999 rezultate për

bregu

E qepi gojën për Xhisielën, Majlinda Bregu reagon me tërbim ndaj një postimi në Facebook Majlinda Bregu nuk ka bërë asnjë reagim publik në lidhje me cështjen që po gëlon me të drejtë në media. Xhisiela e d
Ndezi Tiranën me fishekzjarre, dalin fotot nga festa e vajzës së Majlinda Bregut Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
Momentet e tmerrit kur cunami godet bregun pas tërmetit 7.7 ballë (VIDEO) Agjencia e Gjeofizikës në Indonezi ka konfirmuar se tërmeti i së premtes ka shkaktuar një cunam, raporton Associated Pre
Kur Majlinda Bregu ishte demokrate e flaktë: Në rresht, po vjen doktori! (FOTO LAJM) Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu duket se ka qenë më e preokupuara në organizimin e mitingut 20-minutësh të Partis
Kastrioti-Skënderbeu/ Kryevepër e Bregut, shënon nga faulli Luhet sot në Fushëkrujë, testi i dytë në Superligë për skuadrën e Orges Shehit. Skënderbeu dhe Kastrioti do të përballen
Transformohet i gjithë blloku i banimit prej 57 hektarësh nga Alliasi deri në Bregun e Lumit Deri para pak muajsh e gjithë zona përreth rrugës “Njazi Meka” në Njësinë nr.4 konsiderohej si një lagje e dorës së dytë
Sa lek duhet të ketë i dashuri jot? Vajza e Majlinda Bregut çudit me përgjigjen Vajza e ish-deputetes së PD, Majlinda Bregu, Kejda Ajazi është një ndër vajzat më të komentuara në mëdian rozë në Shqipë
Tmerrohen pushuesit në Dhërmi, peshkaqeni ‘vizitor’ i papritur afër bregut (VIDEO) Dhjetëra pushues në Drimadhë janë tmerruar, pasi në breg është shfaqur një peshkaqen. Nga video e mëposhtme, peshkaqe
Çfarë bën kjo lopë në mes të detit?! (FOTO LAJM) Turistët që kanë kaluar mes ishujve që ndajnë Greqinë dhe Turqinë kanë hapur në një situatë krejt të pazakontë, kur përb
Vajza e Majlinda Bregut i çmend të gjithë me bikini (FOTO LAJM) Ajo është vajza e një prej figurave aktive në politikën shqiptare, ish-deputeten Majlinda Bregu. Por bukuroshja Kejda
Majlinda Bregu dhe Jonida Maliqi bëjnë xing Instagrami pashmangshmërisht është kthyer në një butik- pasarelë Aty nga ku mësojmë çdo gjë që ka lidhje me modën. P
Luks i shfrenuar! A është vajza e Majlinda Bregut më e bukura në Shqipëri? (FOTO LAJM) Kejda Ajazi, vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu është padyshim një ndër vajzat më të bukura në Shqipëri. Pavarësis
Dejvi Bregu prezantohet si lojtar i Skënderbeut Zyrtarisht Dejvi Bregu është lojtar i Skënderbeut, duke mbyllur përfundimisht huazimin te Luftëtari. Mesfushori ka firmo
Vajza e Majlinda Bregut në stil alla-Kardashian, trullos rrjetin sërish (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
Nuk besoni në mrekulli? Shikoni këtë video! (VIDEO) Djali dy vjeçar u rrëmbye nga uji. Pa pasur frikë nga rryma e ujit, djali qëndronte në mënyrë të qëndrueshme mes rrjedhj
Kush është autori që qëlloi me thikë fierakun dhe ia mbathi Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Fier ku një 55-vjeçar u qëllua me thikë në një lokal. Policia bë
U zgjodh mbretëreshë e maturës, vajza e Majlinda Bregut kthehet pas në kohë (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
I nxorrën foton demaskuese, vajza e Majlinda Bregut reagon ashpër (FOTO LAJM) Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Demaskohet edhe vajza e Majlinda Bregut, a ka bërë operacione? Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Demokrati i famshën sulmon Majlinda Bregun: Ia ke shitur shpirtin dreqit Deputeti i Partisë Demokratike Myslym Murrizi me tone të ashpra ka sulmuar ish-ministren demopkrate Majlinda Bregu. K