999 rezultate për

bregu

Majlinda Bregu rrëfen pengun e saj: “Nuk kam si ta ndjek në Parlament” Ka kaluar vetëm një vit që kur ish-deputetja e PD-së Majlinda Bregu ndërmori një nismë ku synonte që mediat online të me
Majlinda Bregu uron vajzën për ditëlindje në mënyrën më të veçantë (FOTO LAJM) Falë emrit të njohur në politikë të mamasë së saj, politikanes Majlinda Bregu si dhe bukurisë Kejda është bërë një nga v
Vajza e Majlinda Bregut feston sot ditëlindjen, ja torta që i dhuruan (VIDEO) Falë emrit të njohur në politikë të mamasë së saj, politikanes Majlinda Bregu si dhe bukurisë Kejda është bërë një nga v
Vajza e Majlinda Bregut me çanta super luksoze, nga Gucci te Hermes që arrin shifra marramendëse (FOTO LAJM) Falë emrit të njohur në politikë të mamasë së saj, politikanes Majlinda Bregu si dhe bukurisë Kejda është bërë një nga v
A do ta pranonte një post nga Rama? Ja si përgjigjet Bregu Ish-deputetja e PD-së Majlinda Bregu, e ftuar në emisionin "5 Pyetjet nga Babaramo”, në Report Tv, i ka dhënë përgjigje
Bregu nuk kursen Bashën: Ju rrëfej hakmarrjen e turpshme të Bashës Ish-deputetja e PD-së, Majlinda Bregu e ftuar në emisionin “5 Pyetjet nga Babaramo”, ka folur lidhur me situatën e PD-së
Vajza e Majlinda Bregut ndryshon look (FOTO LAJM) Ajo tashmë konsiderohet si një vajzat më të bukura shqiptare. Vetëm 18 vjeç vajza e ish-deputetes së PD-së Majlinda
Vajza e Majlinda Bregut rrëfen pse duket gjithë kohës me nerva (FOTO LAJM) Ajo tashmë konsiderohet si një vajzat më të bukura shqiptare. Vetëm 18 vjeç vajza e ish-deputetes së PD-së Majlinda
Majlinda Bregu e trishtuar që tani për ikjen e Kejdës (FOTO LAJM) Ish-deputetja e Pd-së ka filluar tashmë të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një fotografi në Ins
“Skifteri" i Bashës në Kuvend, qesëndis Bregun e Topallin I ftuar në emisionin “Mirëmëngjes Shqipëri” të Televizionit Shqiptar, Ervin Salianji ka thumbur keq të përjashtuarit e B
Veliaj: Bregu i Lumit po shndërrohet në një nga lagjet më modern Shkolla “Ardian Klosi”, që mban emrin e publicistit dhe përkthyesit të njohur, u përurua sot nga kryetari i Bashkisë së
Vajza e Maljlinda Bregut braktis Shqipërinë? (FOTO LAJM) Kejda Iljazi, vajza e ish deputetes së PD-së Majlinda Bregu këto ditë ndodhet në Belgjikë, sikundër na ka njohur nga fot
Vajza e Majlinda Bregut tregon linjat prej modelje (FOTO LAJM) Kejda është padyshim një nga vajzat më të diskutuara në media dhe rrjete sociale. E njohur si vajza e ish-deputetes
Shikoni reagimin e Bregut pasi mbeti "pa punë" Ish-deputetja e PD-së, Majlinda Bregu, ka reaguar me anë të një mesazhi në faqen e saj Instagram, ka postuar një foto në
Bregu i jep goditjen e fundit Bashës: Turp, e cove PD drejt humnerës Majlinda Bregu ka reaguar ashpër pas shitjes së dy votave të PD mbrëmë në Kuvend ku Gramoz Ruçi u votua kryetar Kuvendi.
Sot “e papunë”, ja ç’poston Majlinda Bregu në ditën e parë të Kuvendit Majlinda Bregu nuk është më pjesë e Kuvendit të Shqipërisë pasi kreu i PD-së, Lulzim Basha nuk e përshfshiu në listën e
Majlida Bregu: Nga nesër jam zyrtarisht e papunë Majlinda Bregu sot mbylli angazhimin e saj në shkollën verore të Integrimit. Duke qënë se ajo nuk është më as depute
Përfshirja e Majlinda Bregut në qeveri? Rama flet për herë të parë Gjatë një takimi me gazetarët në Velipojë kryeministri Edi Rama ka folur për herë të parë mbi përfshirjen e Majlinda Bre
Majlinda Bregu nuk përmbahet, shpërthen në nerva dhe plot mllef (FOTO LAJM) Majlinda Bregu, ish ministrja e Integrimit në qeverinë e Berishës, këto ditë po merr pjesë në hapjen e Shkollës Europian
Bregu thyen heshtjen, ja çfarë thotë për përfshirjen e saj në Qeverinë "Rama 2" Ish-ministrja dhe ish-deputetja Majlinda Bregu ka folur per here te pare ditën e sotme ne lidhje me zerat qe qarkulluan