999 rezultate për

bregu

Përfshirja e Bregut në qeveri, deputeti i PD-së hedh dyshime të forta Vetëm pak ditë më para në mediat qarkulloi në media lajmi se ish-ministrja e Berishës, Majlinda Bregu do të emërohej nga
Sulmoi Bregun dhe Patozin, deputeti i PD-së: Hytë të varfër dhe bëtë miliona Deputeti i PD-së, Agron Shehaj pasi bëri dje ironi me Patozin dhe Bregun sot është detyruar të reagojë sërish. Ai,
Bregu në kabinetin “Rama”, shpërthen PD: Merrni dhe Patozin Deputeti i PD-së, Agron Shehaj, i cili ishte i pari i listës në Qarkun e Vlorës, ka reaguar menjëherë pas zërave se Majl
Bregu tradhëton PD? Kandidate për një post të rëndësishëm në qeverinë Rama Me kritikat e ashpra që dje Rama i bëri Ministrisë së Jashtme dhe drejtuesve të saj, pritet që emrat e ministrave të jen
Vajza e Majlinda Bregut simpatike? S’keni parë bukuroshen e Ornelës (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin tashmë vajzën ish ministres demokrate Majlinda Bregu. Kejda tërhoqi vëmendjen e medias me pamien e
Më mirë e ëma se e bija! Komentuesit i thurin elozhe Bregut: Super pjeshkë Deputetja e Partisë Demokratike Majlinda Bregu është padyshim një nga politikanet shqiptare më në formë e lakmuar për pa
22 vite më parë, s’do t’a besoni si dukej Majlinda Bregu (FOTO LAJM) Majlinda Bregu është një politikanet më të komentuara në media. Ajo nuk njihet vetëm për karrierën e gjatë në politi
Lumë ikjesh, Ornela Bregu braktis Shqipërinë (FOTO LAJM) Një nga moderatoret më të dashura për publikun mbetet Ornela Bregu. Ajo e nisi karrierën që në moshë të hershme dhe g
Berisha, fjalë të ndjera për ndarjen nga jeta të vjehrrit të Majlinda Bregut Vetëm një ditë më parë, Majlinda Bregu me anë të një statusi të ndjerë në Facebook bëri me dije se vjehrri i saj, Beqir
Ditë zie për Majlinda Bregun, humb një njeri shumë të dashur Dita e sotme është një ditë zie për Majlinda Bregu. Majlinda Bregu sot ka humbur vjehrrin në moshën 97-vjeçare. P
Arrestohet pas 20 vjetësh në Belgjikë shqiptari që vrau një grua në '97 Një shqiptar është arrestuar dhe ekstraduar nga Brukseli për vrasjen e një gruaje në vitin 1997 në Berat. Policia k
Vajza e Majlinda bregut për herë të parë foto me bikini (FOTO LAJM) Kejda Ajazi, vajza e Majlinda Bregut po merr çdo ditë e më shumë vëmendje në median online. Herë për shkak se është
"Cunami do godasë Dhërmiun", pushuesit e tmerruar boshatisin plazhin (VIDEO) Përhapja e thashethemit se një dallgë e madhe i ishte drejtuar brigjeve të Dhërmiut ka alarmuar jo pak pushuesit në Drim
Votimi në PD, Bregu kujton një datë të rëndësishme (FOTO) Demokratja Majlinda Bregu, në një postim të sajin në rrjetin Instagarm kujton se si sot një vit më parë, në Parlament ë
Bregu bojkot zgjedhjeve në PD, por i dërgon mesazhe "therëse" Bashës (VIDEO) Majlinda Bregu ka qene sot e pranishme ne takimin me organizuar nga grupi anti-Basha, pasi tha se e ndiente qe “ua kisha
Çfarë po kurdis Majlinda Bregu?! Pas sherrit me Bashën “arratiset” me Vlahutinin Pas prishjes së marrëdhënies me demokratët, deputetja demokrate Majlinda Bregu shihet shpesh në shoqërinë e ambasadores
Tragjedi në brigjet e Vlorës, valët e detit nxjerrin 3 viktima Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Trupi i një gruaje është nxjerrë në bregun e Zvërnecit nga dallgët e detit.
Majlinda Bregu thumbon keq kundërshtarët: Ka politikanë paturpësisht… Kryetarja e Këshillit Kombëtar të Integrimit Europian, Majlinda Bregu ka njoftuar sot përmes një statusi në FB, se më 9
U largua nga Kuvendi por Majlinda Bregu nuk i ndahet palestrës (FOTO LAJM) Ish deputetja demokrate Majlinda Bregu mbetet një nga femrat më me shije dhe më të kujdesshme për paraqitjen e saj në Ku
EKSKLUZIVE/ Peshkarexha shqiptare ndot me vajra Dhërmiun. Po tani, greku e ka fajin?! (FOTO LAJM) Gjatë muajve të verës është bërë zakon që anije greke t'i zbrazin mbetjet e tyre në afërsi të ujërave shqiptare duke ndo