar s
Goditet rrjeti terrorist vriten 1 mijë e 414 terroristë Rreth 1 mijë e 414 terroristë të ISIS-it janë vrarë që nga fillimi i operacionit ushtarak për ta rimarrë bregun e djath
Patozi flet për herë të parë për takimin me Boden, Bregun dhe Topallin Deputeti i PD-së, Astrit Patozi ka reaguar për herë të parë për takimin e sotëm me pjesën tjetër të kritikëve të Bashës
Studiuan në të njëjtën shkollë, ja çfarë thotë ish-drejtori për Bregun dhe Bashën Që pas publikimit të listave nga ana e PD, shumë zëra te kësaj partie u lanë jashtë listave. Gjë e cila ka shkaktuar
Genc Pollo në krah të Bashës, sulmon Topallin, Bregun, Imamin dhe Patozin Me anë të një statusi në “Facebook”, deputeti i Partisë Demokratike, Genc Pollo ka komentuar situatën brenda PD-së. A
"O miss buzëqeshja, pse prite der tani...", komentuesi thumbon keq Bregun (FOTO LAJM) Majlinda Bregu shkoi një letër të gjatë publike pasi nuk u përfshi në listat e demokratëve për zgjedhjet e 25 qershorit
Mbledhja e PD-së, Patozin e Bregun i ulin në tavolinën e "kalamajve" Pas kritikave të njëpasnjëshme të deputetëve Astrit Patozi dhe Majlinda Bregut ndaj kryetarit të opozitës Lulzim Basha,
Majlinda Bregun siç nuk e keni parë ndonjëherë (VIDEO) Deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu mesa duket për një mbrëmje ka lënë mënjanë situatën politike në Shqipëri
Ja për çfarë biseduan për 60 minuta negociatori amerikan me Majlinda Bregun Zv/Ndihmës Sekretari amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee është takuar për rreth 60 minuta me deputeten demokrate, Majlind
Takimi me "rebelët" e PD, Topalli refuzon të ulet me Majlinda Bregun Amerikanët i kanë patur gjithnjë në vëmendje rrymat e ndryshme brenda partive të mëdha politike, duke i vlerësuar ato si
Kriza politike, zyrtari i DASH takon Majlinda Bregun Zëvendësndihmës¬sekretari Amerikan i Shtetit, Hoyt Brian Yee nesër mbërrin në Tiranë në një përpjekje të fundit për të g
Të gjithë u morën me Majlinda Bregun, por i patë këto pantallona të Ramës?! (FOTO LAJM) Kryeministri Rama ishte dje në kuadrin e Ditës së Europës, për të cilën u organizua edhe një koncert në Kalanë e Gjiroka