999 rezultate për

bregun

Demokrati i famshën sulmon Majlinda Bregun: Ia ke shitur shpirtin dreqit Deputeti i Partisë Demokratike Myslym Murrizi me tone të ashpra ka sulmuar ish-ministren demopkrate Majlinda Bregu. K
Zyrtare: Anulohet miqësorja e Kosovës me Bregun e Fildishtë Ndeshja miqësore e Kosvës me Bregun e Fildishtë që do zhvillohej më 2 qershor është anuluar. Lajmin e ka konfirmuar n
Kosovës i anulohet miqësorja me Bregun e Fildishtë Është anuluar miqësorja e Kosovës me Bregun e Fildishtë, e planifikuar që të zhvillohej në Zvicër më 3 qershor. Lajmi
E bëri ministre, Berisha flet pas kaq kohësh për Majlinda Bregun Majlinda Bregu është një ndër politikanet më të komentuara në Shqipëri. Por pas zgjedhjeve të 25 qershorit, ku Basha
Tankeri gjigant përplaset me bregun, panik në Stamboll (VIDEO) Kanë qenë pamje tronditëse ato që kanë parë mijëra vizitor të Ngushticës së Bosforit disa minuta më parë kur një anije g
Braktisi Shqipërinë për Spanjën, çfarë bëhet sot me Ornela Bregun (FOTO LAJM) Kanë kaluar disa vite që kur moderarorja shumë e dashur, Ornela Bregu u arratis nga Shqipëria për të jetuar në Spanjë.
Historia motivuese nga Eto'o, ja si më mahniti një nevojtar Samuel Eto në një intervistë interesante, ka zbuluar një anekdotë të veçantë të dhjetë viteve më parë. “Në atë periu
Me barkun jashtë, kështu se keni parë kurrë Majlinda Bregun (VIDEO) ish-deputetja Majlinda Bregu dhe vajza e saj Kejda, kanë një marrëdhënie me shumë më shumë se vetëm "nënë e bijë". H
E FUNDIT/ Rama se harron Bregun, i jep një post të rëndësishëm Kur u mendua se ish-deputetja Majlinda Bregu hoqi dorë nga politika për shkak të përplasjeve të shumta me Bashën, një pr
Tërmeti 8.2 ballë godet bregun amerikan, alarm për cunami Një paralajmërim për cunami është lëshuar pas një tërmeti të fuqishëm në brigjet e Alaskës. Tërmeti i magnitudës 8.2
Krokodili shqyen peshkun gjigant në bregun e plazhit (VIDEO) Shëtitësit e një plazhi në Queensland të Australisë, mbetën të habitur kur panë një krokodil, teksa shqyente një peshk t
Mediat futin në “sherr'’ Bregun me vajzën e saj E ftuar në emisionin “Studio e Hapur” ish-deputetja e PD-së, Majlinda Bregu, është ndalur të komentojë edhe raportin e s
ON&OFF/ Fevziu ironizon Majlinda Bregun në sy të Bashës (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut janë shfaqur prapaskenat e emisioneve të kaluara. Ndër të t
​Siberi, vendi ku akulli ngrin edhe anijet I ftohti siberian, me temperaturat që shkojnë edhe nën -50 gradë Celcius, është fakt i njohur. Në këtë foto ajrore tr
Përfundon ndërtimi i skarpateve në Bregun e Lumit, mbillen 4 mijë pemë Ajo që deri para dy vitesh dukej e pamundur, sot është realitet. Projekti për rehabilitimin e Bregut të Lumit është drej
Izraeli planifikon vendbanime të reja ilegale në Bregun Perëndimor Autoritetet izraelite kanë planifikuar ndërtimin e tre vendbanimeve të reja kolone hebreje në rajonin e Luginës Jordanez
Si e qëlluan me armë polici Ermal Bregun, reagon policia Pas plagosjes së efektivit Ermal Bregu ka reaguar edhe policia. Në një komunikate për shtyp policia bën me dije se po
Një shtet i fuqishëm mund të zhduket nga cunami Një cunami monstruoz mund të shkatërrojë bregun lindor të Australisë dhe të vrasë miliona njerëz brenda pak orësh, kanë
“Skifteri" i Bashës në Kuvend, qesëndis Bregun e Topallin I ftuar në emisionin “Mirëmëngjes Shqipëri” të Televizionit Shqiptar, Ervin Salianji ka thumbur keq të përjashtuarit e B
Sulmoi Bregun dhe Patozin, deputeti i PD-së: Hytë të varfër dhe bëtë miliona Deputeti i PD-së, Agron Shehaj pasi bëri dje ironi me Patozin dhe Bregun sot është detyruar të reagojë sërish. Ai,