999 rezultate për

brazilianin

Interi interesohet për brazilianin Interi është i interesuar për brazilianin Williams. Nga SportItalia thuhe se, Interi është shumë i interesuar për nën
Murinho çmendet pas Marquinhos, ofertë të çmendur për brazilianin Marquinho është lojtari më i ri në mendjen e Jose Murinhos. Sipas The Sun, trajneri e dëshiron me çdo kush braziliani p
Dani Alves dhe Guardiola sërish bashkë, por në Angli Dani Alves mund ta shohim sërish nën urdhrat e Pep Guardiolës, jo te Barcelona, por të Manchester City. Pasi kërkoi t
Mourinho dhe Guardiola sherr për një juventin Juventus ka blinduar disa nga yjet e saj me kontrata të reja. Fillimisht ishte Bonucci më pas Dybala, ndërkohë që ylli
Prokurorët spanjoll kërkojnë 2 vjet burg për brazilianin Neymar Dy vjet burg dhe 10 milionë euro gjobë për Neymar, 5 vjet burg për ish presidentin e Barcelonës Sandro Rosell. Kjo wshtw
Neymar pa fat, dëmtohet në ditën kur po bënte histori me Brazilin (VIDEO) Neymar tashmë është golashënuesi i katërt më i mirë në histori të kombëtare së Brazilit, por sjellja josportive e futbol
City e United në luftë për brazilianin Neymar Dy skuadrat e Manchesterit i shpallin luftë njëra-tjetrës për Neymar Jr. Sipas asaj që raportojnë mediat spanjolle të ci
E bujshme / Real Madrid i gatshëm të paguajë klauzolën e Neymar? Klauzola e tij është 190 milionë euro dhe Real Madrid duket të jetë i gatshëm për pagimin e saj. Po flasim për Neymar Jr
Real-Barça, duel për brazilianin Wendell (VIDEO) Po ndizet një duel në merkato mes Real Madrid dhe Barcelonës. Sipas asaj që raporton "Marca", dy gjigandët e Spanjës kan
Vizitat dhe firma, Alex Sandro është i Juves (FOTO LAJM) Mbërriti dje në Torino, ndërsa tani i nënshtrohet vizitave mjekësore. Alex Sandro mund të quhet zyrtarisht futbollisti m
Pse gjithë ky inat i Suarez ndaj Neymar?! (VIDEO) Janë në krye të La Ligas dhe shuzmë pranë kualifikimit për në çerekfinalet e Champions League, por këto nuk kanë mjaftua
Reali kërkon të përforcojë mbrojtjen me brazilianin e Portos (VIDEO) Në një kohë kur trajneri Carlo Ancelotti po mendon të zgjidhë sa më parë problemet me portën, drejtuesit e klubit mereng
Atletico-Barça, Torres tenton të godasë Neymar-in (VIDEO) Në përfundim të çerekfinales së dytë të Copa del Rey mes Atletico Madrid dhe Barcelonës (2:3), ka patur një përplasje me
Shkëndija firmos me brazilianin Nildo Shkëndija e Tetovës bën goditjen e dytë në merkaton dimërore. Pas siguroi shërbimet e Besir Demirit, klubi tetovar firmo
Ka frikë nga lufta, Milan kërkon brazilianin e Shakhtar-it Pas blerjeve të Diego Lopez dhe Pablo Armero Milan po punon për të plotësuar skuadrën para mbylljes së merkatos së verës
Ancelotti bllokon operacionin, do një milanist Carlo Ancelotti do me çdo kusht Mattia De Sciglion. Siç e kemi njoftuar edhe muaj më parë, teknikut të Real Madrid i pël
Barça: Shitet Dani Alves Dani Alves do të largohet nga Barcelona. Është vetë skuadra katalanase që ka vendsour ta nxjerrë në shitje brazilianin.
United sërish interesohet për Lucas Mouran Manchester United ka shprehur sërish dëshirën për të transferuar në Old Trafford brazilianin Lucas Moura, të cilin Djajt
Kaka 1 muaj jashtë fushës Ricardo Kaka pritet të qëndrojë për një muaj jashtë fushës së lojës. Braziliani ka pësuar një goditje në kavilje gjatë b
Mourinho: Kam trajnuar Ronaldon e vërtetë, atë brazilianin Pas largimit nga Real Madrid dhe me rikthimin te Chelsea Jose Mourinho nuk i ka kursyer asnjëherë sulmet mbi ish klubin