999 rezultate për

braida

"Më thanë nuk është për Barcelonën", skauti i njohur tregon si katalanasit refuzuan Halandin Ariedo Braida ka folur për mikrofonin e “Radio Marca”, ku në një intervistë të gjatë ka rrëfyer marrëdhënien e tij me kl
Ish-drejtori i Barçës: Ronaldo dhe Messi mund të luajnë në një skuadër Ish-drejtori i Barcelonës, Ariedo Braida ka thënë se nuk është e pamundur që Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo të luajn
Ish-drejtori i Barcelonës: Messi mund të largohet nga katalanasit Ish-drejtori sportiv i Barcelonës, Afriedo Braida, ka thënë se nuk është e pamundur për Lionel Messin të largohet nga Ba
Totti rikthehet pas në koh, tregon momentin kur refuzoi Milanin Legjenda e Romës, Francesco Totti njihet si një ndër futbollistët më besnik të të gjitha kohërave. Ish-ikona e Romës shp
Barcelona nuk është më e interesuar për Paul Pogban Drejtori i Barcelonës për transfere Ariedo Braida e ka pranuar që klubi i tij nuk do të bëj lëvizje për të blerë yllin e
Barcelona tregon të ardhmen e Rafinhas, Inter shpreson... Drejtori për transferime ndërkombëtare i Barcelonës, Ariedo Braida ka konfirmuar që Rafinha “ndoshta do të rri” pas huaz
Vidal tek Inter apo Barcelona? Reagon zyrtarisht klubi katalanas Drejtori i Barcelonës, Ariedo Braida, ka konfirmuar se klubi është shumë pranë transferimit të Arturo Vidalit. Inter
Allegri në mëdyshje, mes Arsenalit dhe Barcelonës Massimiliano Allegri me shumë mundësi do të braktisë Juventusin në fund të sezonit. Trajneri livornez i bardhezinjve, me
Barcelona ëndërron yllin e Juventusit Paulo Dybala është dëshira e madhe e Barcelonës në merkato. Ylli argjentinas i Juventusit pëlqehet shumë nga drejtori sp
Braida: Ibrahimovic? Preferon Milanon Ariedo Braida, ish drejtues i Milanit dhe tashme Drejtor Sportiv i Barcelones, ka folur per Sportmediaset rreth klubit k
Braida: Juve na refuzoi por Barça sërish do të bëjë ofertë Drejtori sportiv i Barcelonës, Ariedo Braida, ka deklaruar sot se Barcelona vazhdon të kërkojë Paul Pogbas nga Juventusi
Takimi që vendosi të ardhmen e Pogbasë E ardhmja e Pol Pogbasë është vendosur. Ylli francez i Juventusit duket se më në fund do të transferohet në Spanjë te Ba
Braida: Pres sinjalin e Barçës për Pogba Paul Pogba është pa dyshim futbollisti më i kërkuar në Europë. Orët e fundit është përfolur për një marrëveshje mes Juve
Braida: Edhe duket e pamundshme, Messi mund të largohet nga Barca Drejtori sportiv ndërkombëtar i Barcelonës, Ariedo Braida, ka deklaruar se edhe pse duket e pamundshme për momentin, Lio
Nga Spanja: Braida do De Sciglion te Barça Barcelona ka nisur punën për programimin e merkatos për janarin 2016, kohë kur mbaron edhe bllokimi i FIFA-s. Sipas gaze
Barça, 50 milionë për dy blerje (FOTO LAJM) Pezullimi i marrë nga FIFA përsa i përket merkatos në hyrje për vitin 2015 nuk e ndalon Barcelonën të lëvizë në tregun e
Nisin bisedimet Juve – Barca për Pogban Arieda Braida e ka marrë shumë seriozisht punën te Barcelona. Drejtori sportiv i skuadrës katalonase po mendon të përgat
Barcelona, Braida në Itali për 3 yje (FOTO LAJM) Drejtori i ri Sportiv i Barcelonës Ariedo Braida ka nisur menjëherë punën për afrimin e futbollistëve të rinj te klubi b
Barça, 5 emrat e parë në listën e merkatos (FOTO LAJM) Me të marrë postin e Drejtorit Sportiv të Barcelonës Ariedo Braida ka nisur menjëherë punën për përforcimin e skuadrës p
Barça, Braida monitoron 3 sulmues në Serie A (FOTO LAJM) Drejtori Sportiv i Barcelonës Ariedo Braida ka nisur menjëherë punën. Ai ka qënë dje në "Mappei Stadium" për të ndjekur